Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2014 o 15:46, Sir_Kielbasa napisał:

O, to niespodzianka, bo wygląda jak golas. :) Ile kosztowała?


Normalna cena, tylko dorzucali steelbooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrzucić zdjęcia na forum tak jak ktoś sugerował. fakk3

Kolekcja Diablo, Seria Unreal, Quake i System Shock 2.
Na samej górze amerykańskie wydanie Unreal z pudełkiem typu "okienko". Mam jeszcze Totally Unreal w dużym boxie zafoliowany, ale zapomniałem o nim robiąc zdjęcia.

20140404145833

20140404145902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Kolekcja serii Thief na PC.
Jedna z moich ulubionych serii gier studia Looking Glass.

Kolekcja Might & Magic
Brakuje mi jeszcze premierowych wydań kronik (pojedynczych lub antologii) Na zdjęciu nie ma Heroes V (zapomniałem ;/)

Wybrane mało znane cRPG
Zafoliowane premierowe wydanie Dink Smallwood oraz zafoliowany Silver od Infogrames. Dodatkowo pierwsze wydanie Dark Stone i Septerra Core.

20140404150136

20140404150157

20140404150214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Kolekcja Settlers
Pierwsze polskie wydanie Settlers 3 z koszulką, Złota Edycja 3 i 4. Mam jeszcze samą 4, ale umknęła mi przy robieniu zdjęć.

Wybrane strategie
Dune2000 i edycja kolekcjonerska Emperor: Battle for Dune, Oba polskie wydania Dungeon Keeper i dwie części Z od Bitmap Brothers (jedna zafoliowana).

Wybrane cRPG
Gry od Bethesdy. Premierowe wydanie Morrowinda, Bloodmoona (brakuje mi jeszcze Tribunal...) oraz edycja kolekcjonerska serii Morrowind, Premierowy Daggerfall, Antologia i Oblivion. Mam jeszcze Goty Obliviona, ale pominąłem go. Dodatkowo The Ultimate Wizardry Archives i polska premierówka 8. Zafoliowany Demise oraz zafoliowana kolekcja Ultimy od części 0 do 8.

20140404150450

20140404150507

20140404150529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Kolekcja Final Fantasy na PC i PSX.

Kolekcja Silent Hill
Pierwsze polskie wydania w dużych boxach, wersja na psx, amerykańskie wydanie the room, SH 3 w folii, SH 2 wydanie UK i homecoming.

Wybrane przygodówki
Phantasmagoria 2, Harvester i Blade Runner od IPS. Niżej Black Dahlia i Wehikuł Czasu.

20140404150711

20140404150734

20140404150750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Kolekcja Tomb Raider
Premierowe Wydania Polskie 3 i 4 oraz premierowe wydania brytyjskie 1-5. Dodatkowo polskie wydania Legend, edycja Ultimate, Angel of Darkness i kolekcjonerska wersja Anniversary. Z boku wersje na psx 1-5.

Wybrane strategie
Pierwsze polskie wydanie Starcrafta (brakuje mi jeszcze Brood War), Dark Colony, Warhammer: Shadow of the Horned Rat od IPS. Pierwsze brytyjskie wydanie Warcraft 2 oraz rodzynek pierwsze polskie wydanie UFO: Enemy Unknown w dużym boxie na dyskietkach od IPS.

Parę wybranych platformówek, które miałem pod ręką.
Pierwsze polskie wydanie Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files oraz 3 gry w ktorych maczał palce Éric Chahi - brytyjskie wydanie Heart of Darkness z okularami 3D, Another World: 20th Anniversary Edition i perełka - druga część Another World czyli Heart of the Alien, która została wydana tylko w USA i tylko na konsolę SegaCD.

20140404150919

20140404150936

20140404151001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Inne, które akurat miałem pod ręką.
Polskie premierowe wydania Reloaded, Die Hard Trilogy, The Thing i ciężki do zdobycia Heavy Metal F.A.K.K.2 w dużym boxie.

Wybrane FPSy
Dodatek Master Levels for Doom, Polskie premierowe wydanie Descent 3 i Forsaken. Niżej Amerykańskie wydanie Deus Ex z metaliczną okładka w folii. Jeszcze niżej zafoliowany Blood Group (Blood 2 + Dodatek).

Kolekcja Resident Evil.
Jedna z moich ulubionych serii. Ostatnie części to kaszanka, ale jako fan łyknę wszystko. Brakuje mi jeszcze Resident Evil Zero, ale to zakup na przyszłość

20140404151207

20140404151228

20140404151303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 15:15, fakk3 napisał:

fakk3

gry na snesa i handheldy nintendo z grami


Przepiękna kolekcja. Na widok nie których tytułów to się Łezka w oku zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 15:15, fakk3 napisał:

fakk3

gry na snesa i handheldy nintendo z grami


Z całego zestawienia zazdroszczę jedynie Bombermana na SNES`a. Ładna zbieranina.

PS. Tego Parodiusa licytowałeś niedawno temu? Jeśli tak, to wiem z kim licytowałem, jednak ja sobie odpuściłem bo w tym samym czasie pojawiło sie na allezło to samo tylko z opcją kup teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 15:59, PAPISHON napisał:

> fakk3
>
> gry na snesa i handheldy nintendo z grami
>
>
Z całego zestawienia zazdroszczę jedynie Bombermana na SNES`a. Ładna zbieranina.

