Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2013 o 23:57, Sigu napisał:

Jestem ciekaw czy ujrzymy Homefront 2. Ktoś wykupił tę serię?

Crytek już pracuje nad "dwójką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crytek! Damn... Crysis 3.5? :/
Nie podoba mi się to. A wiesz może czy pracują niezależnie, czy dla EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 01:26, Sigu napisał:

Nie podoba mi się to. A wiesz może czy pracują niezależnie, czy dla EA?

Pracowali na początku dla THQ, po upadku wydawcy wykupili prawa do marki, więc niby wszystko zależy od nich. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę zaskoczony jeśli sami wydadzą. W sumie to na chwilę obecną są jedynie dwie możliwości EA albo Microsoft. Poczekamy, zobaczymy.

Moja dostawa gierek powinna dojść niedługo, więc za kilka dni wrzucę kolejne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 20:57, Sigu napisał:

Potrzebne mi były dwie okładki, a tak się składa, że bardzo lubię Homefront. Mam już
na PC, mam nadzieję, że na konsolę dojdzie szybko.


Zamierzasz zebrać wszystkie wydania na wszystkie platformy, czy tylko po jednym wydaniu na platformę? Bo akurat w przypadku tej gry jest w czym wybierać. I dobrze.

Perry_Cox

Dnia 24.07.2013 o 20:57, Sigu napisał:

Bo ta historia jest mało prawdopodobna (Korea Północna wygrywa z USA, serio?)


Jest to bardziej prawdopodobny scenariusz niż atak kosmitów na naszą planetę, albo nasza walka z obcymi w kosmosie. W przypadku H. przynajmniej to jest pewne, że obie strony istnieją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości wszystkie wydania wszystkich gier na jedną platformę. Platfroma to Xbox 360, a zaczynam od wydań premierowych/specjalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 17:49, Sigu napisał:

Z czystej ciekawości. Bardziej podobają się wam opakowania PS3, czy Xboxa 360?


ps3. uwielbiam rozmiar opakowań bd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi się rozmiar podoba, ale tylko w przypadku gier na PS3. Te wszystkie pecetowe reedycje w pudłach BR są... no niefajne są.

Sir_Kielbasa=> Ech, wiadomo o co chodzi. Atak kosmitów to zamierzona fantazja, a Homefront stara się być realistyczny w swojej alternatywnej historii. A każdy, kto choć trochę liznął tematu wie, że Korea Północna oprócz swoich śmiesznych atomówek i dużej ilości wygłodzonego mięsa armatniego nie ma nic do zaoferowania. Z drugiej strony jeszcze kiedyś, opierając się tylko na masowych mediach, także obawiałem się Korei, ale to zwyczajne sianie paniki i gra polityczny, aby za dużo się z biedaków nie nabijać i niepotrzebnie prowokować. Dlatego prędzej łyknę i tak już naciąganą wojnę z Rosją w MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 18:06, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Kolejny ważny upgrade mojej kolekcji Need For Speedów ale nie tylko.

Przy Enemy Territory spędziłem całe liceum, grałem w klanie, codziennie kilka godzin
grania, skill na prawdę miałem wysoki.
Po latach postanowiłem zakupić tą grę na pamiątkę tamtych czasów. ET darzę wielkim sentymentem
stąd też zajmuje zaszczytne miejsce na półce obok Mafii.

Need For Speed Collection to jest coś o czym marzyłem przez ostatnich kilka lat ale ceny
rzędu 100$ skutecznie mnie odstraszały.
Prawie ze ślinotokiem przyglądałem się zdjęciom tego wydania i w końcu jest w moim posiadaniu.
Dałem za niego 45$ i wczoraj przyszedł do mnie z USA (szło ledwie 6dni roboczych z USA).

