Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2015 o 07:20, Ryan-Kam napisał:

Moja kolekcja Medal of Honor.


Podobają mi się kolekcje, gdzie jest seria gier na różne platformy w różnych wydaniach. Sam zbieram Gothiki i Raymany, ale jeszcze nie mam tego za dużo.

Dnia 08.02.2015 o 07:20, Ryan-Kam napisał:

Do szczęścia brakuję mi MoH na Gameboya i Warchesta w pudełeczku
:) Zbierałem 10 lat, aby mieć wszystko w premierze. I jeszcze trochę pozbieram xD


A na PC nie było żadnych wydań w dużych, kartonowych pudłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 21:07, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Ładna kolekcja. Ten tales of Vesperia na X360 to tylko uzupełnienie kolekcji Talesów
czy też grasz na Xpudle? Trochę odznacza się na tle gier na konsolę Sony.


Dzięki za zauważenie :) Dodam tylko z przekąsem że w tym małym zbiorze nie ma mojej ulubionej części (Abyss na PS2 ) . Co do Vesperii to szkoda gadać ile przeszedłem żeby w to pograć. Skończyło się na tym że kumpel mi konsole pożyczył i wtedy przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tu na forum jestem nowy ale od razu chciałbym przejść do rzeczy, kolekcjonuję różne gry i konsole od ok. 2 lat z racji tego, że raczej wrzucacie gry na PC lub konsole typu Xbox, ps3 itp. to wrzucam swoją kolekcje gier na PC, niecałą, gdyż raz na jakiś czas robie update, bo co tydzień coś ciekawego trafiam ;)


20150223134917

20150223134920

20150223134931

20150223134934

20150223134937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 20:53, Sir_Kielbasa napisał:

Outcast jest jeszcze w folii? Kupowałeś u nas czy za granicą?



U nas, a dokładnie u mnie we Wrocławiu od jakiegoś bezdomnego na giełdzie staroci :D

Tak jest w folii i nigdy go nie otworzę :D to samo tyczy się Two Worlds II kolekcjonerskie wydanie, także nigdy nie otwarte i także tego nie uczynię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 22:56, matizc napisał:

U nas, a dokładnie u mnie we Wrocławiu od jakiegoś bezdomnego na giełdzie staroci :D


Jak od bezdomnego to chyba za grosze? :)

Dnia 23.02.2015 o 22:56, matizc napisał:

Tak jest w folii i nigdy go nie otworzę :D to samo tyczy się Two Worlds II kolekcjonerskie
wydanie, także nigdy nie otwarte i także tego nie uczynię ;)


Co to za wydanie? Niemieckie? Mam kolekcjonerkę dwójki, ale w nieco większym pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bylbym soba jakbym sie nie targowal... 7zl dałem ;)

wersja Germańska. Mam pare innych smaczków tylko czekam na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem na stażu w Brukseli na miecha.

Jak to ja... przejrzałem neta w poszukiwaniu jakiś smaczków no i znalazłem. Byłem w sklepie z książkami używanymi i resztą rzeczy. Mają trochę gier na PS2, ps3, xboxa i xboxa 360.

Ps. Zakupiłem pada za 6 euro do nesa ;) myslę, że spoko cena ale do rzeczy...

Zapytałem gościa, czy nie mają jakiś oldschoolowych gier na PC.

Odp. Mi, że obok jest sklep z grami i częściami do kompów, który podlega pod ich..

Poszedłem i okazało się, że mają tytuły, które widzicie na zdjęciu. Co Ciekawe? Wszystkie były w pudełkach i w dość słabym stanie ale okazało się, że liczą za jedną 50 centów :D Więc mówie.. ok biorę wszystkie ;)

Po czym gość po francusku mówi, że za chwile wróci, bo idzie do magazynu...

Wraca i ? Przynosi wszystkie nówki w folii :D i mówi, że na wszystkie jest promocja -50% od ceny.

Za wszystko dałem... 1 Euro i 75 centów...

Tyle wygrać ;)

tutaj foto- http://static.pokazywarka.pl/bigImages/5730462/14646189.jpg?1426364516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SylwassS

Moja kolekcja Total War-ów. Napoleona mam na steam w wersji niestety tylko cyfrowej bez pudełka. Brakuje też Shoguna, Medieval oraz pierwszego Roma. Ale uzupełnienie kolekcji in progres. Przepraszam też za zdjęcie w tak marnej jakości, postaram się niedługo wrzucić coś lepszego, ale to już po uzupełnieniu zbiorów.

20150322143138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 21:35, matizc napisał:

Za wszystko dałem... 1 Euro i 75 centów...
Tyle wygrać ;)


To faktycznie niezły interes. A towar jest z UK czy lokalny? I w jakim języku?

<iselor86>
>Kolejne nabytki w kolekcji.

O, i jest kramik kolegi iselora. :) Coś dużych pudeł nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda obecnie moja kolekcja gier. Myślę, że nastąpiła spora zmiana względem kolekcji, które wstawiałem tu wcześniej. Dla porównania możecie sobie je sprawdzić wyszukując mój nick w wyszukiwarce lub moją poprzednią nazwę Patrix0707, przy czym zaznaczam, że było to ponad 6 lat temu i były to czasy gimbazy pełną parą ;)

Orion

20150418210425

20150418210434

20150418210439

20150418210447

20150418210457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się