Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2014 o 15:19, Ventil napisał:

Heh, witaj w klubie :D
Ostatnio pozbyłem się obu Maxów na PC (premierówki w stanie bardzo dobrym) w ramach przenosin
na konsole. Oby nie było tak źle jak piszecie...


Nie wydaje mi się, że Maxie są aż tak złe na konsolach, gameplaye wyglądają całkiem normalnie. Szok mógłbyś przeżyć na pewno odpalając SC Chaos Theory na PS2. To niby ta sama gra, ale tak okrojona i brzydka, że aż dziw bierze. Pandora Tommorow i pierwszy SC wyglądaja w miarę normalnie, choć z tego co widziałem wersja pierwszej części gry różni się trochę od PC, ale zawiera chyba jakieś dodatkowe levele - czego ja posiadacz wersji na Xboxa nie mam bo levele były do ściągnięcia ze starego Xbox Live`a.

Co do konsol, myślę że granie na nich ma jakąś taką... większą magie niż ogrywanie gier na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 15:36, PAPISHON napisał:

Nie wydaje mi się, że Maxie są aż tak złe na konsolach, gameplaye wyglądają całkiem normalnie.


Chyba muszę się trochę douczyć z growej historii, bo byłem pewien, że Take Two od zawsze było pro-konsolowe. A tu proszę, pierwszy Max wyszedł wcześniej na PC i, jak sami mówicie, jest w tej wersji lepszy :D

Dnia 01.03.2014 o 15:36, PAPISHON napisał:

Szok mógłbyś przeżyć na pewno odpalając SC Chaos Theory na PS2. To niby ta sama gra,
ale tak okrojona i brzydka, że aż dziw bierze.


Kiedyś skończyłem około połowę Chaos Theory na PC w full detalach. Oj, szykuje się spory szok...

Dnia 01.03.2014 o 15:36, PAPISHON napisał:

Co do konsol, myślę że granie na nich ma jakąś taką... większą magie niż ogrywanie gier
na PC ;)


Dokładnie. Ja wychodzę z założenia, że konsola jest do grania, a PC do pracy + ogrywania exów PeCetowych. Do tego dochodzi wygoda (kanapa i bezprzewodowy pad) oraz moja niechęć do rozbudowywania komputera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2014 o 14:54, Ventil napisał:

Kiedyś skończyłem około połowę Chaos Theory na PC w full detalach. Oj, szykuje się spory
szok...

Dlatego ja serie Splinter Cell skompletowałem sobie na Xboxa. Gry są niemal identyczne do PC`towych pierwowzorów, łącznie z Chaos Theory. Do tego Double Agent w wersji na Xboxa pierwszego jest grą znacznie ciekawszą i lepszą od tej na PC i Xboxa360. DA robiło to samo studio co Chaos Theory i oryginalnego Splintera. Wersja na PS2 chyba też jest taka jak na Xboxa, ale nie wiem dokładnie, nie interesowałem się już tak bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 13:39, PAPISHON napisał:

Post pod postem, ale nie zmieściłem ostatniego zdjęcia. Doszła do mnie zamówiona szafka
u znajomego na moje konsole. Wszystko w końcu mam ładnie poukładane i koniec z nieporządkiem
w pokoju. Jednym słowem rewelacja :)


A ja się zapytam czy ta wersja Xbox 360 stoi tu jako artefakt przeszłości czy służy ci do grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2014 o 09:51, LastOrder napisał:

A ja się zapytam czy ta wersja Xbox 360 stoi tu jako artefakt przeszłości czy służy ci
do grania?


Konsolę dostałem od znajomego z kompletem gierek - tak służy mi do grania. Ciekawe, że "artefakty przeszłośći" w szafce nie są tak interesujące, jak choćby SNES z 1992 roku. Wszystko co na fotkach służy mi do grania i na wszystkim gram.Ten FAT Xboxa360 jest tym słynnym Jasperem więc RRoD mi aż tak nie straszny co w starszych wersjach.