Świetne, cudowne wydanie. Nie mogę się napatrzyć;)
Drugim marzeniem jest wydanie World Of Need For Speed które też w końcu nabędę:)


wow gratuluje NFS Collection to prezent ,który kiedyś dostałem od dziadka gdy wrócił z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 11:27, Sigu napisał:

W miarę możliwości wszystkie wydania wszystkich gier na jedną platformę. Platfroma to
Xbox 360, a zaczynam od wydań premierowych/specjalnych :)


A jaką masz wersję na PC? Edycję specjalną w dużym pudle?

Dnia 25.07.2013 o 11:27, Sigu napisał:

DVD box jest przecież taki słodki...


Te wszystkie pudełka dvd i inne tego typu są do bani. Słodkie są duże boxy. ;) W pudełkach od gier na konsole podoba mi się przede wszystkim to, że są generalnie takie same, a w PC jest od sasa do lasa i na półce wygląda jak zbieranina śmieci ze szrotu.

Perry_Cox

Dnia 25.07.2013 o 11:27, Sigu napisał:

Ech, wiadomo o co chodzi. Atak kosmitów to zamierzona fantazja, a Homefront stara się być realistyczny w
swojej alternatywnej historii.


Twórcy twierdzili, że ma być realistyczny czy to tylko miało być na zasadzie "bierzemy możliwie dużo z życia i odwracamy sytuację""? Bo gdyby to faktycznie miało być realistyczne i gra by polegała na ataku na tę nieszczęsną Koreę to nie wiem, kto by na to poleciał. Co miałoby być w tym ciekawego? Kolejna gra, która nic nie wnosi ze scenariuszem włącznie. Zresztą nie wiem co nowego w tego typu grach może jeszcze powstać poza tworzeniem różnych fantastycznych scenariuszy właśnie, tak na marginesie. Dla mnie ciekawa jest dopiero sytuacja odwrotna bez względu na to, czy faktycznie jest realistyczna czy nie. Czy we współczesnej Polsce możliwe są rządy faszystów jak kiedyś w Niemczech? Jest to chyba perspektywa równie prawdopodobna jak atak Haiti na USA, tylko że sama gra (a właściwie historia/scenariusz, bo na czym miałaby polegać gra to mniej wiecej wiadomo) mogłaby być ciekawa moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden Kim umiera (gra była zrobiona przed jego faktyczną śmiercią), drugi Kim przejmuje władzę, chętnie wybiera się i przemawia na spotkaniach ONZ, rozbraja cały świat i nagle atakuje USA. Wykorzystuje metodę "Shock and Awe" i zaczyna kontrolować całe USA. Zaczynają się czystki, zabija nauczycieli, polityków (chyba znamy ten scenariusz z naszej historii). Rodzi się ruch oporu. My zaczynamy, gdy nasz autobus (w którym jesteśmy transportowani przez Koreańczyków gdzieś) ulega... wypadkowi. Ratuje nasz ruch oporu i od tego momentu się przyłączamy. Zaczyna się nasza wojna partyzancka. Po mapach są porozrzucane artykuły z gazet tłumaczące wydarzenia, które doprowadziły do zaistniałej sytuacji.

To coś w stylu "weźmy z życia możliwie dużo i doróbmy do tego najbardziej niekorzystny scenariusz dla USA". Wyszło całkiem spoko. Rzadko możemy walczyć na "własnym podwórku".

