Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

fakk3

Aktualizacja poprzednego zdjęcia plus nowe.

Polskie premierowe wydanie świetnej gry Omikron z muzyką Davida Bowiego, premierowe angielskie wydanie gry Outcast, zafoliowane polskie wydanie kultowej w niektórych kręgach Original War. Niżej The X-Files: Unrestricted Access od IPS, polskie premierowe wydanie Evil Island oraz Polanie 2 w duzym premierowym boxie. Na dole zafoliowany Giants: Obywatel Kabuto oraz polskie wydanie rtsa Total Annihilation: Kingdoms.

Tytuły od Shiny Entertainment - polskie wydanie Sacrifice oraz MDK 2. Dodatkowo polskie premierowe wydanie Worms Armageddon i na końcu dosyć obskurny tytuł - Wyścig Wykrętów, premierowe wydanie od Manty. Gra była dobrze oceniana przez pisma i miała ciekawą oprawę graficzną, ale została szybko zapomniana.

Od góry premierowe angielskie wydanie Aliens vs Predator, polskie wydanie Requiem: Avenging Angel w folii, perełka pierwsze amerykańskie wydanie System Shock 2 z lakierowanym odblaskowym frontem boxa i ornamentacją twarzy Shodan (nie widać tego niestety na zdjęciu), amerykański zafoliowany dodatek Cryptic Passage do Blood. Niżej angielskie premierowe wydanie Sin, zafoliowany Doom 2 z serii replay, mało znany i zapomniany Klingon Honor Guard na silniku Unreal oraz zafoliowane polskie wydanie Totally Unreal. Na dole premierowy Kiss Psycho Circus (zawiera dyskietkę 1,44 z patchem od Take2), polskie wydanie System Shock 1 w wersji enhanced od IPS i polskie wydanie Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II z dodatkiem Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith.

Skompletowany pierwszy rocznik Cd-Action od 1 numeru.

20140406155244

20140406155303

20140406155320

20140406155338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci to zapakowali do wysyłki? Miałeś tekturowe pudło czy zawinęli w czarną folię? Gdy Gram sprzedawał kiedyś EK Gulid Wars 2 to były w oryginalnych pudłach, w których do nich przyszły OIP. Natomiast Ultima potrafi (czy potrafiła, dawno tam nie kupowałem) zawinąć w folię, a później przychodził taki rozwalony szmelc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 17:20, Sir_Kielbasa napisał:

A jak Ci to zapakowali do wysyłki?


ESO bylo zapakowane w twarde tekturowe pudlo, dosc dobrze dopasowane do zawartosci takze kurier musialby sie mocno postarac zeby zawartosc ulegla zniszczeniu:)
W Ultimie kupuje w miare regularnie i nie zdarzylo mi sie jeszcze rozwalone pudlo czy uszkodzona gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 20:25, Jarden napisał:

ESO bylo zapakowane w twarde tekturowe pudlo, dosc dobrze dopasowane do zawartosci takze
kurier musialby sie mocno postarac zeby zawartosc ulegla zniszczeniu:)


No to jakiś cud chyba, ale może w takich dostali.

Dnia 06.04.2014 o 20:25, Jarden napisał:

W Ultimie kupuje w miare regularnie i nie zdarzylo mi sie jeszcze rozwalone pudlo czy
uszkodzona gra.


A ja miałem często partacko zapakowany towar (który musiałem na swój koszt odsyłać) i dlatego sobie darowałem.

Bambadil

Dnia 06.04.2014 o 20:25, Jarden napisał:

To w jakim sklepie kupowałeś WoW Collector''s Edition ?


W Gramie.

>Bo mam wszystkie oprócz vanilli i w żadnym nie było instrukcji w języku polskim.

To nie jest instrukcja jako taka, tylko informacja o pomocy technicznej naklejona na zewnątrz.

20140407104058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Świetna kolekcja, sporo starych klasyków. Z ciekawości zapytam. Jesteś graczem starego pokolenia, który większość tych gier kupił jeszcze w czasach ich premiery, czy skupywałeś to wszystko później na aukcjach?

Jeśli chodzi o Morrowinda z dwoma dodatkami, to udało mi się go kiedyś kupić w nawet niezłej cenie na allegro. Za to nigdy jakoś Daggerfalla nie mogłem trafić na polskich aukcjach, nie wspominając o Arenie, u chyba jedynie zagranica wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zabytkiem starego pokolenia. Część gier mam z czasów młodości, a część dokupuje do dzisiaj, bo wreszcie mnie na to stać ;) Daggerfall był kiedyś na allegro za 100zł. Tak powiada publiczne archiwum allegro. Ja swojego kupiłem na ebayu. Tribunala do Morowinda szukam do dziś. Był kilka dni temu na allegro w komplecie z podstawką i bloodmoonem, ale sprzedawca osobno nie chciał sprzedać. Całość poszła za ponad 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum, kto posiada pierwsze polskie wydania Fallout 1 i 2? Chodzi mi o te boxy z żółtym trójkątem w rogu boxa. Box Fallout 1 wyglądał jak mniejsze wydanie amerykańskie. Już nie chodzi mi o samo kupno, bo pewnie nikt by się nie chciał pozbyć, ale zdjęcia z chęcią bym obejrzał, bo w internecie nie ma nic. Nawet na mobygames okładki wydań z biedronki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 15:34, wolverine napisał:

Coś się źle dodał obrazek w poprzednim poście chyba :(


No to są właśnie te biedronkowe wydania za 9.90. Fallout 2 premierowa kosztowała 165 zł. Wiele młodych graczy myśli, że te biedronkowe wydania to premiera i przepłacają na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Właśnie dlatego napisałem że aż tak starych wydań nie mam. A Fallout 2 kupiony był za 9,90 na gram.pl lata temu :) Podobnie jak Fallout pierwszy.

Ale z kilku pudełek z tego zdjęcia jestem dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakk3

Od góry pierwsze angielskie wydanie Crusader: No Remorse oraz pierwsze wydanie The Settlers 1 na dyskietkach. Niżej polskie wydanie Pool of Radiance, rzadkie polskie wydanie Command & Conqueror: Renegade w dużym boxie oraz premierowe polskie wydanie Colin Mcrae Rally 2.0.

20140415120133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 13:11, Perry_Cox napisał:


Nie robię reklamy, bo to nie moje, ale cena mnie rozbroiła. Zawsze chciałem mieć wszystkie
Gothci w premierowych wydaniach (miałem dwójkę, ale głupi sprzedałem), ale takich pieniędzy
nigdy bym nie dał.

http://allegro.pl/pc-gothic-edycja-premierowa-wisiorekkarty-i4118319353.html


Aukcja jest na bank podbijana dwoma kontami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypięty post ostał zaktualizowany proszę się z nim zapoznać.

Każdy ma prawo wrzucać zdjęcia w jednym poście czyli maks 5 raz na dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 16:29, PAPISHON napisał:

Skąd pewność, że Colin jest premierowy? Z tego co widziałem identycznie wygląda edycja
z Fajnej Ceny. Tak, czepiam się ;)


Fajna cena też była premierowa. Tylko cdprojekt pozbywał się towaru i naklejał naklejkę "fajna cena" przez co gry były tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się