Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 15:30, Budyn napisał:

Widzę, że temacik się rozrasta :] Ale lepiej by było dawać zdjęcia i oszczędzać sobie pisania,
komu się chce to pisać?


Skopiowalem tylko liste, ktora zrobilem wczesniej. Wiesz jak sie ma tyle gier i jeszcze pozycza ludziom to warto zapisywac gdzie co jest :D Bo latwo sie pogubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:26, Astmatyk napisał:

Skopiowalem tylko liste, ktora zrobilem wczesniej. Wiesz jak sie ma tyle gier i jeszcze pozycza
ludziom to warto zapisywac gdzie co jest :D Bo latwo sie pogubic.



też tak robie jak porzyczam plyty komplom to zapisuje se w specjalnym zeszycie ;p kto, jaką i kiedy porzyczył grę. to pomaga. kiedyś kumpel miał przez rok dwie płyty i ja i on o tym zapomnieliśmy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:26, Astmatyk napisał:

> Widzę, że temacik się rozrasta :] Ale lepiej by było dawać zdjęcia i oszczędzać sobie
pisania,
> komu się chce to pisać?

Skopiowalem tylko liste, ktora zrobilem wczesniej. Wiesz jak sie ma tyle gier i jeszcze pozycza
ludziom to warto zapisywac gdzie co jest :D Bo latwo sie pogubic.

Hehe, podziwiam Cię. Ale i gratuluję kolekcji. Jest naprawdę spora :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje kolekcja. Powiedziałem, że zamieszcze i zamieściłem. Jeszcze bede dodawał zdjęcie każdej nowej gry jaką dostane/zakupie. Łącznie z tymi z czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po za5 obrazkiem w wiekszości to średnie gry..... żeby nie powiedziec ze słabe.. też mam niezłą kolekcje może jak bedize mi sie chciało wszystkie zebrac w jedno miejsce to zrobie zdjęcie i bedzie spooooro tego... jak dorzucic jeszcze "oryginały" z gazet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 19:22, Chester001 napisał:

po za5 obrazkiem w wiekszości to średnie gry..... żeby nie powiedziec ze słabe.. też mam niezłą
kolekcje może jak bedize mi sie chciało wszystkie zebrac w jedno miejsce to zrobie zdjęcie
i bedzie spooooro tego... jak dorzucic jeszcze "oryginały" z gazet...


Neverwinter słaba?? Morrowind?? Thief?? Earth 2160?? Scrapland? Sudeki?? Jest ich wiele więcej. Nie wiem co ale ja gier których ni lubie nie kupuje, wiele z nich było prawdziwymi hitami, a niektóre nadal są. Starcraft to słaba gra. Sorki ale się nie zgadzam. Absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 19:22, Chester001 napisał:

po za5 obrazkiem w wiekszości to średnie gry..... żeby nie powiedziec ze słabe.. też mam niezłą
kolekcje może jak bedize mi sie chciało wszystkie zebrac w jedno miejsce to zrobie zdjęcie
i bedzie spooooro tego... jak dorzucic jeszcze "oryginały" z gazet...

Nie wiem czemu uważasz, że te gry są słabe. Czy według ciebie starsza gra, to gra słaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisząc to miałem na myśli Twoje płytki z gazety KOmputer świat gry.. ja tez mam ich sporo ale juz wiem ze na 100% do żadnej nie wróce już po za tym za wysoki polot to one nie mają te wszystkie Torin Paskage czy jak tam to sie pisze.. ehh Emergency.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 19:58, Chester001 napisał:

pisząc to miałem na myśli Twoje płytki z gazety KOmputer świat gry.. ja tez mam ich sporo ale
juz wiem ze na 100% do żadnej nie wróce już po za tym za wysoki polot to one nie mają te wszystkie
Torin Paskage czy jak tam to sie pisze.. ehh Emergency.. :D:D

He, ale to nie ja dałem te zdjęcia. Ale napisałem ten post, bo nie wiem czmu piszesz, że gry takie jak Thief, Deus Ex, Fallout, Post Mortem i większość gier umieszczona na tych zdjęciach jest słaba. Rozumiem, że mogą się nie podobać, ale bez przesady, żeby mówić, ze są słabe. Zresztą to są moje ulubione gry. A zdjęcia z KS Gry są tylko na drugim zdjęciu. A poza tym i tam dają dobre gry ( Szymek Carodziej, Duke Nukem: Manhatan Project, Emergency, widoczne na tym zdjęciu, a poza tym Rayman 2i3, The Watchmaker, Wechikuł Czasu. Może to nie są hity, ale nie są to też gry słabe, ani średnie, tylko niezłe.) Poza tym czemu oceniasz całą kolekcję na podsstawie kilku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pochwalę się swoją kolekcją gier (nieco skromniejszą od pozostałych, ale zawsze) na zdjęciu nie ma gier z czasopism ;-) tylko wersje "pudełkowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurcze :P nienapisałem do tego co trzeba :P:P jakbyś mi tego nie napisał to bym dalej myślał hehehhahahha :P:P:P no co do Post Mortem to sie zgadzam ze to dobra gra (polecam Still Life) masz racje

ps może byście tak teraz pokazali ile macie piratów? (już widze całe kartony w pokoju) załoze sie ze niektórzy z Was mają 50x wiecej piratów niż oryginałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wiesz jakby Ci to powiedziec skromnie niektóre gry mi nie przypadły do gustu.. wydawac tyle kasy na cultures 2 to strata pieniedzy gra nudna do bólu po za tym kalka innych gier za Icewind Dale to masz + ja mam tą samą :D + 2 z Extra klasyki.. ale najbardziej jestem dumny z gry Knights and Merchants cudo nad cudami... oraz z Herosów.. ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 20:54, Lex napisał:

a ty ile masz ?????

jesli tak bardzo chcesz wiedziec w tym temacje zamiesciłem zdjęcie mojej kolekcjii (wersje pudełkowe bez z tych gazet gierek) stron jest niewiele wiec poszukaj i napisz co o TYm sądzisz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem wszystkie stronki i nie znalazłem twoich zdjątek. poza tym chodziło mi o to ile masz piratów (sam odpowiedz na swoje własne pytanko zadane kilka postów wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde faktycznie nie ma zdjecia a dodawałem .. pamietam jeszcze.. usuneli czy co ? :((
co do piratów to coś o tym jest w regulaminie.. wiec lepiej nie mówic.. przecierz ja mam TYLKO oryginały.
kto pytanie nie błądzi.. teraz Wy się pochwalcie

co do zdjecia to wrzuce jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się