Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2009 o 09:23, Amon_Re napisał:

Amon_Re

Moja mała kolekcja:


Ciekawi mnie owe pudełko na pierwszym zdjęciu obok wiedźmina widać tylko ram.pl ale nie trzeba być spostrzegawczym aby nie przypuszczać że to gram.pl więc czy jest to wygrana w jakimś konkursie ? no i oczywiście co tam się znajduje? :)
A tak przy okazji to fajna kolekcyjka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:59, Redjevel napisał:

> Amon_Re
>
> Moja mała kolekcja:

Ciekawi mnie owe pudełko na pierwszym zdjęciu obok wiedźmina widać tylko ram.pl ale
nie trzeba być spostrzegawczym aby nie przypuszczać że to gram.pl więc czy jest to wygrana
w jakimś konkursie ? no i oczywiście co tam się znajduje? :)
A tak przy okazji to fajna kolekcyjka...


A dziękuję:)
Czrne pudełko z napisem gram.pl to pierwsza "warstwa" opakowania do Wiedźmina,edycji przed rozszerzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:28, Amon_Re napisał:

Czrne pudełko z napisem gram.pl to pierwsza "warstwa" opakowania do Wiedźmina,edycji
przed rozszerzeniem.



Heheh teżtaką mam.. ale niestety wiedźmin u mnie nie pójdzie (chlip);/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:38, szumi207 napisał:

Nie no wielki szacun za Guild Warsy, Wiedźmina i Neverwintera świetne tytuły...Ale Sims
2 nie było innych gier

Oj czasem lubie pograć w coś bez przemocy, a jak gościem są młodsze dzieciaki to łatwiej je zająć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 21:53, mara130 napisał:

mara130

Kiedyś już wrzucałam swoją kolekcję, ale sporo się zmieniło


ile z tych gierek masz ukonczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konsole od 2007 roku i jeszcze nie miałem okazji grac w Halo wiec postanowiłem nadrobić zaległości i przekonać się o co tyle szumu z tym Halo ;). Gry kupiłem w przeciągu miesiąca pora się pochwalić ;)

20090513182520

20090513182547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 18:26, miodus napisał:

Posiadam konsole od 2007 roku i jeszcze nie miałem okazji grac w Halo wiec postanowiłem
nadrobić zaległości i przekonać się o co tyle szumu z tym Halo ;). Gry kupiłem w przeciągu
miesiąca pora się pochwalić ;)

Szum Halo - nie widzę w tej grze jakiejś magii, ot normalny shooter lecz ludzie go kupują i cieknie im po kolanach kiedy o niej (serii) słyszą. Gratulacje nabytków teraz tylko halo ci w głowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 18:26, miodus napisał:

Posiadam konsole od 2007 roku i jeszcze nie miałem okazji grac w Halo wiec postanowiłem
nadrobić zaległości i przekonać się o co tyle szumu z tym Halo ;). Gry kupiłem w przeciągu
miesiąca pora się pochwalić ;)


Jak dla mnie nic szczególnego. Żadna część Halo nie była jakaś szczególna. Ale cóż to tylko moje zdanie. Ważne że tobie się podoba i że jesteś z tych gier zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 01:37, Dark_Sebat napisał:

OMG, gdzie Ty takie klasyki dorwałeś ? o.o
Normalnie szacun i wielkie graty, za taki perełki z pewnością się należy. ;]


Dzieki... Zrodlo? Wertowanie ebay''a uk i us sie oplacilio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja skromna kolekcja.No ale co się dziwić...kolekcjonuje gry dopiero od Października.
Na gry w dolnej strefie lepiej nie patrzeć (kaszana).No ale to było daaawno temu,teraz już kupuje tylko dobre gry.

20090513204855

20090513204911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 18:26, miodus napisał:

Posiadam konsole od 2007 roku i jeszcze nie miałem okazji grac w Halo wiec postanowiłem
nadrobić zaległości i przekonać się o co tyle szumu z tym Halo ;). Gry kupiłem w przeciągu
miesiąca pora się pochwalić ;)

Fajne, ale daj fotki całej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kolekcja :). Najbardziej z Twoich gier podobają mi się Left 4 Dead, Call of Duty 4, Mirror''s Edge, Half-Life 2, Test Drive: Unlimited, no i Painkiller :). Całkiem dużo gier jak na tak mały okres czasu zbierania :D. Gratuluję kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:53, Zagul napisał:

> Posiadam konsole od 2007 roku i jeszcze nie miałem okazji grac w Halo wiec postanowiłem

> nadrobić zaległości i przekonać się o co tyle szumu z tym Halo ;). Gry kupiłem w
przeciągu
> miesiąca pora się pochwalić ;)
Fajne, ale daj fotki całej kolekcji :)

zamieszczalem wczeniej ;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=20332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:49, vale4694 napisał:

Oto moja skromna kolekcja.No ale co się dziwić...kolekcjonuje gry dopiero od Października.

Na gry w dolnej strefie lepiej nie patrzeć (kaszana).No ale to było daaawno temu,teraz
już kupuje tylko dobre gry.

Niby twierdzisz że na dole są kaszanki, a na samym dnie masz Hitmana 2 :) Ja ci dam mówić że to kaszanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 18:54, LittleBigLegend napisał:

> Posiadam konsole od 2007 roku i jeszcze nie miałem okazji grac w Halo wiec postanowiłem

> nadrobić zaległości i przekonać się o co tyle szumu z tym Halo ;). Gry kupiłem w
przeciągu
> miesiąca pora się pochwalić ;)
Szum Halo - nie widzę w tej grze jakiejś magii, ot normalny shooter lecz ludzie go kupują
i cieknie im po kolanach kiedy o niej (serii) słyszą. Gratulacje nabytków teraz tylko
halo ci w głowie ;]

fabułajest wedlug mnie bardzo fajna jest cos w niej takiego ze przyciaga :) i gra sie naprawde milo kasy nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:49, vale4694 napisał:

Oto moja skromna kolekcja.No ale co się dziwić...kolekcjonuje gry dopiero od Października.

Na gry w dolnej strefie lepiej nie patrzeć (kaszana).No ale to było daaawno temu,teraz
już kupuje tylko dobre gry.


Jak na zbieranie od października to sporo tego masz. Większość to bardzo dobre tytuły. Gratulacje i życzę pomyślnego rozrostu kolekcji w przyszłoścu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:49, vale4694 napisał:

Oto moja skromna kolekcja.No ale co się dziwić...kolekcjonuje gry dopiero od Października.

Na gry w dolnej strefie lepiej nie patrzeć (kaszana).No ale to było daaawno temu,teraz
już kupuje tylko dobre gry.


Niezła kolekcja gier, zazdroszczę Ci L4D, czemu tylko jedna gra na PS2 ?

miodus

Świetna kolekcja gier na X360, dużo dobrych tytułów, czemu nie mas Gears of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się