Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2015 o 14:54, Jarden napisał:

Jarden

Maly update kolekcji.


Gratuluję zakupu. Ja z racji posiadania stonki (dziecko), zatrzymam się przez jakiś czas na X360 ale patrząc na Twoje zdjęcie mam ochotę kupić One dla samego HMCC. Jeżeli pisałbyś coś o tym na swoim GS to z przyjemnością zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają Wolfensteina (podstawkę na jakąkolwiek platformę) z dostępem do bety Dooma. Czy te wersje można było dostać tylko w pre-orderze, czy także później? Może jeszcze gdzieś można dostać? W sklepach pokazują wersje okładek z Doomem, ale w rzeczywistości jest co innego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę że najwyższy czas bym i ja pochwalił się swoimi grami :) Chciałbym na wstępie zaznaczyć, że w mojej kolekcji występują TYLKO wydania premierowe ;) oceńcie sami:

20160106121931890

20160106122000968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne foto z nabytkami z ostatnich tygodni. Na zdjęciu Noc i Darklight Conflict, które otrzymałem wraz z reedycja Outlaws i Super Pack 2, które będzie przy następnym upie, a które wymieniłem za premierowe Outlaws. Mi się opłaciło, gdyż w życiu w Outlaws nie grałem więc nie mam do tej gry sentymentu. Podoba się up ?

20160107142248609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się