Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 21:08, fakk3 napisał:

Kolejna genialna gra w kolekcji. Nowiutki The Settlers II Gold z 1997 roku w świetnie
wyglądającym boxie typu "okienko".

Pewnie musiałeś się nagimnastykować by zdobyć to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 00:16, StrictlyBananas napisał:

Nie, miałem kiedyś od Fallouta, Ice Wind Dale i czegoś taj jeszcze, ale były za duże
i się... spaliły.


Nie lepiej było wystawić na allegro i sprzedać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 11:56, StrictlyBananas napisał:

Nie jestem pewien, czy wtedy było już Allegro.


Tak czy siak wielka strata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:35, Rocketfuel napisał:

> Kolejna genialna gra w kolekcji. Nowiutki The Settlers II Gold z 1997 roku w świetnie

> wyglądającym boxie typu "okienko".
Pewnie musiałeś się nagimnastykować by zdobyć to cudo.


Jak się czegoś długo szuka, to zawsze w łapy wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurierzy postanowili zrobić mi prezent. Jeden UPS i jeden DHL spotkali się w brami i...

UPS przywiózł paczuszkę od CI Games. Wszyscy kochamy darmowe gierki, nie?

Druga paczuszka z klasykami. Przypomniałem sobie dlaczego mam "love-hate relationship" z serią F.E.A.R. :)

20140613142153

20140613142200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 13:23, Rocketfuel napisał:

> Jak się czegoś długo szuka, to zawsze w łapy wpadnie.
A ile dałeś jeśli można spytać?


60$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 12:46, fakk3 napisał:

Jest na stałe. Grafiki są wypukłe na pudełku, czego pewnie nie widać na zdjęciu. Wydanie
amerykańskie, dlatego takie wypasione;) Niemcy mieli podobny box, ale bez wypukłości.


Pudło fajne, tylko trzeba chyba w coś zapakować, żeby się nie kurzyło do środka? Ewentualnie trzymać w gablotce. :) Ile masz nowych gier w dużych pudłach? Używane zamierzasz wymieniać na nowe?

Czy jakiś dobry człowiek mógłby podać wymiary pudła od AC4 edycji buccaneer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:35, Sir_Kielbasa napisał:

> Jest na stałe. Grafiki są wypukłe na pudełku, czego pewnie nie widać na zdjęciu.
Wydanie
> amerykańskie, dlatego takie wypasione;) Niemcy mieli podobny box, ale bez wypukłości.


Pudło fajne, tylko trzeba chyba w coś zapakować, żeby się nie kurzyło do środka? Ewentualnie
trzymać w gablotce. :) Ile masz nowych gier w dużych pudłach? Używane zamierzasz wymieniać
na nowe?


W pudlach? Pewnie ze 150 ponad. Mi się boxy jakoś nie kurzą. Tzn. stoją w szafce, która od góry i dołu jest zamknięta. No staram się wymieniać czasem jak jest okazja na coś w lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 20:18, fakk3 napisał:

W pudlach? Pewnie ze 150 ponad.


To nieźle. :)

Dnia 15.06.2014 o 20:18, fakk3 napisał:

Mi się boxy jakoś nie kurzą. Tzn. stoją w szafce, która od góry i dołu jest zamknięta.


A, to co innego. Zrób fotkę wnętrza szafki. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moja stara kolekcja, uzupełniona o parę nowych tytułów. Kolekcjonerki już przestałem zbierać tak jak kiedyś, teraz czekam jedynie na EK Wiedźmina III, a później nie wiem jak szybko coś mnie aż tak zainteresuje, żeby kupować bogatsze wydanie. Jednak przy przeprowadzce im więcej pudeł tym więcej kłopotu ;)


I tu jeszcze kolekcja podręczników do D&D (może niektórzy wielbiciele RPG papierowego i nie tylko znają). Może nie komputerowa gra, ale też gra, więc wklejam :)

Anashar

20140618182244

20140618182257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada Baldurs Gate 1 z Opowieściami z Wybrzeża Mieczy z niebieskiej ekstraklasyki ma do tego skaner to bardzo proszę o zeskanowanie rozłożonej, wyjętej okładki i wysłanie mi na iselor@interia.eu, żebym mógł sobie wydrukować i wcisnąć w pudełko DVD - niestety, ostały mi się same płytki i instrukcja, a chciałbym żeby ta moja kolekcja troche ładniej wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy EK Batman Arkham Origins na PS3 - Czy steelbook jest wymiarów takich jak pudełko bluray czy zwykły dvd box? Dzieki z gory za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 18:57, Kizami napisał:

Pytanie do posiadaczy EK Batman Arkham Origins na PS3 - Czy steelbook jest wymiarów takich
jak pudełko bluray czy zwykły dvd box? Dzieki z gory za odpowiedz :)


Blu-ray. Obraz na steelbooku jest wypukły, grzbiet nie ma żadnego napisu.

Jak będziesz chciał zdjęcia to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sklepy/strony, gdzie można kupić pudełka z gier? Z płytą i najlepiej całym oficjalnym wyposażeniem, acz bez cd-keya. Od niedawna przerzuciłem się na kupowanie gier na Steamie i dokupowanie pudełek, ale mój główny ich dostawca skończył taką działalność... Jedna firma na allegro została, ale ma strasznie ubogi asortyment. Może ktoś zna jakieś sklepy sprzedające poza allegro?

EDIT: Żeby nikt mi tego nie proponował - nie, nie interesuje mnie samodzielne drukowanie okładek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JayL----------> to jakiś odnośnik do mnie z tym drukowaniem okładek?:P Oj, z tym Baldurem to będzie taki wyjątek, kumpel mnie poratuje. Ot, chcę żeby pierwszy Baldur stał na półce bo aż wstyd żeby nie bo kupowanie noweg egzemplarza niezbyt mi się uśmiecha.

A swoją drogą: na ile osób szacujecie kolekcjonerów gier w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 00:05, iselor86 napisał:

A swoją drogą: na ile osób szacujecie kolekcjonerów gier w Polsce ?


A jaka jest definicja kolekcjonera gier komputerowych? :) Wstępnie oceniam na ok. 20 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się