Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 14:19, VuLgAtUs napisał:

Vulgatus

Widzę, że masz Vistę, a próbowałeś na niej odpalić Grim Fandango? Jakieś problemy? Albo ich rozwiązanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 10:25, Lord-Tyrranoos napisał:


Muszę przyznać że wydana Premium Games obok siebie całkiem fajnie wyglądają. Jak dla mnie z pierwszego zdjecia najlepsze są: TR, KB, Bioshock, Fallout 3, Pop i Dm. Nieźle się obkupiłeś w przeciągu niecałego miesiąca. Gratz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania ponad 40 gier, wszystkie oryginalne i zakupione przeze mnie w sklepie, kolekcja jest widoczna na zdjęciach. Można kupować zarówno osobno jak i w zestawach. Polecam, bo wszystkie gry są bardzo dobre, żadna z nich nie dostała mniej niż 7 w CD-Action:))
Sprzedaję je, ponieważ zbieram na iPoda Classic, a kosztuje on ponad 1000zł, KONTAKT - ERAGONENATOR@GMAIL.COM

20090630112938

20090630112950

20090630113002

20090630113012

20090630113019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:30, godryk napisał:

Witam,

Mam do sprzedania ponad 40 gier, wszystkie oryginalne i zakupione przeze mnie w sklepie,
kolekcja jest widoczna na zdjęciach. Można kupować zarówno osobno jak i w zestawach.
Polecam, bo wszystkie gry są bardzo dobre, żadna z nich nie dostała mniej niż 7 w CD-Action:))
Sprzedaję je, ponieważ zbieram na iPoda Classic, a kosztuje on ponad 1000zł, KONTAKT
- ERAGONENATOR@GMAIL.COM


Na poprzedniej stronie dałeś to samo. Nie spamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:05, MorTimer napisał:

Przekladali, prtzekladali i jeszcze raz przekladali... ale sie w koncu doczekalem :P

MorTimer

Beznadziejna gra niestety ocena 5/10 , 6/10 mówią za siebie - model jazdy i techniczna strona gry to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pojezdzilem sobie pol godzinki i jakos specjalnie nie nazekam. Recenzje moga byc przydatne, lecz dopiero po zagraniu w gre wiem czy mi sie spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 09:47, vBoguSv napisał:

Niestety na 1 z 100 wersji z kuflem czy tam innym kubkiem już się nie załapałem, ale
i to co dostałem jest niczego sobie.


vBoguSv



A w jakim sklepie zamawiałeś ? Bo mi w wirtualnympunkcie ciągle pisze w zamówieniu że oczekują dostawy tak jakby nie mieli tego nawet na magazynie. Swoją drogą ta edycja wygląda naprawdę wspaniale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:13, vBoguSv napisał:

Też wirtualny punkt. Przy czym ja w statusie mam wpisane - zamówienie zrealizowane.

A miałeś status coś w stylu wysłane, przygotowane do wysłania itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Na sprawdzanie poczty nie miałem czasu, a o samej premierze CoJ2 zapomniałem. Myślałem że to w przyszłym tygodniu dopiero, więc i na stronę sklepu nie wchodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 09:47, vBoguSv napisał:

Niestety na 1 z 100 wersji z kuflem czy tam innym kubkiem już się nie załapałem, ale
i to co dostałem jest niczego sobie.


vBoguSv


EPIC!!!! Chce to mieć! Muszę to mieć! Nie będę tego miał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:13, vBoguSv napisał:

Też wirtualny punkt. Przy czym ja w statusie mam wpisane - zamówienie zrealizowane.


Też mam tak napisane, ale jeszcze nic nie przyjechało. Wiesz może czy tak jest normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 09:47, vBoguSv napisał:

Niestety na 1 z 100 wersji z kuflem czy tam innym kubkiem już się nie załapałem, ale
i to co dostałem jest niczego sobie.


vBoguSv



Fenomenalne wydanie, nic tylko pogratulować. Nic, trzeba kasę zbierać chociaż na podstawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się