PS. Tego Parodiusa licytowałeś niedawno temu? Jeśli tak, to wiem z kim licytowałem, jednak
ja sobie odpuściłem bo w tym samym czasie pojawiło sie na allezło to samo tylko z opcją
kup teraz.



Parodiusa kupiłem w tamtym roku na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 17:20, Sir_Kielbasa napisał:

Gdzie kupiłeś TES-a? Bo widzę, że nie ma znaczka PL. :)


Kupilem w Ultimie.
Dlaczego mialby byc znaczek "PL" skoro gra nie jest po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzeżonego... ;) Na folii nie było żadnych polskich doklejek typu przezroczysta torebka z maleńką instrukcją po polsku? Takie coś miałem na jednym dodatku do WoW-a (wydaniu kolekcjonerskim).
Poza tym to Ultima, a oni mogą mieć egzemplarze z importu, natomiast nasz dystrybutor (Cenega zdaje się) może różne cuda wywinąć. Już widziałem znaczek na jakimś pudełku, że gra jest EN. Po kija takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 08:03, Sir_Kielbasa napisał:

Strzeżonego... ;) Na folii nie było żadnych polskich doklejek typu przezroczysta torebka
z maleńką instrukcją po polsku? Takie coś miałem na jednym dodatku do WoW-a (wydaniu
kolekcjonerskim).
Poza tym to Ultima, a oni mogą mieć egzemplarze z importu, natomiast nasz dystrybutor
(Cenega zdaje się) może różne cuda wywinąć. Już widziałem znaczek na jakimś pudełku,
że gra jest EN. Po kija takie coś?


Ogolnie to dziwnie "zapakowane" bylo pudlo, mam na mysli ze nie bylo zadnej folii a jedynie na samym boxie byl plastikowy rekaw przyklejony okragla tasma przezroczysta od gory i dolu.
Opakowanie nie bylo nigdy otwierane (wiem jak to wyglada bo w hurtownii gier pracowalem) ale mimo wszystko dziwnie zapakowana rzecz.
Szczerze mowiac to jak mozna normalnie grac to mi tam wisi gdzie ja ultima "znalazla":)
Tez ciekawie, moze ktos zamowil z Muve''a i wrzuci zdjecia to sie okaze czy czegos nie dodaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Kolekcja Fallout
Na samej górze perełki - pierwsze angielskie wydania Fallout 1 i 2. Poniżej reedycje 1 i 2 w języku polskim (tzw.wydania biedronkowe - niewiele warte, ale ładnie wyglądają). Z boku premierowe polskie wydanie Fallout Tactics. Na dole Saga Fallout, Fallout Game of The Year, Fallout New Vegas Complete Edition i pierwsze dwa Fallouty z Extra klasyki po raz pierwszy przetłumaczone na język polski.

Wybrane cRPG część 2
Kolekcja gier cRPG, które trzeba znać. Na górze premierowe wydania Icewind Dale 1, Heart of Winter, Icewind Dale 2 i Planescape Torment. Niżej Złota Edycja Baldurs Gate 1 oraz Premierowe wydania Baldurs gate 2 i Tron Bhaala. Jeszcze z boku Złota Edycja Baldurs Gate 2. Na dole premierowe wydanie Throne of Darkness w dużym boxie z soundtrackiem i bandamką, premierowe wydanie Arcanum i wydanie kolekcjonerskie Arcanum. Na końcu Świątynia Pierwotnego Zła.

Wybrane cRPG część 3
Premierowe wydanie Gothic 2, 3 i Zmierzch Bogów, Risen i Risen 2. Gothic 1 w dużym Boxie reedycja, Arcania Złota Edycja, Noc Kruka premierowa, Gothic Universe. Dodatkowo seria Dungeon Siege od 1 do 3 premierowe wydania, Dark Souls Edycja Specjalna, premierowe wydanie Lionheart, Two Worlds Velvet Edition i Standard. Seria Sacred od 1 do 2 z dodatkami premierowe, Antologia Divinity i Beyond. Na dole premierowy Titan Quest z dodatkiem. Na samej górze perełka premierowy Arx Fatalis - bardzo dobry klimatyczny cRPG, trochę niedoceniony moim zdaniem.

20140405171136

20140405171155

20140405171228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Wybrane FPSy część 2
Od góry premierowe angielskie wydanie Sin, perełka pierwsze amerykańskie wydanie System Shock 2 z lakierowanym odblaskowym frontem boxa i ornamentacją twarzy Shodan (nie widać tego niestety na zdjęciu), mało znany i zapomniany Klingon Honor Guard na silniku Unreal. Niżej premierowy Aliens vs Predator 2, polskie wydanie Requiem: Avenging Angel w folii, premierowy Kiss Psycho Circus (zawiera dyskietkę 1,44 z patchem od Take2). Na samym dole polskie wydanie System Shock 1 w wersji enhanced od IPS, zafoliowany Doom 2 z serii replay i amerykański zafoliowany dodatek Cryptic Passage do Blood.

20140405211030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się