Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Gratuluję. Ładnie się naprawdę prezentuje.

Kto ma X360 to ten tytuł musi mieć. Tutaj nie ma w ogóle dyskusji. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś miał X360 i nie miał tego tytułu.

Jakbym miał X360 może kiedyś w przyszłości to ta gra jest w pierwszej kolejności. No chyba że wyjdą do tego czasu następne Gearsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:P

Ja chciałbym się pochwalić moją kolekcją (myślę, że dość pokaźną jak na mój wiek - 13 lat), ale jednocześnie się z nią pożegnać - wszystkie gry są na sprzedaż, więc gdyby ktoś był zainteresowany którąkolwiek pozycją to proszę pisać na maila - eragonenator@gmail.com - chciałbym żeby zainteresowanie było duże, bo zbieram na iPoda, a to wydatek rzędu 1000zł:D. Cenę ustalę z chętnym, ale żadna gra nie przekroczy ceny 50zł.

20090628200211

20090628200230

20090628200411

20090628200436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było więc tym razem nie tylko uaktualnie listę gierek na moje konsole ale także zapodam całą kolekcję
Nie podaje linków do moich starych wpisów bo trochę się pozmieniało, byc może w któryś dzień zrobie fotki wszystkiego co mam.
Btw dawniej bylem pod nickiem "Viper".

Jarden

20090628205825

20090628205837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:41, Mateuszencjowaty napisał:

Herbatniki musiały zostać na zdjęciu ^^


No cóż, jestem leniwy i nie chciało mi się sprzątać wszystkiego tylko do zdjęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przyszło. Wygrana w weekendowym konkursie CDA "Grasz? pokaż na czym".
Szkoda że nie jest to coś lepszego. No ale w końcu za darmo gra, za którą niektórzy płacą by ją kupić. Narazie jest i pozostanie w folii. Nie bardzo lubię przygodówki (wyjatki: Larry 7, Syberia 1 i 2, Najdłuższa podróż). Pierwszą część mam z Covera CDA więc nie wykluczam że nie zagram. Się zobaczy.

20090629100641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:00, Jarden napisał:

Jarden

Ciąg dalszy.

Loffffffciam Cię, znaczy Twoją gry.
Kolejna piękna konsolowa kolekcja na forum! Yeah, pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 13:25, LittleBigLegend napisał:

To ja tez się dorzucę ;] (2 gry doszły).


Kolekcja świetna, nie przemawiają do mnie tylko Ratchet i Clank, nie wiem czy kupować :) No i wielki + za brak platyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:50, krak2610 napisał:

Loffffffciam Cię, znaczy Twoją gry.
Kolejna piękna konsolowa kolekcja na forum! Yeah, pozdrawiam.:)


Hehe dzięki.
Sam nie mogę uwierzyć ile tytułów zgromadziłem przez 2 lata posiadania X360, nigdy nie przypuszczałem że konsola stanie się moim (prawie) podstawowym sprzętem do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gryczka
U mnie również nowe nabytki, ee...a raczej nagrody. Jeszcze nierozpakowane, wszystko w foli :)
Fota pierwsza - gry od Cenegi, jedyne w co zagram to chyba Fallout 3. A druga - nagrody jeszcze za konkurs wielkanocny. Brak czasu na ukończenie gier bardzo mi doskwiera ;)
Po powrocie z wakacji postaram się wrzucić fotę całej kolekcji, poprzednie zdjęcia możecie obejrzeć wpisując "Gryczka" w wyszukiwarę, pozdro.

20090629153314

20090629153329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update, w porównaniu do poprzedniego. KotOR nówka, w folii za 6 dyszek.
Zdjęcia całej, uaktualnionej kolekcji zrobię i wrzucę przy następnej okazji... Jeżeli znajdę trochę czasu i ochoty. ;>
Lex

20090629155307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, gratuluję zakupu, sam teraz zastanawiam się nad zakupem drugiej części gry, pierwszą skończyłem chyba z 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:53, Lex napisał:

Mały update, w porównaniu do poprzedniego. KotOR nówka, w folii za 6 dyszek.
Zdjęcia całej, uaktualnionej kolekcji zrobię i wrzucę przy następnej okazji... Jeżeli
znajdę trochę czasu i ochoty. ;>
Lex

A mógłbyś zdradzić skąd wytrzasnąłeś nówkę KOTOR-a, bo ja nosze się od dawna z jego kupieniem tylko nigdzie nie mogę znaleźć nówki (allegro mnie nie interesuje)? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:36, Gryczka napisał:

Gryczka
U mnie również nowe nabytki, ee...a raczej nagrody. Jeszcze nierozpakowane, wszystko
w foli :)
Fota pierwsza - gry od Cenegi, jedyne w co zagram to chyba Fallout 3. A druga - nagrody
jeszcze za konkurs wielkanocny. Brak czasu na ukończenie gier bardzo mi doskwiera ;)
Po powrocie z wakacji postaram się wrzucić fotę całej kolekcji, poprzednie zdjęcia możecie
obejrzeć wpisując "Gryczka" w wyszukiwarę, pozdro.



fajne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się