SamFiniszer - ogólnie DA na Xboxa Classic bardziej przypomina klasyczne SC, a zwłaszcza Chaos Theory. Zresztą tą wersję tworzyło studio odpowiedzialne za pierwszego SC i CT. Ogólnie od DA na Xbox360 i PC różni się praktycznie wszystkim. Trochę inne misje i inaczej prowadzony wątek fabularny - który dla mnie był notabene cholernie kiepski. A, nie ma tutaj misji w ciągu dnia, wszystko toczy się nocą - jak za starych dobrych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry które uzbierałem przez dwa miesiące nowego roku.Plus taki że na razie nie będę nic kupował. Z Lightening Returns mam pierwszego steelboka w karierze i bardzo ładnie prezentują się te pudełka. Z boczku wiśnienka na torcie choć Vity nie mam. Kiedyś miałem na PS2 ale w jakiejś postaci po prostu wypada mi mieć Persone 4:)


20140305070837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj? Kupiłeś grę na konsolę której nie masz? Po co?


Mój ostatni nabytek z tego tygodnia. TR`y i NOLF2 znalezione w lumpie za 5 zł, DiRT 2 przyszedł dosłownie na dniach i dosłownie stał się chyba moją trzecią ulubioną ścigałką, zaraz po CMR 2.0 i RalliSport Chalenge 2.
Co do tej kolekcji Tomb Raiderów, szkoda że są po francusku - ale jak każdy wie, aż tak dużo tekstu i ogólnie języka w tych grach nie ma, toteż pewnie ogram sobie gierki. Choć wolałbym pograć w nie na PSXa, ale to niebawem, mam zamiar zebrać wszystkie części TR na PSXa, brakuje mi I, II i V.

Wybaczcie za jakość, zdjęcie robiłem ziemniakiem.

20140305100903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 10:11, PAPISHON napisał:

Czekaj? Kupiłeś grę na konsolę której nie masz? Po co?


Może się to wydawać dziwne ale tak zrobiłem. Po pierwsze Persona 3 i 4 to moje ulubione gry więc trochę tu moja ambicja podziałała. Po drugię kupiłem nówkę za psie pieniądze do tego już mam sporo zachomikowanych gier z ps+ więc gdybym chciał kupować konsolkę to będę miał już dużo do ogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest słuszne podejście, jeśli ma się w planach zakup konsoli. Kiedy kupować te gry? Gdy się wreszcie dostanie konsolę (za rok, dwa więcej), same gry będą już wyprzedane ze sklepów, a od handlarzy kilka razy droższe? Jeśli ostatecznie z konsoli się zrezygnuje to gry zawsze można sprzedać i jeszcze przy okazji zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że też jestem fanem cyklu Persona i również jestem kolekcjonerem rozumiem Cie w całej rozciągłości - zwłaszcza, że jak stwierdziłeś sam kupiłeś grę za grosze :)

Sam jak dorobię się VITY mam zamiar kupić P4Gold, teraz mogę sobie pozwolić jeszcze na P4 Arena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pisałem o zamówieniu na trzydzieści pustych, zafoliowanych pudełkach do gier na PS2.
Nie domyślałem się, że zawartość paczki będzie tak wyglądać :D

20140310160455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 16:05, Ventil napisał:

Niedawno pisałem o zamówieniu na trzydzieści pustych, zafoliowanych pudełkach do gier
na PS2.
Nie domyślałem się, że zawartość paczki będzie tak wyglądać :D

Ja zamówiłem 50 :D Z grą Eyetoy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest reakcja domowników i kumpli, którzy na widok otwartego kartonu zaczynają myśleć, że mam zamiar otworzyć sklep z grami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 21:09, Ventil napisał:

Drugie zdjęcie robione ziemniakiem. Błagam o wybaczenie.


Jak duży jest ten cały box? Wielkość Bucaneer Edition, czy raczej 5th Freedom z SC:B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>399zł.

To sporo. Ja się zastanawiam nad samym blaszakiem. Tylko jeszcze nie wiem, na która platformę. Liczę, że ceny trochę spadną. :) Jeszcze w marcu Diablo zakołacze, a na początku kwietnia TES Online. Trochę na to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 06:56, barth89 napisał:

Jak duży jest ten cały box? Wielkość Bucaneer Edition, czy raczej 5th Freedom z SC:B?


Zdecydowanie Bucaneer. Dokładnie 36cmx24cmx16cm.

@Sir_Kielbasa

Sporo? Moim zdaniem to dość standardowa cena. 200zł na grę i pozostałe 200 na gadżety (chociaż z mapą mogli się bardziej postarać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się