Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 20:25, Ryslaw napisał:

W systemie Warhammer są to książęta elektorzy.


W tym samym systemie zgodnie z tym, co mi podesłałeś, są też Hrabiowie Imperium:
"Hrabia, Książę, Baron, Rycerz... Cesarstwa/Imperium – To dopiero wielki zaszczyt być wasalem Imperatora, tylko jemu służyć i tylko przez niego być karconym. Nawet Elektor niewiele ma do gadania z takim, bo i może mu, co najwyżej, parę wiąch posłać i to tylko wtedy, gdy nikt nie słyszy.
Mimo, że nazwy tych tytułów brzmią jak niższe tytuły szlacheckie, nie dajcie się zwieść są to bowiem tytuły nadawane przez samego Imperatora i w związku z tym ludzie ci są odpowiedzialni jedynie przed samym Cesarzem."
Być może więc von Gruber nie był wcale księciem-elektorem, lecz właśnie Hrabią Cesarstwa, a tłumacze skrzewili sprawę? Bo bardzo ciężko mi uwierzyć, że Count z gry, to książę elektor...

DevilQ - Tychy powiadasz... to ja niedaleko mieszkam - Sosnowiec :)

Musze wkleić fotkę mojego MoCha :D Edycja Chaosu :) Wy jakie wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 00:41, Quatre napisał:

Być może więc von Gruber nie był wcale księciem-elektorem, lecz właśnie Hrabią Cesarstwa, a
tłumacze skrzewili sprawę? Bo bardzo ciężko mi uwierzyć, że Count z gry, to książę elektor...


Nie skrzewili sprawy. Poczytaj sobie o Warhammerze. Bo na razie wypowiadasz sie na temat, ktorego nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 01:25, Ryslaw napisał:

Nie skrzewili sprawy. Poczytaj sobie o Warhammerze. Bo na razie wypowiadasz sie na temat, ktorego
nie znasz.


A skąd wiesz kim był ten von Gruber? Grałeś w wersję oryginalną? Podaj mi w takim razie angielskie określenia Hrabiego, księcia elektora, hrabiego Imperium. Mi chodzi tylko o to, że może Gruber nie był wcale księciem elektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 01:30, Quatre napisał:

A skąd wiesz kim był ten von Gruber? Grałeś w wersję oryginalną? Podaj mi w takim razie angielskie
określenia Hrabiego, księcia elektora, hrabiego Imperium. Mi chodzi tylko o to, że może Gruber
nie był wcale księciem elektorem.


Poczytaj sobie w grze. Jest wyrazne napisane kim sa ksiazeta elektorzy.

Polecam takze polskie wydanie Warhammera oraz historie ksiestw niemieckich.

A zreszta wpisz sobie w google "ksiaze elektor" i zobaczysz.

Dla mnie EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coby zakonczyc wasz maly offtop, pokaze swoja kolekcje :). Wiekszosc gier (te, ktorych pudelka gdzies sie zawieruszyly przy wielu przeprowadzkach, oraz gry z gazet) znajduje sie w pokrowcu. W sumie na zdjeciu jest ponad 200 oryginalow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 02:40, Astmatyk napisał:

Coby zakonczyc wasz maly offtop, pokaze swoja kolekcje :). Wiekszosc gier (te, ktorych pudelka
gdzies sie zawieruszyly przy wielu przeprowadzkach, oraz gry z gazet) znajduje sie w pokrowcu.

Patrząc na twoją kolekcję na pierwszy rzut oka jest ona duża, ale po przemyśleniu widzę dużo tanich tytułów z Nowej Extra Klasyki oraz mało nowych tytułów :( Jest oczywiście kilka, jak m.in. Company of Heroes, ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iwdac ze wiesz co to jest "magia klasykow". Co z tego ze nie ma za duzo premierowych wydan gier ale czy wy wiecie ile gry np w latach 90 kosztowaly??? Nawet ponad 200 zł i to nie zart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 07:45, Zauri napisał:

Co z tego ze nie ma za duzo premierowych wydan gier ale czy wy wiecie ile gry np w latach 90 kosztowaly??? > Nawet ponad 200 zł i to nie zart :P

