Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2014 o 13:17, iselor86 napisał:

Ech, sam się w sumie uważam za poważnego kolekcjonera:D Poważnie: uważasz że mam kolekcję
złożoną z tanich szrotów?!


Nie! Akuratnie wiem, że masz też sporo dość ciekawych i rzadkich wydań na PC (widziałem na innym forum). Tak jak pisałeś wcześniej, masz kolekcję w której znajdziesz gry bardzo dobre i łądnie wydane, średniaki, kiepskie i po prostu śmieci. Ale mimo, tego że zbierasz wszystko, rozumiem Cię w jakiś sposób (choć sam wolałbym w większości przeznaczyć to na ładniejsze wydania) bo sam ostatnio co jakiś czas skupuje tytuły z eXtra Klasyki bo mi się po prostu podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:22, PAPISHON napisał:

Nie! Akuratnie wiem, że masz też sporo dość ciekawych i rzadkich wydań na PC (widziałem
na innym forum).


No właśnie. Gdzie się nie wejdzie to już jest tam kolega iselor ze swoją kolekcją. :) Ciekawym, czy iselor porusza się tylko po terenie kraju czy ogłasza się także na forach europejskich/światowych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na terenie kraju:) Co prawda kiedyś wrzuciłem kolekcję na forum rpgcodex bo też tam mają taki wątek, ale dawno już tam nic nie wrzuciłem bo po prostu zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna kolekcja gier na konsolę Xbox 360. W planach podbój innych konsolowych platform, tych nowych i jak klasycznych. Dotychczas grałem jedynie na PC, stąd też obyło się bez kolekcjonowania zarówno konsol, jak i gier na nie. Kolekcja skromna lecz selekcjonowana (przynajmniej od pewnego czasu :D ). Do ogrania pozostało jakieś 10-15 tytułów, toteż do next-genów, póki co, jakoś mi nie spieszno ;)

Tak, wiem, zdjęcia mogłoby zostać wykoane lepiej, co nie zmienia faktu, że to jedynie poglądowe fotografie ;)

Edit: Tak, chcę uzupełnić kolekcje serii Ac.To samo tyczy się serii Forza.

20140915043911

20140915043918

20140915043923

20140915043930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 09:47, Luk04229 napisał:

> ciach
O co chodzi z tym AC III?? Co to za wersja??


Steelbook eksluzywny dla sklepu HMV (UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 10:17, Luk04229 napisał:

> Steelbook eksluzywny dla sklepu HMV (UK).
Rozumiem, że oprócz pudełka, ma się coś jeszcze ekstra w grze??

Nie, tylko opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy czas nic nie wstawiałem i nie pamiętam za nic, co przez ten czas mi wpadło - więc wrzucam kolejną aktualkę, ale nie jestem pewien czy pełną.

Pierwsza fotka:
No chyba widać dość wyraźnie. Kolejna konsola do kolekcji - skusiłem się na nią bo Xbox360 zawiódł mnie po całej linii. Utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że obecnie wydawane gry są bez "duszy" i tworzone nie la "hardkorowców", tylko dla zwykłych niedzielnych graczy, większość tytułów prowadzi gracza za rączkę, tak jakby był niedorozwinięty. To co teraz przeczytaliście może wydać się śmieszne, zwłaszcza że do Wii dokupiłem na start CoD MWRE. Już się tłumaczę, nie kupiłem go dla singla, tylko dla multi cobym mógł pograć ze znajomym po sieci. Na całe szczęscie, znajomy pożyczył mi kilka tytułów na tę platformę, więc do kolejnej wypłaty na całe szczęście mam w co grać, poza Wii Sportsem i CoDem - między innymi Mariana czy Zeldę.
Co do samej konsoli - strasznie mi się spoobała, mam nadzieję że to urządzenie zmyje wstyd z VII generacji i okaże się czymś naprawdę godnym.

Reszty fotek nie ma co opisywać, co jest na nich każdy (kto kliknie w miniaturkę) widzi. Co do gier na PC, postanowiłem zebrać sobie spokojnie jedną tanią serie gier na blaszaka - bo mają bardzo estetyczny wygląd i ładnie prezentują się na półce. AIONA i Test Drive`a znalazłem za grosze, więc stwierdziłem że grzech nie wziąć, zwłaszcza że lubię strasznie steelbooki a tego Test Drive`a nie znałem (i bardzo słusznie, bo to okropny crap).

20140915225427

20140915230039

20140915230053

20140915230118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 09:47, Luk04229 napisał:

> ciach
O co chodzi z tym AC III?? Co to za wersja??


Tak jak wspomniano wyżej, steelbook jak się patrzy, choć zakupiony zupełnie przypadkowo, chodziło przede wszystkim o samą grę, choć to wydanie pod względem wizualnym też prezentuje się nieźle ;) Zawartość standardowa - dwie płyty z grą oraz nieszczęsny Uplay pass :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Łi, Łi. Pytanie trochę techniczne mam. Otóż na jakim telewizorze podłączasz Wii? Konsolę tę można teraz dostać za śmieszne pieniądze, chętnie wróciłbym do czasów N64, ale kiedyś widziałem Wii u wujka na wielkim 50 calowym TV i nie wyglądało to ciekawie. Osobiście gram na monitorze 27'' z hdmi (wyłącznie PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w głównej mierze pogrywam na konsolach od III do VI (teraz nawet VII) ogrywam wszystko na starym telewizorze CRT. Na takim telewizorze podobno Wii prezentuje się najlepiej. Pogryając w tytuły na Wii na tym odborniku nie zauważyłem jakiś specjalnych ubytków w grafice (no poza tym, że tkwi gdzieś między epoką PS2 a PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobny update do kolekcji :
- Sega Mega Drive Classic Collection ( Wspomnień czar :D )
- Disney Universe ( Klimatyczna platformówka w kolorowym świecie Disney''a )
- Metro Last Light ( Mrok postapokaliptycznej Moskwy niesie ze sobą wiele emocji )
- Splinter Cell Conviction ( W domyślę liczę na dynamiczną skradankę z bronią palną w tle )

20141003160220

20141003160229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim

Jesli ktos pamieta mnie, to pamieta, ze wrzucilem spora liste gier PC, ktore udalo mi sie zebrac (okolo 200 tytulow) oraz kilka, na ktore poluje juz wiele lat. Konkretnie sa to:
1) Prehistorik II
2) Ugh!
3) The Even More Incredible Machine (big triangle box)

Udalo mi sie wylapac ostatni tytul. Kosztowal mnie fortune, o cene nawet nie pytajcie, ale to nie dziwne patrzac na to jak rzadki to egzemplarz (w ostatnich 5 latach moze byly 3 egzemplarze na ebayu, w tym 2 w bardzo miernym stanie) oraz to, ze byl to egzemplarz zafoliowany od nowosci. No ale coz sie robi dla pasji ;)

Ponizej foty z zawartosci przesylki. Two to go... :)

20141014143323

20141014143328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 23:02, PAPISHON napisał:

ciach


Gratki!
Widzę, że masz Parodiusa na Famicom. Grałeś? Przeszedłeś? Wrażenia?
Jakoś ominąłem tę grę na SNES i teraz zastanawiam się nad nadrobieniem zaległości.

PS - Masz pudełko i instrukcję do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się