Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2015 o 22:03, Sir_Kielbasa napisał:

> Polskie wydanie w folii.

Możesz zrobić fotkę tyłu? Co jest w pudle?


Pewnie gra i instrukcja. Na mobygames masz skany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sfotografowałem całą swoją kolekcję gier i wydań kolekcjonerskich. Oto zdjęcia. Wiedźmin 2 i Diablo III niestety już się nie załapały do zdjęcia zbiorczego, a mam wersję kolekcjonerską. Pudełka służą mi do przechowywania płyt (pudło od Wiedźmina 2) i ważnych papierów/magazynów (pudło od Diablo III).

Na jednym ze zdjęć jest Botanicula (poznać można po naświetlonym obszarze zamiast pudełka. Niestety, dano taką okładkę).

Zdjęć nie mogę wrzucić normalnie, gdyż mają za duży rozmiar, więc na zachęte podaję dwa, a resztę znajdziecie w linku :)

http://pl.tinypic.com/useralbum.php?ua=ECnRiazvia%2F3pTwx2GmhuA%3D%3D

Edit: Ech, tak to jest, jak się zdjęcia z telefonu robi i nie ma opcji skalowania. A przy okazji, to czy warto reanimować temat z filmami ? Mam sporą kolekcję filmów (1150+), którą swego czasu także sfotografowałem, ale widzę że temat ostratni raz był odwiedzany w połowie 2008 roku.

20150501215608

20150501215615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 16:54, Sir_Kielbasa napisał:

Swoją drogą CDP się nie wysilił. W Stanach dostali fajniejsze pudło. Ichnią wersję też
masz na liście?


Mam wersję amerykańską z tym okienkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

modrih

Witam! Posiadam największą w kraju kolekcję gry Settlers. Nie tylko wydań w dużych pudełkach BOX, ale również wydania z gazet, czy też w slim CD / slim DVD. Lub w innych małych opakowaniach.

Moją ulubioną wersją jest Settlers II z 1996 roku, dlatego też udało mi się nawiązać kontakt z niektórymi osobami które współtworzyły tą grę. Mam m.in. kontakt (stały) z lektorem intra Settlers II. Był on również lektorem w grze Two World.

Tutaj zamieszczam tylko skromne zdjęcia które znalazłem pod ręką u siebie na komputerze. Nie mam zbytnio czasu obfotografować wszystkiego. Więc przedstawiam namiastkę tego co mam na półkach.

Mam również inne gry jak GTA 3 wersja kolekcjonerska, Theme Park World, Colin Rally wersja pierwsza BOX i wiele innych.

Może ktoś pamięta grę - "Podwójne kłopoty Bud''a Tuckera?" - posiadam autografy wszystkich lektorów tej gry :) była ona swego czasu dołączana do komputerów Optimus - na przełomie 1998/1999 roku.

pozdrawiam serdecznie

20150504181158

20150504181202

20150504181206

20150504181211

20150504181218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 18:16, modrih napisał:

modrih

Witam! Posiadam największą w kraju kolekcję gry Settlers. Nie tylko wydań w dużych pudełkach
BOX, ale również wydania z gazet, czy też w slim CD / slim DVD. Lub w innych małych opakowaniach.


Aż miło popatrzeć! Mi brakuje jedynie tych dodatków do 3 i 4 w wersji PL. The Settlers było moją pierwszą grą RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

modrih

fakk3

Dnia 04.05.2015 o 22:43, fakk3 napisał:


Aż miło popatrzeć! Mi brakuje jedynie tych dodatków do 3 i 4 w wersji PL. The Settlers
było moją pierwszą grą RTS.


Podobnie było w moim przypadku - również The Settlers to moja pierwsza gra RTS. Do dzisiaj pamiętam okoliczności zakupu każdej części. :-)

Dodatki do trójeczki i czwóreczki z bliska.


20150506093949

20150506094018

20150506094026

20150506094033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 09:45, modrih napisał:

modrih

Podobnie było w moim przypadku - również The Settlers to moja pierwsza gra RTS. Do dzisiaj
pamiętam okoliczności zakupu każdej części. :-)

Dodatki do trójeczki i czwóreczki z bliska.


