Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 20:45, Zauri napisał:

az dziw bierz ze nie masz jeszcze NWN 2 :D A poza tym spoko kolekcja i duzo (wiekszosc nie
patrzac) premierowek


NWN 2 kurier jutro dostarczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:46, DevilQ napisał:


Powiem co mi sie podoba :)A mianowicie HOMM V,Dodatek to owej gry,Warcraft III Złota Edycja :)A reszta znane,lubiane gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>A reszta znane,lubiane gry :)
Ubolewam tylko że Heroes of Annihilated Empires jest tak mało znana bo to naprawdę fajna giera i było by gitarka gdyby więcej ludzi w nią grało po sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:29, DevilQ napisał:


>
W HOMM V za duzo osób na sieci też nie ma :)Z tego co pamiętam to siedzi dziennie ok 100 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:32, skubsa napisał:

>
>
W HOMM V za duzo osób na sieci też nie ma :)Z tego co pamiętam to siedzi dziennie ok 100 osób
:)

Mnie w sieci HOMM tez niespecjalnie kreci, więc po kampania dałem se na spokój no czasem żonę zmuszam by ze mną zagrała na jednym kąpie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 21:31, Krzysztofica napisał:

jest rulez;p. A jaki jest mark of chaos?

Klimat ma naprawdę niepowtarzalny, spolszczenie zrąbali najbardziej jak to się dało. Jest bardzo prosta ale gra się z przyjemnością i na pewno będę do niej wracał pyzatym ma kosmiczne wymagania sprzętowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:40, DevilQ napisał:


> jest rulez;p. A jaki jest mark of chaos?
Klimat ma naprawdę niepowtarzalny, spolszczenie zrąbali najbardziej jak to się dało. Jest bardzo
prosta ale gra się z przyjemnością i na pewno będę do niej wracał pyzatym ma kosmiczne wymagania
sprzętowe

Bo spolszczenie nie zrobiło CDP;p(ale ze mnie lizus;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:40, DevilQ napisał:

jest rulez;p. A jaki jest mark of chaos?
Klimat ma naprawdę niepowtarzalny, spolszczenie zrąbali najbardziej jak to się dało. Jest bardzo
prosta ale gra się z przyjemnością i na pewno będę do niej wracał pyzatym ma kosmiczne wymagania
sprzętowe

Spolszczenie jest rzeczywiście tragiczne (mam na myśli te fragmenty, gdzie ono jest... bo prawie połowę dialogów słyszymy po angielsku :), count jest przetłumaczone jako ''książę'', literówek co niemiara, w kilku miejscach brak spacji, czasem lektorzy dziwnie interpretują tekst (chociaż w większości mówią bardzo ładnie).
Intro wcale takie genialne nie jest, ot zwykły filmik na wysokim poziomie, ale żadne cudo.
Nie wiem czemu piszesz, że ma takie kosmiczne wymagania. Ja go odpaliłem na moim prawie już dwuletnim kompie i śmiga w miarę płynnie na max detalach w 1280x1024.
Gra rzeczywiście jest łatwa, zrobiłem błąd, że tylko Normal wziąłem, w drugiej kampanii dam Hard.
Największy ''wkurzacz'' w grze - dziesięciominutowe wczytywanie leveli, poleveli, wszystkiego! Połowę czasu spędzonego przed monitorem podczas gry w MoCh spędza się gapiąc się na napis Wczytywanie :/
Ogólnie gra mi się fajnie.

PS. Kto kupił tę grę taniej niż ja? Zapłaciłem 55 zł :D Kocham MM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 22:57, Quatre napisał:

połowę dialogów słyszymy po angielsku :), count jest przetłumaczone jako ''książę'',


gdybyś miał jakieś pojęcie o świecie Warhammera, to byś wiedział, że "count" tłumaczy się na "książę" właśnie.
Mówi się "książęta elektorzy" a nie "hrabowie elektorzy"

Wystarczy trochę się zainteresować tematem gry albo historią księstw niemieckich... ale po co... skoro łatwiej ponarzekać

Co do dialogów to fakt, że część jest czytanych po angielsku (z polskimi podpisami), ale na pewno nie połowa tylko przy 3 misjach.

