Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2009 o 15:48, franko113 napisał:

Najnowszy nabytek :P
franko113


Super gierka sam pożyczyłem od kolegi no i grało się bardzo przyjemnie. Troszeczkę krótkie no ale czego spodziewać się po grze za te 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 20:23, Redjevel napisał:

> Najnowszy nabytek :P
> franko113

Super gierka sam pożyczyłem od kolegi no i grało się bardzo przyjemnie. Troszeczkę krótkie
no ale czego spodziewać się po grze za te 19 zł



Moim zdaniem nazwanie tej gry "krótką" jest nie na miejscu ;). Sam gram w nią od 2 dni, i zdobyłem ok. 10 Z.O.Ś.R Moim celem jest zdobycie wszystkich, więc przeznaczę na grę nawet więcej niż na lost planete ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:14, LittleBigLegend napisał:

> Dzień Dobry :)
Moja ulubiona gra na PS3 zaraz po MGSie4 ;]
Gratulacje ;]

Jutro dostanę kolejną, a tej narazie nie odpalam, bo muszę neta do PS3 podłączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:10, Zagul napisał:

Dzień Dobry :)

Dałbym wszystko, żeby zobaczyć ten tytuł na PC. Tymczasem mogę tylko pomarzyć. Świetny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:10, Zagul napisał:

Dzień Dobry :)


Naprawdę świetny zakup. Ja gram już czwarty raz z rzędu (teraz na "crushing") i nadal nie mam dość :-) Inna gra już dawno by powędrowała na półkę a ta od miesiąca w PS3 siedzi :-) Naprawdę dawno nie grałem w tak dobry tytuł. Raz jeszcze gratki wielkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:10, Zagul napisał:

Dzień Dobry :)


Gratulacje świetnego zakupu.

Bracio


Teraz ostatni mój zakup. Burnout Revenge, najkrócej tą grę można opisać "dopakowany Takedown". Grafika jak na możliwości PS2 jest świetna.

20090528205055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 20:59, Zagul napisał:

Miałem to kupić, ale teraz to wole Paradaise :)


Tak Paradaise jest świetne, miałem okazję pograć na komputerze, najbardziej mi się spodobało, że nie ma odgórnie wyznaczonej trasy i jest mnóstwo skrótów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pogoni za starociami jakos sie zapedzilem i zakupilem kolejna konsole z poprzedniej epoki. Najbardziej zddziwiony bylem zaskakujaco duza iloscia tanich i calkiem niezlych gier. W kazdym badz razie oto moja nowa stara zabawka oraz maly update kolekcji z Gamecuba.

MorTimer

20090529150601

20090529150611

20090529150622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 15:06, MorTimer napisał:

W pogoni za starociami jakos sie zapedzilem i zakupilem kolejna konsole z poprzedniej
epoki. Najbardziej zddziwiony bylem zaskakujaco duza iloscia tanich i calkiem niezlych
gier. W kazdym badz razie oto moja nowa stara zabawka oraz maly update kolekcji z Gamecuba.

MorTimer

Gratuluję Ci zakupienia Xbxsa oraz gier na niego i updatu gier na Gamecuba.
Jeszcze raz gratuluję Ci całej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:46, mikim napisał:

Nieźle ;). Ile dałeś za tego Xboksa i gry na niego?


Xbox z siedmioma grami, dwoma padami, kierownica (do bani ta kierownica) i dodatkowymi wyjsciami kosztowal mnie 20Ł plus koszty przesylki (nastepne 10Ł) a gry to juz tak okolo 3-4 Ł za sztuke. Generalnie to ebay rzadzi jesli chodzi o takie rzeczy :-)
Tak po prawdzie jednak zakupilem tego X''a glownie jako odtwarzacz DVD (musialem dokupic pilota - 10 Ł ekstra) z opcja pogrania sobie od czasu do czasu lecz muszcz przyznac iz FORZA Motorsport wciagnela mnie naprawde bardzo mocno i kilka gierek dokupilem jeszcze sobie do kolekcji (do samego X''a jeszcze dodano Halo i Midtown Madness 3 ale te juz bez pudelek dostalem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 17:25, Inuki napisał:

Inuki

Oto mój update kolekcji z ostatnich kilku tygodni :)

Mam Dead Space i jakoś mi się nie podoba to jedyna gra której nie ukończyłem - może dlatego ze bałem się ale i tak jakoś mi się nie podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 17:29, LittleBigLegend napisał:

Mam Dead Space i jakoś mi się nie podoba to jedyna gra której nie ukończyłem - może dlatego
ze bałem się ale i tak jakoś mi się nie podoba ;]



HAHAHA XD Bałeś się Buahahahaha XD dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się