Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

>>............

Jaki problem ofoliować na nowo przy pomocy foliarki??
Dla niektórych sam fakt zdjęcia folii z nowej gry to jak ty piszesz -80%; a wystarczy zafoliować ponownie i już dla większości wartość o wiele większa.

Mówię oczywiście o braku folii na nowej grze (idealne pudełko, płyta nie wsadzana do napędu i nic nie dotykane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 15:43, Citkowsky napisał:

Jaki problem ofoliować na nowo przy pomocy foliarki??


To zależy, jaką grę ponownie zamykasz. Niektóre firmy naklejały kiedyś na foliach naklejki z informacją o wymaganiach itp. Oryginalnie foliowana gra powinna mieć taką naklejkę. Będziesz ją przeklejał?

Dnia 19.02.2014 o 15:43, Citkowsky napisał:

Dla niektórych sam fakt zdjęcia folii z nowej gry to jak ty piszesz -80%; a wystarczy
zafoliować ponownie i już dla większości wartość o wiele większa.


Jeśli robisz na sprzedaż to tak, choć w pewnych przypadkach ponowne foliowanie można poznać. :)

Dnia 19.02.2014 o 15:43, Citkowsky napisał:

Mówię oczywiście o braku folii na nowej grze (idealne pudełko, płyta nie wsadzana do
napędu i nic nie dotykane).


Jakby to mi spadła folia i nie miałbym w planach sprzedaży gry to bym zrobił jak wcześniej pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, czyli zaglądałeś do środka. Kolejny spadek wartości. :P Właściwie to już ma wartość bliską zeru, więc mogę dać Ci za nią powiedzmy 10zł. To i tak dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>................

Wolę jednak zostawić ten bezwartościowy egzemplarz u siebie i pochwalić się nim ponownie za kilka lat gdy już moja sztuka będzie jedną z kilku ocalałych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 22:39, Citkowsky napisał:

>>................

Wolę jednak zostawić ten bezwartościowy egzemplarz u siebie i pochwalić się nim ponownie
za kilka lat gdy już moja sztuka będzie jedną z kilku ocalałych;)


Ja tam za tą twoją Mafię cenię i wydaje mi się, że jest przynajmniej kilka razy więcej warta, niż te 10zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..............

Kilka miesięcy temu oferowano mi 100zł ale podziękowałem;) kasa szybko zniknie a potem będą wyrzuty sumienia, że za marną stówę pozbyłem się takiego klasyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 22:39, Citkowsky napisał:

Wolę jednak zostawić ten bezwartościowy egzemplarz u siebie i pochwalić się nim ponownie
za kilka lat gdy już moja sztuka będzie jedną z kilku ocalałych;)


Ja też bym zostawił, ale z czasem stan będzie marniał jeśli się dobrze nie zabezpieczy. A wtedy różnie może być. Ci co ewentualnie dobrze płacą mają spore wymagania co do stanu towaru. Nie kupią gry tylko dlatego, że to znany tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Wpisz sobie w wyszukiwarkę tego tematu mój nick- dowiesz się, że kolekcjonuję NFSy- stąd nie musisz mi mówić o wymaganiach kupujących itp bo sam nim jestem i wiem jak to działa;) A skoro jestem kolekcjonerem to wiem jak zabezpieczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 15:45, Citkowsky napisał:

>>..............

Wpisz sobie w wyszukiwarkę tego tematu mój nick- dowiesz się, że kolekcjonuję NFSy- stąd
nie musisz mi mówić o wymaganiach kupujących itp bo sam nim jestem i wiem jak to działa;)
A skoro jestem kolekcjonerem to wiem jak zabezpieczyć;)


A w jaki sposób zabezpieczasz duże boxy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update mojej kolekcji (chyba dawno nie dawałem zdjęć tutaj?). Doszedł Xbox360 i kilka gier na niego (Two Worlds i Dragon Age II do wymiany, najlepiej na Max Payne`a 3 i Far Cry`a 3).

Co do moich nowości, połową miesiąca marca powinien jeszcze dojść MGS3 w Steelbooku i Gearsy 1 i 2 w limitowanych/kolekcjonerskich wydaniach oraz PREY na Xboxa360.

Na zdjęciach poniżej ten update (widać wszystko?) i mniej więcej jak mam porozkładaną swoją kolekcję (gry PC i większosć cardów na pegasusa chowam w szufladach), bo brakuje miejsca już na to wszystko).

