Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2014 o 12:37, Ventil napisał:

Sporo? Moim zdaniem to dość standardowa cena. 200zł na grę i pozostałe 200 na gadżety
(chociaż z mapą mogli się bardziej postarać) :)


No, jak się porówna do ceny kolekcjonerki Titanfalla na X1, który w Gamestopie kosztuje 300 euro to można powiedzieć, że całkiem tanio. ;) Swoją drogą ktoś zakupił tego Titanfalla? Wrzućcie fotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mnie interesuje, aczkolwiek kilka tytułów (około 5) kupiłem w big boxach bo cena była śmieszna, a wolałem żeby wylądowały u mnie niż na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 21:33, iselor86 napisał:

Play-it, dawno temu. Ta firma już nie istnieje. A szkoda, bo dystrybuowali kiedyś mnóstwo
świetnych gier.


Całę szczęście, że już nie istnieje. Nie chcę wspominać co zrobili z polonizacją pierwszego Splinter Cella... mimo tego, że przynajmniej latarkę do pudełka zapakowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 21:46, iselor86 napisał:

Nie robiłem typowego filmiku bo ilość tytułów sprawia że to byłoby uciążliwe, w dodatku
big boxy mam tak pochowane że wyjmowanie ich doprowadziłoby mnie do ciężkiej cholery.


E tam, takie coś to mogę sam sobie zrobić. Wystarczy wejść do folderu z fotkami. :P Fajnie by było zobaczyć zawartość pudeł. Wyciągnij wszystko, kamerkę na statyw na stole i jedziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 19:15, Bajuj napisał:

Jeszcze trochę mam na dnie szafy w kartonach, a EK Wiedźminów na bardziej honorowym miejscu.


Fajna kolekcja, ale według mnie wypadałoby te pudła od kolekcjonerek poukładać gdzieś indziej, bo w tym wypadku zasłaniają sporą część zwykłych pudełek. Albo już czas zamówić dodatkową szafkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 19:15, Bajuj napisał:

Jeszcze trochę mam na dnie szafy w kartonach, a EK Wiedźminów na bardziej honorowym miejscu.


Ładny zbiór ale niestety spora część tytułów nieczytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 21:25, barth89 napisał:

Słuchajcie, warto wydać 140zł na Thiefa z metal-casem?


Zależy. Jeśli 140zł - 25zł to cena samej gry, to tak. Jeśli nie, to nie. Sam case będzie wkrótce dostępny na aukcjach do kupienia za niewielkie pieniądze, jeśli tobie na nim zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 02:23, Sigu napisał:

> Słuchajcie, warto wydać 140zł na Thiefa z metal-casem?

Zależy. Jeśli 140zł - 25zł to cena samej gry, to tak. Jeśli nie, to nie. Sam case będzie
wkrótce dostępny na aukcjach do kupienia za niewielkie pieniądze, jeśli tobie na nim
zależy.


Mam cichą nadzieję, że ta edycja w metalboxach się tak szybko nie rozejdzie, a jej cena spadnie, wówczas byłoby zarąbiście, niestety obawiam się, że faktycznie jest to edycja limitowana (jak choćby kolekcjonerka SimCity) i rozejdzie się raczej szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 02:23, Sigu napisał:

Zależy. Jeśli 140zł - 25zł to cena samej gry, to tak. Jeśli nie, to nie. Sam case będzie
wkrótce dostępny na aukcjach do kupienia za niewielkie pieniądze, jeśli tobie na nim
zależy.


Nie wiem jak u nas, ale w Anglii gra jest w metalowym pudełku i do tego jest jeszcze tłoczona tekturowa nasuwka, a nie tak jak czasem robią, że gra w plastyku, a puste metalowe pudełko osobno. Co do wartości i nadziei na spadek ceny, to zawsze można poczekać. AC4 skull też niby limitowany, ale w końcu można było dostać wersje na PS3 i X360 za 110zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:22, Sir_Kielbasa napisał:

Nie wiem jak u nas, ale w Anglii gra jest w metalowym pudełku i do tego jest jeszcze
tłoczona tekturowa nasuwka, a nie tak jak czasem robią, że gra w plastyku, a puste metalowe
pudełko osobno. Co do wartości i nadziei na spadek ceny, to zawsze można poczekać. AC4
skull też niby limitowany, ale w końcu można było dostać wersje na PS3 i X360 za 110zł.
:)


Tak, ale Skull to jest edycja ogólna (powszechna?), natomiast tego steelbooka Thiefa w PL można dostać chyba tylko w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:35, barth89 napisał:

Tak, ale Skull to jest edycja ogólna (powszechna?),


Raczej była, bo już mało gdzie do dostania, a niby to Ubi, czyli robimy ile wlezie, a później sprzedajemy za grosze.

Dnia 22.03.2014 o 19:35, barth89 napisał:

natomiast tego steelbooka Thiefa w PL można dostać chyba tylko w Empiku.


Jeśli gra jest w osobnym pudełku, a steelbook pusty (dodatkowo jako bonus) to ja bym zainwestował w wersję z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 07:16, Sir_Kielbasa napisał:

Jeśli gra jest w osobnym pudełku, a steelbook pusty (dodatkowo jako bonus) to ja bym
zainwestował w wersję z UK.


Tak to jest ta wersja z grą + steelbook jako bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie wydania z blaszanym golasem denerwują. Lubię, gdy płyty są w środku. Sam już kupiłem. Najwyżej stracę, gdy obniżą. A tego Sim City już nie można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się