Taa, tylko, że nie widzę w jego kolekcji pietnastoletnich gier :/ Tam są klasyki, w wydaniach wychodzący dwa lata po premierze gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 11:08, DevilQ napisał:

Ma3a aktualizacja ojej kolekcji poniewa? zapomnia3em o mojej pere3ce wiedz wrzucam fotke a
i NWN 2 dosz3o ;-) Pozdrowienia


Kolekcja spoko, fajne figurki xD, a co to tam za płytka leży? Ta z TDK ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 11:08, DevilQ napisał:

Ma3a aktualizacja ojej kolekcji poniewa? zapomnia3em o mojej pere3ce wiedz wrzucam fotke a
i NWN 2 dosz3o ;-) Pozdrowienia

No spoko kolekcja. Z tego co masz chciałbym najbardziej dodatek do HommV I Titan Quest I Rise of legends ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 07:37, speedraid napisał:

Patrząc na twoją kolekcję na pierwszy rzut oka jest ona duża, ale po przemyśleniu widzę dużo
tanich tytułów z Nowej Extra Klasyki oraz mało nowych tytułów :( Jest oczywiście kilka, jak
m.in. Company of Heroes, ale to tylko moje zdanie :)


Ciekawe masz podejście... Dla mnie gra jest w porządku nawet jak jest to wydanie dołączane do CDA czy innego Clicka. Nie musi być premierówka za ponad 100 zeta. Nie cena jest wyznacznikiem jakości. Zresztą często reedycje są lepsze, bo mają juz wszystkie patche zaimplementowane.
Ja tam widzę tę kolekcję jako własność racjonalnego gracza, który nie chce wydawać majątku na gry - popieram! :)

Dnia 20.12.2006 o 07:37, speedraid napisał:

po przemyśleniu widzę dużo tanich tytułów z Nowej Extra Klasyki oraz mało nowych tytułów :(

To aż musiałeś nad tym myśleć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 20.12.2006 o 11:31, syriusz.b napisał:

Kolekcja spoko, fajne figurki xD, a co to tam za płytka leży? Ta z TDK ? :p

Jeszcze pusta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 12:03, DevilQ napisał:

> Kolekcja spoko, fajne figurki xD, a co to tam za płytka leży? Ta z TDK ? :p
Jeszcze pusta ;-)


I nagrasz na nią fotki Twojej kolekcji gier ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 12:07, Quatre napisał:

> > Kolekcja spoko, fajne figurki xD, a co to tam za płytka leży? Ta z TDK ? :p
> Jeszcze pusta ;-)

I nagrasz na nią fotki Twojej kolekcji gier ^_^

Nie, prawdę mówiąc już je usunąłem pewnie tam się znajdzie NWN2 ;-D A tak poza tym to pamiętnik piszesz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 12:54, DevilQ napisał:

>
> I nagrasz na nią fotki Twojej kolekcji gier ^_^
Nie, prawdę mówiąc już je usunąłem pewnie tam się znajdzie NWN2 ;-D A tak poza tym to pamiętnik
piszesz ? ;-)


Nie, ale chcemy mieć pewność do jakich celów zostanie użyta ta płyta... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 07:51, speedraid napisał:

> Co z tego ze nie ma za duzo premierowych wydan gier ale czy wy wiecie ile gry np w latach
90 kosztowaly??? > Nawet ponad 200 zł i to nie zart :P
Taa, tylko, że nie widzę w jego kolekcji pietnastoletnich gier :/ Tam są klasyki, w wydaniach
wychodzący dwa lata po premierze gry :)


15 lat temu mialem 7 lat i Atari. Nie wymagaj cudow. Staram sie malo wydawac na gry i nie bede kupowal wszystkich nowosci tylko dlatego, ze sa nowe i drogie, skoro moge poczekac az stanieja. Premierowe gry kupuje takie, na ktore czekam i chce je miej od kopa. Tak bylo z Company of Heroes, Dark Crusadem, czy z Diablo1,2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 12:58, syriusz.b napisał:

Nie, ale chcemy mieć pewność do jakich celów zostanie użyta ta płyta... :p


Jak wyżej wspomniałem NWN2 ;-) A tak na marginesie co znaczy chcemy ? ;-) co wy biuro detektywistyczne zakładacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się