Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

>>............

Jakieś 5500 ale oddali mi wszystko w ramach przeprosin za długie oczekiwanie na wysyłkę:P


*NintendoPassion

Nie wiem w jaki sposób to sprawdzić:) Ale raczej albo nikt albo jednostkowe przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje premierowych wydań Diablo 2 i Warcraft 3 + dodatki, Edycji Codex Brotherhooda na PS3, Gran turismo 4 Press kit, AC:R Animus Edition, God of War Edycja z puszką pandory i kilku steelbokoow.


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=63c43c4aee0462ad


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a2039d29754a21eb

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5d653daed5aa5101

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c1ff27cc3d93e5ee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 15:39, Ventil napisał:

Nikt nie chwali się swoją kolekcją na koniec tego roku? Czyżby nam się kolekcjonerzy
wykruszali?


Hehe, ja czekam na odpowiedni moment. Niektórzy pamiętają moją listę gier do kupienia. Powoli się skraca i jak już zniknie to wtedy machne zdjęcia. Mam zakupionych 41 gier (1 golas, 3 jewel case, 8 big boxów - za chwilę 9 - i 29 DVD Boxów; nie liczę kilku pełniaków z czasopism). Więc jak już wrzucę up to będzie duuuży. A od niektórych tytułów może wam oko zbieleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 12:39, iselor86 napisał:

Hehe, ja czekam na odpowiedni moment. Niektórzy pamiętają moją listę gier do kupienia.


Również czekam na ten moment. Problem w tym, że na mojej liście "do kupienia" widnieje 101 tytułów :D

Dnia 06.01.2014 o 12:39, iselor86 napisał:

Powoli się skraca i jak już zniknie to wtedy machne zdjęcia. Mam zakupionych 41 gier.
A od niektórych tytułów może wam oko zbieleje:D


Na jakie platformy, jeśli można wiedzieć?

@Zagul - po kiego Ci trzy Sim City?
Poza tym, całkiem ładna kolekcja. Luigi z McDonalda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 15:55, Ventil napisał:

@Zagul - po kiego Ci trzy Sim City?
Poza tym, całkiem ładna kolekcja. Luigi z McDonalda? ;)


To są same steelbooki bez kodu na steam''a.
Luigi nie jest z Mac''a, moja figurka jest chyba większa i ma ruchome ręce i głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlaws w folii, kupiony od pewnego kolekcjonera z Łodzi, który wyprzedaje swoją kolekcję. Facet ma własny serwis komputerowy a ja tam chodzę jako listonosz więc po znajomości dał mi zniżkę. Więc nie będę mówił za ile. Razem z Outlaws kupiłem u niego Resident Evil i Shadow Warrior - oba też w folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Z tego co wiem ma jeszcze w boxach i w folii Comanche 3, Worms 2, NHL chyba 98 i coś z serii symulatorów JFK czy jak to tam. Jutro się dowiem, bo od jutra facet wystawia wszystko co mu zostało na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dawał Ci takie upusty to trzeba było wszystko kupić i ewentualnie samemu sprzedać. ;)

Moje okazyjne (w większości przypadków) zakupy z ostatnich miesięcy. Jak widać większych staroci nie ma. Za większość chłamu dałem 15-30zł. Najlepsza okazja (stosunek ceny do wydania/zawartości) moim zdaniem to Space Marine (wersja na PC - nie widać tego na fotce) za 50zł. Assassin''s na PC też tani (30zł), ale słabsze wydanie niż SM.

20140110155850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 16:02, Sir_Kielbasa napisał:

Moje okazyjne (w większości przypadków) zakupy z ostatnich miesięcy.


"Takie tam, okazyjne zakupy" - jebs, dziewięć kolekcjonerek :D

Dnia 10.01.2014 o 16:02, Sir_Kielbasa napisał:

Najlepsza okazja (stosunek ceny do wydania/zawartości) moim zdaniem to Space Marine za 50zł.


Nieźle. Mi się udało kupić podstawkę Space Marine na PS3 za 25zł. Całkiem dobra gra jak na taką cenę.

Gdzie się zaopatrujesz? Jakieś duże stacjonarne sklepy, internet czy może punkty z używanymi grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 20:19, Ventil napisał:

"Takie tam, okazyjne zakupy" - jebs, dziewięć kolekcjonerek :D


Siedem z czego 4 od 50zł w dół, a pozostałe nie więcej jak 150zł. Moim zdaniem okazyjnie. :) To 15zł też omyłkowo zawyżyłem, bo jedna gra była za 10zł. :)

Dnia 10.01.2014 o 20:19, Ventil napisał:

Mi się udało kupić podstawkę Space Marine na PS3 za 25zł. Całkiem dobra gra jak
na taką cenę.


Polskie wydanie?

Dnia 10.01.2014 o 20:19, Ventil napisał:

Gdzie się zaopatrujesz? Jakieś duże stacjonarne sklepy, internet czy może punkty z używanymi
grami?


Głównie Amazon i ci, którzy za jego pośrednictwem sprzedają. Czasem mają niższe ceny a i towar w lepszym stanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Uzupełnianie kolekcji/nadrabianie zaległości".

Za The Darkness 2 i Bulletstorma dałem łącznie 70zł.
Art of Murder kupione w ramach eksperymentu. Ostatni raz w point&clicka grałem kilka lat temu, nigdy tego gatunku nie lubiłem. Zobaczę czy zmienił mi się gust :D

@Sir_Kielbasa - tak, polskie. Szkoda tylko, że Amazon ma wysokie ceny, jeśli zamawia się do Polski. VAT i wysyłka skutecznie podnoszą cenę.

20140118160457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 09:46, barth89 napisał:

Panowie, jakiś sposób na CSGO w wersji pudełkowej? Wiem, że boxy są dostępne, ale kosztują
od groma pieniędzy :)


To ja się podczepię: widzieliście w którymś polskim sklepie ostatniego Assassina (edycję z figurką) na Wii U?

>The Darkness 2

Co tam jest limitowanego? Na metalowe pudełko też polujesz?

Dnia 15.01.2014 o 09:46, barth89 napisał:

Szkoda tylko, że Amazon ma wysokie ceny, jeśli zamawia się do Polski. VAT i wysyłka skutecznie podnoszą > cenę.


Trochę już towaru z Amazonu zamówiłem i nie pamiętam, kiedy płaciłem za wysyłkę. :) Ostatnio nawet wymieniali mi antologię TES, bo doszła z pękniętym pudełkiem, to jeszcze nie zdążyłem odesłać bubla, a dzień po zgłoszeniu miałem wymieniony egzemplarz. Nie dość, że wysłali za darmo to jeszcze ekspresem. :) A co do kosztów to lepiej chyba dobrać jakąś/jakieś grę/gry do tych 20 funtów, niż stracić forsę na wysyłkę? O ile pamiętam wysyłka 1 gry to koszt ok. 10 funtów. Za to można mieć 1-3 gry albo i lepiej! A jak ktoś chce jeszcze ominąć VAT to niech kupuje od fulfilli. :)
Co do VAT-u to różnica jest bodaj tylko o 1 punkt procentowy, co aż tak dużo nie nabija. A jak porównasz ceny niektórych gier to właściwie nie ma porównania. Za antologię dałem ok 120zł (z powiększonym VAT-em oczywiście), a u nas jest za 230zł. Gdzie tu "karkuracja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się