Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 22:17, Sharaqus napisał:

> Hmmm zdziwić cię??
>
> natanadler
To jest tylko...update...? Gulp. Jaki przedział czasowy obejmuje on? ;D


Do tej pory nie pokazywałem gier na X-a. To jakieś ostatnie 5-6 miesięcy. Się uzbierało jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:11, natanadler napisał:

natanadler

sorki ale zdjęcia robione telefonem


Niestety nie mam X-boxa ale muszę przyznać że kolekcja imponująca. Masz czas żeby grać w to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 27.06.2009 o 22:23, natanadler napisał:


Do tej pory nie pokazywałem gier na X-a. To jakieś ostatnie 5-6 miesięcy. Się uzbierało
jakoś :)


5-6 miesięcy? O żesz kurde. Ja nie wiem czy kiedykolwiek na PC tyle gier nazbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 27.06.2009 o 22:28, kaczek93 napisał:

5-6 miesięcy? O żesz kurde. Ja nie wiem czy kiedykolwiek na PC tyle gier nazbieram :)


po nicku jak mnie znajdziesz to i kolekcję PC zobaczysz - mała nie jest. Ale jest kilka większych na forum niż moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:34, natanadler napisał:

ciach
> 5-6 miesięcy? O żesz kurde. Ja nie wiem czy kiedykolwiek na PC tyle gier nazbieram
:)

po nicku jak mnie znajdziesz to i kolekcję PC zobaczysz - mała nie jest. Ale jest kilka
większych na forum niż moja


Tak czy inaczej, widać że jesteś nieźle zakręcony na punkcie kolekcjonowania gier. Mam rację?
O żesz kurde, twoja kolekcja PC jest zaj***sta! Kolekcjonerki wszystkich szęści GW. Zaraz obczaje reszte. Coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 27.06.2009 o 22:48, kaczek93 napisał:

Tak czy inaczej, widać że jesteś nieźle zakręcony na punkcie kolekcjonowania gier. Mam
rację?
O żesz kurde, twoja kolekcja PC jest zaj***sta! Kolekcjonerki wszystkich szęści GW. Zaraz
obczaje reszte. Coś pięknego :)


Zbieram dużo rzeczy. Muzyka i gry to dwie największe pasje.

Gdzieś tam się w kolekcji pojawia także cału WOW EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 27.06.2009 o 22:52, natanadler napisał:


Gdzieś tam się w kolekcji pojawia także cału WOW EK


Wiem, wiem, widziałem te wszystkie części wowa. Chyba niedawno wrzucałeś foty. Mam takie pytania:
Ile czasu poswieciłeś na zbieranie kolekcji, Czy myślałeś co z tym wszystkim kiedyś zrobisz? i Czy nie żałujesz wydanej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:54, kaczek93 napisał:

/ciach/
>
> Gdzieś tam się w kolekcji pojawia także cału WOW EK

Wiem, wiem, widziałem te wszystkie części wowa. Chyba niedawno wrzucałeś foty. Mam takie
pytania:
Ile czasu poswieciłeś na zbieranie kolekcji, Czy myślałeś co z tym wszystkim kiedyś zrobisz?
i Czy nie żałujesz wydanej kasy?


Gry zbieram od kilku lat. Nie podam dokładnej daty. Ale najstarsze rzeczy sa z połowy lat 90tych.
Tak myślałem co z tym zrobię. Jak już będę miał dość sprzedam jako jeden wielki pakiet na allegro czy e-bayu.
Nie żałuje traktuje to jako swego rodzaju inwestycję. Poza tym gram w te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:11, natanadler napisał:

natanadler

sorki ale zdjęcia robione telefonem

No no chyba najładniejsza kolekcja na 360 na forum*, praktycznie same dobre tytuły. Gratuluję Ci.
Terminator: Salvation ? :> Grałeś w to dla funu czy dla arczików ? Chyba, że jesteś Terminatorowym nerdem to rozumiem :p Ja osobiście kupiłem, walnąłem komplet i sprzedałem, crap jakich wiele ;-)
Pozdrówki :D
* Nie widziałem wszystkich gier z 360 NintendoPassion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 00:20, krak2610 napisał:

> natanadler
>
> sorki ale zdjęcia robione telefonem
No no chyba najładniejsza kolekcja na 360 na forum*, praktycznie same dobre tytuły. Gratuluję
Ci.


Dziękuję

Dnia 28.06.2009 o 00:20, krak2610 napisał:

Terminator: Salvation ? :> Grałeś w to dla funu czy dla arczików ? Chyba, że jesteś
Terminatorowym nerdem to rozumiem :p Ja osobiście kupiłem, walnąłem komplet i sprzedałem,
crap jakich wiele ;-)


Wiem słyszałem - ale dostałem go od znajomych a jak sie mówi darowanemu koniowi sie... jeszcze jest w folii:)

Dnia 28.06.2009 o 00:20, krak2610 napisał:

* Nie widziałem wszystkich gier z 360 NintendoPassion.


Ja też nie :)

Dzieki za pozytywną ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 22:11, natanadler napisał:

natanadler

sorki ale zdjęcia robione telefonem


Mogę powiedzieć tylko jedno: WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek. Całość wygląda świetnie, w środku grubego boxu jest artbook oraz metalbox z dwoma płytkami. Jedna z grą, druga z materiałami (niestety tylko do odtworzenia na konsoli).

Pozdrawiam

20090628121500

20090628121518

20090628121538

20090628121623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:16, Zarajev napisał:

Najnowszy nabytek. Całość wygląda świetnie, w środku grubego boxu jest artbook oraz metalbox
z dwoma płytkami. Jedna z grą, druga z materiałami (niestety tylko do odtworzenia na
konsoli).

Pozdrawiam


No gratuluje zakupu. Gdybym miał Xa to napewno też bym to miał. W jedyneczkę grałem na PC i do tej pory wspomnam ja jako jedną z najlepszych gier w jakie grałem. tak czy inaczej gratuluje nabytku. Miłego grania życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:16, Zarajev napisał:

Najnowszy nabytek. Całość wygląda świetnie, w środku grubego boxu jest artbook oraz metalbox
z dwoma płytkami. Jedna z grą, druga z materiałami (niestety tylko do odtworzenia na
konsoli).

Pozdrawiam

ile zaplaciles za to wydanie jesli mozna wiedziec? sam na nie poluje ale w rozsadnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:03, miodus napisał:

> Najnowszy nabytek. Całość wygląda świetnie, w środku grubego boxu jest artbook oraz
metalbox
> z dwoma płytkami. Jedna z grą, druga z materiałami (niestety tylko do odtworzenia
na
> konsoli).
>
> Pozdrawiam
ile zaplaciles za to wydanie jesli mozna wiedziec? sam na nie poluje ale w rozsadnej
cenie ;)

155 zł. Jak widać w foli,i no i z Flashback Map Packiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 28.06.2009 o 14:19, VuLgAtUs napisał:

oraz uaktualnienie:


Uaktualnienie większe niż moja cała kolekcja.Na szczęście tylko o 1 grę :) Ciekawe nabytki, sam niedawno kupiłem Mass Effecta w platynie. Gratulacje.
P.S Czy w avatarze masz zdjęcie z Czarnobyla (bo zdaje mi się że widzę elektrownie w oddali)?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 28.06.2009 o 15:03, kaczek93 napisał:

P.S Czy w avatarze masz zdjęcie z Czarnobyla (bo zdaje mi się że widzę elektrownie w
oddali)?


Dobrze widzisz. Tylko drobna korekta, zdjęcie zostało zrobione w Prypeci na dachu hotelu "Polesie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się