Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

/ciach/
Każda twoja wstawka to jest cudo :) masz u mnie respect :)
Ale co do MGS3 nie mam słów, poszukiwałeś i znalazłeś :P
Wiele osób by to chciało, czekam na wpis u ciebie :) - ale ciekawe ile za to dałeś i ile teraz może kosztować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:49, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Metal Gear Solid 3 Limited Edition Japan NTSC/J Shogohod - jedna z ozdób mojej kupy gier.
Limitowana edycja MGS3 z pięknym artbookiem i oczywiście z modelem Shogohod. Tutaj więcej
nie napiszę, ani zdjęć nie dodam bo pozostawię to na wpis u mnie. Mam masę zdjęć. Powiem
tylko że tylko jest to przedmiot pożądania wielu. Dla mnie ma on ogromne znaczenie, ponieważ
polowałem na tą wersję grubo ponad rok czasu. Nie dość że kupiłem z Japonii od bardzo
uczciwego użytkownika eBay to jeszcze przyszła zapakowana prawie jak w pancernej skrzyni.

Ajjjt! Luv <3 Piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto gra, która stoi na mojej pólce ju? kilka lat i pamieta czasy
kiedy mialem PC z zintegrowaną kartą graficzną 8mb :-) (czyli jeszcze rok temu).
Mam do niej pewien rodzaj sentymentu. Przeszed3em ją dwa razy. W koncu to jedna z najlepszych przygodówek.
Wątpie czy jeszcze kiedyś w nią zagram. I tu pytanie do zagorzalych kolekcjonerów: Ma to jakąś wartośa kolekcjonerską
(epoka duzych pudel jak mniemam)?. Pozdrawiam

20090128213613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:36, kaczek93 napisał:

A oto gra, która stoi na mojej pólce ju? kilka lat i pamieta czasy
kiedy mialem PC z zintegrowaną kartą graficzną 8mb :-) (czyli jeszcze rok temu).
Mam do niej pewien rodzaj sentymentu. Przeszed3em ją dwa razy. W koncu to jedna z najlepszych
przygodówek.
Wątpie czy jeszcze kiedyś w nią zagram. I tu pytanie do zagorzalych kolekcjonerów: Ma
to jakąś wartośa kolekcjonerską
(epoka duzych pudel jak mniemam)?. Pozdrawiam

Na allegro chopzi po około 15-25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draco X

No to teraz ja pochwalę się swoją kolekcją wzbogaconą o GTA IV. Swoją drogą GTA kupiłem na allegro za 80 zł (nówka, bo koleś kupił ale komp mu nie pociągnął) i jak widać można tanio mieć taką grę. I wszystkie odwieczne jęki piratów na temat cen GTA legły w gruzach ;]

20090129113142

20090129113147

20090129113152

20090129113156

20090129113221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:01, sevrond napisał:

Sevrond Ta gra w środku to mój ulubiony tytuł ! Przeszed3em już 46 razy i znam
dialogi na pamięć !


Nie myślę. To tylko ściema! Pod pudełkiem Barbie kryje się gra z Britney Spears :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:52, darth 16 napisał:

Chłopie! Idź sobie z tego forum, bo mnie się łyso robi przy twoich grach, tych rarytasach
już nie do zdobycia. :)
Gartuluję!!!!!!!!! :)


He he, i gdzie ja pójdę? Chyba do sołtysa w koncie stać za karę :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:24, kaczek93 napisał:

Mój nowy nabytek z tamtego tygodnia, jakoś wcześniej nie mia3em okazji wrzucia.
Produkt oczywiście z tak uwielbianej i kochanej przez wszystkich graczy inicjatywy CDprojekt
(chyba nie musze podawaa nazwy)
Wydanie premierowe dośa bogate. Razem z przesy3ką wynios3o mnie to plus minus 23 z3.
Jak narazie gra3em tylko raz bo mam sporo innych tytu3ów
w które sie zagrywam. Jak narazie jest dobrze. Sorry za jakośa zdjecia bo phonem robione.
P.S. Nie patrzcie na tą tablice z ty3u bo to nie moja sprawka.....


Ja myślę że to tylko ściema, a głównym punktem są te wycinki misiów. Przyznaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:36, kaczek93 napisał:

A oto gra, która stoi na mojej pólce ju? kilka lat i pamieta czasy
kiedy mialem PC z zintegrowaną kartą graficzną 8mb :-) (czyli jeszcze rok temu).
Mam do niej pewien rodzaj sentymentu. Przeszed3em ją dwa razy. W koncu to jedna z najlepszych
przygodówek.
Wątpie czy jeszcze kiedyś w nią zagram. I tu pytanie do zagorzalych kolekcjonerów: Ma
to jakąś wartośa kolekcjonerską
(epoka duzych pudel jak mniemam)?. Pozdrawiam


Witaj,

U nas oprawa graficzna na pudełku jest inna, ale nie mam pojęcia zy gra reprezentuje jakąś wartość kolekcjonerską. Nie mam pojęcia, ale najważniejsze że masz ją w takim dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:33, Draco X napisał:

Draco X

No to teraz ja pochwalę się swoją kolekcją wzbogaconą o GTA IV. Swoją drogą GTA kupiłem
na allegro za 80 zł (nówka, bo koleś kupił ale komp mu nie pociągnął) i jak widać można
tanio mieć taką grę. I wszystkie odwieczne jęki piratów na temat cen GTA legły w gruzach
;]


Gratuluję pięknej kolekcji PC. Ja nigdy nie powiesiłbym mapki na ścianie, no chyba że najpierw zalaminował bym ją.
Nie mniej gratki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 12:56, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Master Chief - a co mi tam że mi bajzel na biurku robi...


Dlaczego trzymasz wszystkie głośniki obok siebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 13:07, kedzior141 napisał:

> NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji
>
> Master Chief - a co mi tam że mi bajzel na biurku robi...

Dlaczego trzymasz wszystkie głośniki obok siebie...?


Bo mam małe biurko i nie chce mi się ich poprawnie rozstawiać. Leń jestem, a i tak gram teraz na słuchawkach a nie na szpikerach, coby sąsiadów nie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moja skromna kolekcja. Szczegolnie dumny jestem z Rajdu na Berlin. W tych zwykłych pudełkch też oczywiście jakieś fajne tytuły można znaleźć. Broń Boże piraty. Poprostu z innych czasopism, które nie mają fajnych pudełek ^^ Oprócz tego gry z CD-Action i Niemiecka wersja(thx God po angielsku) Rome. Wyjaśni mi ktoś fenomen tego pudełka? W środku jest najzwyklejsze opakowanie CD z grą. ^^ A po cholere w takim pudle?

20090129134046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się