Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Krwawa, nawet bardzo krwara rąbanina z typowym dla Rosjan filozoficznym podtekstem ;-)

A Brata jeszcze nie uruchamiałem, ale to jest dość stara gra, 2000 rok produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 00:00, Evil Khan napisał:

Zgodnie z obietnicą przedstawiam zdjęcia swojej "małej" kolekcji :)

Niezła kolekcja :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 00:00, Evil Khan napisał:

Zgodnie z obietnicą przedstawiam zdjęcia swojej "małej" kolekcji :)


Eeee. A ile z nich przeszedłeś do końca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest bardzo trudne pytanie. Większość graczy w Polsce gra w anglojęzyczne gry (nie zawsze w wersji polskiej) i pozostaje Polakami, a ja grając w gry, które się po angielsku (jeszcze) nie pojawiły, maiałbym tracić narodową tożsamość. Muszę to przemyśleć. Najlepiej zacznę od jakiejś gry po angielsku, jak to nasi dziadowie drzewiej robili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 00:00, Evil Khan napisał:

Zgodnie z obietnicą przedstawiam zdjęcia swojej "małej" kolekcji :)


Fajan kolekcja, ale nie wiem czy tam nie zabrakło najleszej gry Planescape Torment chyba że z extra klasyki bo tam sa tytóły rozmazane.


Niedługo pokaze moja kolekcje choć bedzie dużo uboższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:07, kNOT napisał:

Wiesz, to jest bardzo trudne pytanie. Większość graczy w Polsce gra w anglojęzyczne gry (nie zawsze w wersji polskiej) i
pozostaje Polakami, a ja grając w gry, które się po angielsku (jeszcze) nie pojawiły, maiałbym tracić narodową tożsamość.
Muszę to przemyśleć. Najlepiej zacznę od jakiejś gry po angielsku, jak to nasi dziadowie drzewiej robili ;-)



No ale gdzie tylko jesteś Ty to widze rosyjskie podpisy, pamiętam że w wizytówce na starym forum miałeś opisanego jakiegoś "bohatera" rosyjskiego, teraz rosyjskie gry więc stąd moje pytanie. Nie chciałem byc zbytnio dociekliwy ale te gry mnie teraz zmusiły :)
Ja nie wiem jakie Ty gry zaprezentowałeś bo nie umiem nic po rosyjsku. Jedynie umiem policzyc do 5 po rosyjsku ale tylko mówic bo napisac nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróć po prostu uwagę, że tylko na tej stronie są aż dwa różne angielskie podpisy. W przypadku tytułów gier jest jeszcze gorzej, większość jest angielska. Angielskie są też nazwy batoników, skróty internetowe, filmy (ostatnio pewien rosyjski film pojawił się w Polsce dopiero po wersji angielskiej, z której był zresztą tłumaczony), nazwy programów, trików na desce, itd., itp. Myślisz, że wszyscy korzystający z angielskiego nie są Polakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:19, kNOT napisał:



Dobra jesteś tajemniczy :) Na pytania wprost nie odpowiadasz :P No ale ok, nie będe wnikał. Nic się nie zmieni.
Zapomnijmy o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 00:00, Evil Khan napisał:

Zgodnie z obietnicą przedstawiam zdjęcia swojej "małej" kolekcji :)


wersja 1. ja pier.....!!! kurna ile ty tego masz?! co ty na wszystko dostajesz gry: dzień dziecka, urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, wielkanoc. oczywiście razy tam ileś bo od: dziadka, mamy, taty, wujka, cioci i wielu innych. plus jeszcze sam se kupujesz za kieszonkowe i inne dochody
wersja 2. kurde sporo tego masz. musisz sporo zarabiać.
nie wiem która będzie pasować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 20:47, Rohamos napisał:

Eeee. A ile z nich przeszedłeś do końca??

Niestety nie wiele :(((
Życia mi brakuje na nie ... chciałbym zagrać ale nie mam kiedy. Pewno w większość mi się nie uda dlatego powoli je wyprzedaję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:08, Lumbago napisał:

Fajan kolekcja, ale nie wiem czy tam nie
zabrakło najleszej gry Planescape Torment chyba że z extra klasyki bo tam sa tytóły rozmazane.


Planescape Torment oczywiście jest z NEk ale mam tez wersje BOX kolekcjonerską.... Nie ma w tej parti zdjęć .. next time maybe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:41, UMC.Hugo napisał:

wersja 1. ja pier.....!!! kurna ile ty
tego masz?! co ty na wszystko dostajesz gry: dzień dziecka, urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, wielkanoc.

nigdy od nikogo nie dostałem żadnej gry komputerowej...
Wszystko nabyłem legalnie sam :)
Trochę mnie to kosztowało nie powiem....

Dnia 05.12.2005 o 21:41, UMC.Hugo napisał:

wersja 2. kurde sporo tego masz. musisz sporo zarabiać.


Nie najgorzej choć mogło by byc lepiej....
PS: Właśnie potrzebuję kasy więc jak ktoś chce kupić jakąś z tych giwe to zawsze możemy pogadać :)
Nie wszytsko jestem gotów sprzedać ale część owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knot czemu wszystkie gry są po rosyjsku ? ]:-> oto moja UBOGA kolekcja, jest jeszcze colin mcrae 2 ale gdzies moj braciszek wwalił.Kolejno od lewej strony od góry, środkoy rząd od lewej i sam dół , bo słaba jakość : NFS UNDERGROUND 2 , StarCraft + Broodwar , ( ten tytuł + half life ktorego potem wymienie dostałem od pewnego forumowicza ( oczywiscie nówki nie instalowane na innym kompie wiec licencji nie lamiemy ;D taki prezent mikołajkowy, cool nie ? :P ) Half-Life + Counter-Strike , Pizza Syndicate XK, Gothic XK , Half-Life 2 , Sąsiedzi z piekła rodem SŁODKA ZEMSTA i na WAKACJACH ( ten tytuł wygralem w konkursie cdp :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się