Co do literówek, to nie zauważyłem zbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no! Może zbyt dużo gier na razie faktycznie nie masz, ale te co są to i tak same hity: Heroes, SpellForce2, Diablo2, Company of Heroes, Warcraft3. Pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

gdybyś miał jakieś pojęcie o świecie Warhammera, to byś wiedział, że "count" tłumaczy się na
"książę" właśnie.
Mówi się "książęta elektorzy" a nie "hrabowie elektorzy"

Masz racje "count" jest w porządku ;-)

Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

Co do dialogów to fakt, że część jest czytanych po angielsku (z polskimi podpisami), ale na
pewno nie połowa tylko przy 3 misjach.

Tu przesadziłeś jest ich troszkę więcej aczkolwiek jestem pewien ze one są przetłumaczone tylko z jakichś powodów odgrywa oryginalne

Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

Co do literówek, to nie zauważyłem zbyt wielu.

Ja nie zauważyłem wcale ale pewno dlatego że ich nie szukałem a i sam ich dość sporo robie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 22:57, Quatre napisał:

Nie wiem czemu piszesz, że ma takie kosmiczne wymagania. Ja go odpaliłem na moim prawie już
dwuletnim kompie i śmiga w miarę płynnie na max detalach w 1280x1024.


To co ty masz za sprzęt ja ci dam mój roczny a ty mi swój 2 letni ok ;-)

Dnia 18.12.2006 o 22:57, Quatre napisał:

Gra rzeczywiście jest łatwa, zrobiłem błąd, że tylko Normal wziąłem, w drugiej kampanii dam
Hard.


Ja stwierdziłem że jest łatwa grając na Hard ;)

Dnia 18.12.2006 o 22:57, Quatre napisał:

PS. Kto kupił tę grę taniej niż ja? Zapłaciłem 55 zł :D Kocham MM!


Jak masz blisko do MM to miejscem zamieszkania tez się możemy zamienić ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

gdybyś miał jakieś pojęcie o świecie Warhammera, to byś wiedział, że "count" tłumaczy się na
"książę" właśnie. Mówi się "książęta elektorzy" a nie "hrabowie elektorzy"

Nie mam pojęcia o świecie Warhammera, czy to grzech? Nigdy nie uwierzę, że count się tłumaczy na książę. Prince owszem, duke również, ale count to ewidentnie hrabia!

Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

Wystarczy trochę się zainteresować tematem gry albo historią księstw niemieckich... ale po
co... skoro łatwiej ponarzekać

Jak już coś, to w księstwach niemieckich byli grafowie :P

Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

Co do dialogów to fakt, że część jest czytanych po angielsku (z polskimi podpisami), ale na
pewno nie połowa tylko przy 3 misjach.

3 misje - Ty chyba grałeś w tę grę przez 2 godzinki max :)

Dnia 18.12.2006 o 23:11, Ryslaw napisał:

Co do literówek, to nie zauważyłem zbyt wielu.

Literówki są, zwykle pominięcie liter lub spacji. W instrukcji takie babolki też się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 23:42, DevilQ napisał:

To co ty masz za sprzęt ja ci dam mój roczny a ty mi swój 2 letni ok ;-)

Nic takiego, GF 6800GT, Athlon 64 3200+, 2 GB RAM. Tata już myśli jak namówić mamę, żeby dała kasę na nowszą maszynę :) Nie zamieniam się, bo czuję do niego sentyment :] Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi ^_^

Dnia 18.12.2006 o 23:42, DevilQ napisał:

Jak masz blisko do MM to miejscem zamieszkania tez się możemy zamienić ;-) Pozdrawiam

Nie mam w sumie tak znowu blisko, ale jak się autem jeździ, to nigdzie nie jest daleko :D Dość często ''zbaczam'' z trasy podczas powrotu do domu z uczelni :) A wjakim mieście mieszkasz?, bo jak np. we Wrocku, to się zamieniam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 20:11, Quatre napisał:

Nie mam pojęcia o świecie Warhammera, czy to grzech? Nigdy nie uwierzę, że count się tłumaczy
na książę. Prince owszem, duke również, ale count to ewidentnie hrabia!


W systemie Warhammer są to książęta elektorzy.

http://wfrp.polter.pl/Tytuly-szlacheckie-w-Imperium-c5727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 20:16, Quatre napisał:

Nic takiego, GF 6800GT, Athlon 64 3200+, 2 GB RAM.


O ja mam dużo słabsze zasoby sprzętowe ;-(

Dnia 19.12.2006 o 20:16, Quatre napisał:


> Jak masz blisko do MM to miejscem zamieszkania tez się możemy zamienić ;-) Pozdrawiam

A wjakim mieście mieszkasz?,
bo jak np. we Wrocku, to się zamieniam! :]

Niestety Tychy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się