Strasznie zazdroszczę Ci tych dodatków. Ale może kiedyś się uda... skoro po latach dorwałem złotą edycję dwójki... Tak przy okazji seria po 4 już dla mnie nie istnieje. Mam jakieś reedycje 5, 6 i 7, ale kompletnie odbiegają od tego, co lubiłem w serii. Szkoda też, że CDProjekt nie wydał w Polsce 2 ostatnich dodatków do IV, które zostały wydane tylko w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 20:26, fakk3 napisał:

Czy jest ktoś na forum, kto posiada pierwsze polskie wydania Fallout 1 i 2? Chodzi mi
o te boxy z żółtym trójkątem w rogu boxa. Box Fallout 1 wyglądał jak mniejsze wydanie
amerykańskie. Już nie chodzi mi o samo kupno, bo pewnie nikt by się nie chciał pozbyć,
ale zdjęcia z chęcią bym obejrzał, bo w internecie nie ma nic. Nawet na mobygames okładki
wydań z biedronki :/

a ile byś dał za te wydania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 07:56, atomikdestruktor napisał:

> Czy jest ktoś na forum, kto posiada pierwsze polskie wydania Fallout 1 i 2? Chodzi
mi
> o te boxy z żółtym trójkątem w rogu boxa. Box Fallout 1 wyglądał jak mniejsze wydanie

> amerykańskie. Już nie chodzi mi o samo kupno, bo pewnie nikt by się nie chciał pozbyć,

> ale zdjęcia z chęcią bym obejrzał, bo w internecie nie ma nic. Nawet na mobygames
okładki
> wydań z biedronki :/
a ile byś dał za te wydania ? :)


Wyślij mi zdjęcia na maila fm.fakk3@gmail.com tego, co masz to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 18:16, modrih napisał:

Tutaj zamieszczam tylko skromne zdjęcia które znalazłem pod ręką u siebie na komputerze.
Nie mam zbytnio czasu obfotografować wszystkiego. Więc przedstawiam namiastkę tego
co mam na półkach.


A masz premierówkę jedynki? Bo to na pierwszej fotce to wydanie z Biedronki z tego co widzę.
Zestaw Settlersów z czwartej fotki widziałem dawno temu w MM. Niestety nie kupiłem, bo byłem zbyt krótki finansowo. :/

Dnia 04.05.2015 o 18:16, modrih napisał:

Może ktoś pamięta grę - "Podwójne kłopoty Bud''a Tuckera?" - posiadam autografy wszystkich
lektorów tej gry :) była ona swego czasu dołączana do komputerów Optimus - na przełomie
1998/1999 roku.


Jako golas czy w normalnym pudle? Bo pamiętam, ze gra była chyba normalnie sprzedawana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda też,

Dnia 06.05.2015 o 18:49, fakk3 napisał:

że CDProjekt nie wydał w Polsce 2 ostatnich dodatków do IV, które zostały wydane tylko
w Niemczech.


CDP nie, ale już na płycie Settlers Complete I-VI z kolekcji Ubisoft Exclusive (przy okazji pochwalę się, że mam całą serię Settlersów, a więc I_VI, VII oraz 10-lecie z dodatkiem. Wszystko można zobaczyć w linku zbiorczym, który wyżej podałem) są dwa z trzech doatków.

Z tego, co widzę, to Ubisoft nie wydał jedynie The Settlers IV: The New World, poprzednie natomiast są na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 17:15, Heartbreaker napisał:

Szkoda też,
> że CDProjekt nie wydał w Polsce 2 ostatnich dodatków do IV, które zostały wydane
tylko
> w Niemczech.

CDP nie, ale już na płycie Settlers Complete I-VI z kolekcji Ubisoft Exclusive (przy
okazji pochwalę się, że mam całą serię Settlersów, a więc I_VI, VII oraz 10-lecie z dodatkiem.
Wszystko można zobaczyć w linku zbiorczym, który wyżej podałem) są dwa z trzech doatków.

Z tego, co widzę, to Ubisoft nie wydał jedynie The Settlers IV: The New World, poprzednie
natomiast są na płycie.


To, że były 2 dodatki w polsce wydane w duzych boxach do 4 to wiem. Ale już Neue Welt i Community Pack nie. A masz pierwsze wydanie jedynki na dyskietkach? Albo The Settlers: Smack A Thief! w boxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Pierwsze Settlersy jakie mam, to Settlers 3 z dodatkiem Misje Amazonek. Prawdopodobnie jest to pozostałość po edycji big boxowej (boxów nie zbieram, nie mam miejsca na ich składowanie. Półki mają ograniczoną pjemność, a już jest na nich 1150 filmów DVD oraz coś około 500 gier w pudełkach), gdyż mam tylko pudełko i płytki.

Mam kilka gier z czasów big boxów jak Hopkins FBI, Książę i Tchórz, Lew Leon, Heores of Might & Magic 3 z dodatkami i Soul Reaver 2. No i niestety z całej edycji mogłem zostawić tylko zawartość, wywalając pudełka. Gry zaś zbieram ciągle od 6 lat i co się uda kupić, to kupuję, ale bardziej liczą się dla mnie gry, aniżeli ich wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Aktualne zdjęcie kolekcji gier z serii Grand Theft Auto wraz ze wszystkimi gadżetami z tej serii jakie posiadam.
Kurtka jest mega, wielkie podzękowania dla gram.pl dla zorganizowanie konkursu i przyznanie mi pierwszego miejsca:))

20150518193422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się