~~
Nie mam nic w dużych boxach. One zajmują dla mnie za dużo miejsca (mały pokój w domu rodzinnym, a jako, że jestem studentem, to zaliczam dość częste przeprowadzki po mieście). Mam tylko kilka wersji limitowanych (BF:BC2, The Darkness, Far Cry 3, Medal of Honor) i dwie recenzenckie (Far Cry 3 i Ghost Recon: Future Soldier) - perełki mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzień spędziłem na wakacjach w Ustce i podczas urlopu postanowiliśmy z dziewczyną odwiedzić Słupsk bo to rzut beretem. Zabytków sporo, miasta nie znam więc czemu nie? Nagle jednak idąc ulicą Wojska Polskiego zobaczyłem sklep z komputerami. Coś mnie tknęło by wejść...A tam na półkach około 30 (może ciut więcej) STARYCH GIER. Głównie DVD Boxy, reedycje, ale stare tytuły z końcówki lat 90-tych i początku nowego millenium. Oraz - a to najpiękniejsze - parę Big Boxów:) Sam zakupiłem 4 bigboxy i 4 dvd boxy, więcej nie dałem rady tak ze względów finansowych jak i logistycznych (big boxy wiadomo ile zajmują). Reszta została. Nie pamiętam już jakie tytuły w DVD Boxach zostały ale w big boxach zostały jeszcze m.in. Descent 3, Blaze & Blade: Eternal Quest, Pool of Radiance: Ruiny Myth Drannor czy Wizardry 8. Więcej po prostu nie pamiętam. Każda gra, bez względu na wydanie kosztuje 20 zł, ale facet przy większej ilości zakupionych tytułów jest skłonny spuścić z ceny:) Ja już w tym sklepie nic nie kupię, z Łodzi do Słupska szmat drogi ale może ktoś mieszka w Słupsku/okolicach albo ma pociągiem niedaleko to może skorzysta? Szkoda żeby stare gry leżały takie same, smutne:( Sklepik znajduje się na Wojska Polskiego 19, łatwo zauważalny, idąc od dworca PKP cały czas prosto to jest góra trzy minuty piechotą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 20:35, Sigu napisał:

To coś w stylu "weźmy z życia możliwie dużo i doróbmy do tego najbardziej niekorzystny
scenariusz dla USA". Wyszło całkiem spoko. Rzadko możemy walczyć na "własnym podwórku".


Gra już zakupiona. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)

Iselor86

Dnia 25.07.2013 o 20:35, Sigu napisał:

Sam zakupiłem 4 bigboxy


Jakie tytuły? Wrzuć fotki. :)

Dnia 25.07.2013 o 20:35, Sigu napisał:

Każda gra, bez względu na wydanie kosztuje 20 zł, ale facet przy większej ilości zakupionych tytułów jest
skłonny spuścić z ceny:)


A w jakim stanie jest towar? Pudła nie są uszkodzone? Zafoliowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2013 o 15:26, Sir_Kielbasa napisał:

Jakie tytuły? Wrzuć fotki. :)


Wrzucę jak zdobędę jeszcze jeden big box (jutro) i DVD Box (też raczej jutro). To będzie łącznie 6 big boxów, a te kupione u facia w Słupsku:

Codename: Tenka
Fade to Black
Mortyr (2093 - 1944)
Panzer General III: Scorched Earth

Pozostałe dwa ujawnię może już jutro, podobnie jak DVD Boxy:)

Dnia 26.07.2013 o 15:26, Sir_Kielbasa napisał:

A w jakim stanie jest towar? Pudła nie są uszkodzone? Zafoliowane?


DVD Boxy zafoliowane, big boxy nie ale stan idealny, nie uszkodzone, ot nie mają folii, lecz nie patrzyłem wszystkich jakie zostały więc możliwe że jakieś folie mają. Przypomniałem też sobie że wśród big boxów jest Lands of Lore II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papishon

Mały update skromnej kolekcji (jeszcze) na Xboxa pierwszego.
Rallisport Challenge 2 w zastępczym pudełku i z dodrukowanym coverem niestety, ale dostałem go w gratisie (samą płytkę) więc nie ma na co narzekać. Dokupi się ładne zielone pudełko i dodrukuje drugą okładkę bo z pośpiechu zamiast PAL wydrukowałem NTSC. Jako egzemplarz kolekcjonerski bez wartości, ale gra naprawdę świetna, jedna z najlepszych gier tego typu.

Muszę też przeprosić się z Forzą. Zawsze uważałem, że to tania podróbka Gran Turismo. Cóż, po ograniu kilku godzin w tą grę stwierdzam, że na głowę biję GT4, mimo mniejszej ilości pojazdów.