PS. Nie zważajcie uwagi na ten kurz, nie lubię ich sprzątać ^^'

20140224133336

20140224133512

20140224133525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale nie zmieściłem ostatniego zdjęcia. Doszła do mnie zamówiona szafka u znajomego na moje konsole. Wszystko w końcu mam ładnie poukładane i koniec z nieporządkiem w pokoju. Jednym słowem rewelacja :)

20140224133856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sprytny patent z tymi konsolami ukrytymi na "wyjeżdżających" półeczkach :)
W ogóle ładnie tam u Ciebie. Zróżnicowanie połączone z porządkiem wypada całkiem nieźle.


Do mnie dzisiaj przyjechała paczka z grami na PlayStation 2. Akcja "uzupełnianie kolekcji" wciąż aktualna, choć portfel mówi, żebym chwilowo ją przerwał ;)

Same premierówki, PAL, sporo wydań polskich.
Sprzedawca troszkę przegiął, bo napisał, że wszystkie są w stanie idealnym, tymczasem stan rys na kilku płytach mówi mi, że mogą one w ogóle nie działać.
Pomimo tego nie mam na co narzekać. God of War, Killzone czy Mafia są praktycznie nienaruszone.

Do tego na dniach powinno przyjechać 30 nowych, zafoliowanych pudełek do gier na PS2. Podmienię sobie i będzie iście kolekcjonersko :)

20140227211921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Patent z szafeczką narodził mi się w głowie gdzieś na początku grudnia. Na jakiejś małej imprezie, wspomniałem o niej koledze "złotej rączce i sądziłem że to oleje i zapomni. Jakież było moje zdziwienie jak następnego dnia wieczorem miałem już wstępny projekt szafki. Kilka rzeczy poprawiłem, zasugerowałem koledze i mi ją zrobił, oczywiście nie za darmo, ale myślę że w sklepie musiałbym zapłacić ze dwa/trzy razy więcej.

Swoją drogą. Jak ograsz Mafie na PS2, opisz mi swoje wrażenia - jak się gra, co z tymi loadingami (podobno zabijają wręcz...), jak grafika i jak to wygląda w porównaniu ogólnie do PC. Podobno konwersja na PS2 była tragiczna i sam się zastanawiam właśnie nad zakupem tej gry. Tyle, że chyba wezmę wersję Xboxową (z tego co czytałem i oglądałem, najbliższa jest wersji PC i jest całkiem dobra), podobnie jak Max Payne 2. Fajne tytuły zakupiłeś, no może poza tym GoWem, nie cierpię GoWa ;)

Zresztą co do gier multiplatformowych. Jak mam do wyboru wersję PS2, albo Xbox przeważnie biorę wersję Xboxową. Dlaczego? Kontroler od pierwszego Xboxa lepiej mi leży w dłoniach oraz... nie ma co ukrywać, te gry są po prostu ładniejsze.

Przykłady:
http://www.youtube.com/watch?v=HkHoDEh0FWc - ten Chaos Theory na plejaku wygląda biednie, na Xboxie wygląda praktycznie identycznie jak na PC. No i gameplay jest świetny.
http://www.youtube.com/watch?v=std9wKplilE - Just Cause z kolei w porównaniu z PS2 wygląda prawie, że nextgenowo :D

Myślę, że własnie dlatego warto mieć obie konsole. PS2 świetną konsolą jest i nie ma tego co ukrywać, jednak Xbox ma parę fajnych ficzerów, dla których (przynajmniej dla mnie) warto go było zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grałem tylko chwilę w Mafię na PS2, ale spokojnie mogę stwierdzić, iż plotki na temat jej beznadziejności są jak najbardziej prawdziwe. W tym przypadku PC only (ew. Xbox, bo nie sprawdzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC posiadam (nawet w bigboxie), ale jako że zrobił się ze mnie gracz konsolowy, powoli skupuje co lepsze gierki z PC na konsole które posiadam. Mafia jedną z najlepszych gier dla mnie jest i basta, toteż chciałbym ograć ją na konsoli, podobnie jak Max Payne i kilka innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy Max na PS2 był znośny (na PC jedna z najlepszych gier ever), ale Mafię spokojnie możesz sobie odpuścić, chyba, że wyłącznie na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 21:35, Zagul napisał:

Skąd wyrwałeś te nowe pudełka ?


Na Allegro ktoś sprzedawał pięć sztuk. Skontaktowałem się w sprawie zakupu całości i okazało się, że ma ich łącznie trzydzieści. Z przesyłką wyszło 2,60zł/pudełko.

@PAPISHON
"ale jako że zrobił się ze mnie gracz konsolowy, powoli skupuje co lepsze gierki z PC na konsole które posiadam"

Heh, witaj w klubie :D
Ostatnio pozbyłem się obu Maxów na PC (premierówki w stanie bardzo dobrym) w ramach przenosin na konsole. Oby nie było tak źle jak piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się