Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem Gothic''a czy też Warcrafta3 to wiedziałem że są z Ciebie ludzie. Kurde szkoda że ja moje oldskulle z Playstation posprzedawałem bym się pochwalił Herkulesem albo czymś innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 11:09, Cubass napisał:

Cubass

Oto cała moja skromna kolekcja. Na zdjęciu, przez światło, nie widać dokładnie paru gier,
są to: King''s Bounty: Legenda, Dawn of War, Toca Race Driver i Morrowind: Złota Edycja.


Szacun :) wiesz co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek, mający być jedną z pereł mojej kolekcji:>
Miałem zamiar ściągnąć KOTOR''a z zagranicy, ale szczęśliwym trafem zajrzałem przedtem na allego. Przyzwoita cena, nowiutka w foli i w ciągu trzech dni jest u mnie, a nie ponad tydzień.
Ostatnia dostępna szuka jest jeszcze do kupienia, jakby ktoś był zainteresowany.

20090520152051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:50, franko113 napisał:

Mój najnowszy nabytek :D
A dzisiaj zamówiłem World of Goo :P


No to gratulacje i miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 17:50, franko113 napisał:

Mój najnowszy nabytek :D

Graty tak dobrego nowego nabytku. :) Sam też zamierzam kupić w najbliższym czasie Bioshocka, na razie z tej serii mam tylko Civilization IV: Complete. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiol

Wiem, pokazywałem już kiedyś swoją kolekcję w paru fotkach. Lecz ponieważ był niedawno konkurs na stronie CDA odnośnie zaprezentowania swojej kolekcji gier (gdzie było mnóstwo dzieciarni, która głosowała na fair) to sfotografowałem wszystkie swoje gry w jednym kadrze. Płyty od CDA służyły głównie jako podstawki, więc mało je widać.

20090521135206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 13:53, Osiol napisał:

Osiol

Wiem, pokazywałem już kiedyś swoją kolekcję w paru fotkach. Lecz ponieważ był niedawno
konkurs na stronie CDA odnośnie zaprezentowania swojej kolekcji gier (gdzie było mnóstwo
dzieciarni, która głosowała na fair) to sfotografowałem wszystkie swoje gry w jednym
kadrze. Płyty od CDA służyły głównie jako podstawki, więc mało je widać.


Kolekcja wielka i naprawdę świetna, nie brakuje tu takich klasyków jak Torment, Fallouty czy Diablo, ale masz też nowe, bardzo dobre gry:) Tak swoją drogą to chyba lubisz Simsy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki za Fallouty i Gothici. Morrek też fajnie się prezentuje, ale mi osobiście nie podszedł. ;) A ten cały konkurs to kolejna lipa - widać, że mało kto głosuje uczciwie, większość uczestników jakimś sposobem nabija głosy [jeśli uważacie inaczej to powiedzcie, co takiego wspaniałego jest w kolekcji Hellraiser''a]. IMO redakcja sama powinna wybierać zwycięzców, ew. zmienić w ogóle system głosowania [np. na 3 wybrane zdjęcia].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 17:58, Kur0 napisał:

Jestes fanem Simsow ? ;> czy masz siostre ?



To pierwsze, nie widzę nic złego w graniu w The Sims. Gra fajna, wciąga i jest bardzo zabawna. Nie wiem tylko kiedy trójkę kupię : (.

JayL, całkowicie się z Tobą zgadzam, jeszcze Hellrasaier gada, że wszyscy mu zazdroszczą, że wygrał...ciekawe czego? Że ma mnóstwo kolegów na gg? Rozumiem gdyby zamiast nowej edycji stałyby tam premierowe wersje Balduta I Icewinda...ale nie. Ja tam chciałem się tylko pobawić i nie zależało mi na wygranej, ale jednak dzieciarnia popsuła ten cały klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 18:18, Osiol napisał:

To pierwsze, nie widzę nic złego w graniu w The Sims. Gra fajna, wciąga i jest bardzo
zabawna. Nie wiem tylko kiedy trójkę kupię : (.


Fakt nie ma nic zlego ;p Sam grywam - ale glownie po to zeby sobie walnac fajny dom i go urzadzic i tak w kolko.
A 3 to wlasciwie taki kolejny dodatek do dwojki z paroma nowymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:33, prekor napisał:

Witajcie.
Uf wreście wróciłem.Środę albo w czwartek dam duży update mojej kolekcji.



czekamy na twój updatek zawsze jak robisz update to duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się