Co do Splinter Cella, brakuje mi tylko jeszcze jednej części bowiem uważam, że SC skończył się na Chaos Theory. Reszta gier z tego uniwersum mnie nie interesuje. Ta... na Xboxa planuje mieć SC, na PSX i PS2 planuje w końcu kupić MGS`y.

Strasznie jestem zadowolony z kolekcjonerskiej edycji Halo 2. Naprawdę ładne wydanie i w bardzo dobrym stanie.

20130727015239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 19:14, Sir_Kielbasa napisał:

Te wszystkie pudełka dvd i inne tego typu są do bani. Słodkie są duże boxy. ;) W pudełkach
od gier na konsole podoba mi się przede wszystkim to, że są generalnie takie same, a
w PC jest od sasa do lasa i na półce wygląda jak zbieranina śmieci ze szrotu.


Gry na Xboxa też mają grzbiety "od sasa do lasa", trochę mnie to drażni bo w zestawieniu z grami na PS2, PSX i PSP dziwnie to wygląda - bo one wszystkie mają grzbiety takie same. Choć na PSP są niektóre tytuły z kolorowymi grzbietami różniące się od standardowych wydań innych gier, Np Prinny 2, Half Minute Hero czy Lumines.


20130727021355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 22:21, iselor86 napisał:

Codename: Tenka
Fade to Black
Mortyr (2093 - 1944)
Panzer General III: Scorched Earth


Fade była w jakiejś serii wydana?

Dnia 26.07.2013 o 22:21, iselor86 napisał:

DVD Boxy zafoliowane, big boxy nie ale stan idealny, nie uszkodzone, ot nie mają folii,


I tu już bym uważał.. Ja po prostu nie wierzę w coś takiego jak "gra nowa bez folii", zwłaszcza gdy chodzi o stare tytuły. :)
Przy okazji, czy gry z Twoich starych fotek: Pyrotechnica, Millennia, King''s Table, Tesserae, Star Crusader, Nomad, Bureau 13, Burntime, Theatre of War i może jeszcze jakieś, o których nie wiem, nie były przypadkiem kupione od jednego, góra 2 gości?

Dnia 26.07.2013 o 22:21, iselor86 napisał:

lecz nie patrzyłem wszystkich jakie zostały więc możliwe że jakieś folie mają. Przypomniałem
też sobie że wśród big boxów jest Lands of Lore II.


Najlepsza została. :) Szukam tej gry, ale nowej.. Poza tym wydaje mi się, że mieliśmy dwa wydania, niestety, różniące się pudełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 02:14, PAPISHON napisał:

Strasznie jestem zadowolony z kolekcjonerskiej edycji Halo 2. Naprawdę ładne wydanie
i w bardzo dobrym stanie.


A jaka cena?

Dnia 27.07.2013 o 02:14, PAPISHON napisał:

Gry na Xboxa też mają grzbiety "od sasa do lasa",


Ale nie ma tak jak w PC. Tu przynajmniej masz jednakowe logo u góry (jeśli to jest zwykłe wydanie). :) Taka różnorodność jak z grami na PC jest fajna w przypadku dużych pudeł, ale nie dvd, chociaż chyba łatwiej jest szybko wynaleźć na półce grę (jesli ma się ich dużo) np. po kolorze brzegu, niż po napisie (jeśli jest mały).

Dnia 27.07.2013 o 02:14, PAPISHON napisał:

trochę mnie to drażni bo w zestawieniu
z grami na PS2, PSX i PSP dziwnie to wygląda - bo one wszystkie mają grzbiety takie same.
Choć na PSP są niektóre tytuły z kolorowymi grzbietami różniące się od standardowych
wydań innych gier, Np Prinny 2, Half Minute Hero czy Lumines.


W przypadku PSX to też już widziałem jakieś dziwne pudełka, bo wyglądały jakby wziąć dwa małe i postawić jedno na drugim. Nie wiem co to były za wersje. Może z USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się