Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 10:13, vBoguSv napisał:

Też wirtualny punkt. Przy czym ja w statusie mam wpisane - zamówienie zrealizowane.

A jaki miałeś nr zamówienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:27, natanadler napisał:

A jaki miałeś nr zamówienia??

294.


@Sir_Hatton Nie, skąd. Ani nie jestem pracownikiem Techlandu, ani wcześniej nie robiłem w tym sklepie żadnych zamówień. Ale z dzień dopiero się zaczął, a premiera CoJ2 dopiero jutro. EK na pewno miała info o tym, że będą się starać dostarczyć przed premierą, czy wszystkie pre-ordery CoJ miały podobnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 09:47, vBoguSv napisał:

Niestety na 1 z 100 wersji z kuflem czy tam innym kubkiem już się nie załapałem, ale
i to co dostałem jest niczego sobie.

Pięknie się prezentuje. Też byłem strasznie napalony na tą kolekcjonerkę, ale stwierdziłem, że zwykła podstawka w zupełności wystarczy : >. Graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby szybko rozwiać wątpliwości napisałem do wirtualnego punktu oto odpowiedź:
Witam

paczki były wysyłane w poniedziałek i wtorek w kolejności zamówień. Statusy dziś zostały zmienione. Dziś lub jutro paczka powinna dotrzeć do Pana

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:38, vBoguSv napisał:

> A jaki miałeś nr zamówienia??
294.


@Sir_Hatton Nie, skąd. Ani nie jestem pracownikiem Techlandu, ani wcześniej nie
robiłem w tym sklepie żadnych zamówień. Ale z dzień dopiero się zaczął, a premiera CoJ2
dopiero jutro. EK na pewno miała info o tym, że będą się starać dostarczyć przed premierą,
czy wszystkie pre-ordery CoJ miały podobnie nie wiem.



Hmm to ciekaw jestem czy ja się załapię.

Czym to wysyłali pocztą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:56, natanadler napisał:

Hmm to ciekaw jestem czy ja się załapię.

Czym to wysyłali pocztą??


Tak, pocztą. Mocno się zdziwiłem, że tak szybko doszło, a listonosz musiał mnie ściągać z łóżka. Jednak nawet PP jak chce to potrafi.

No i ja na kufel niestety się nie załapałem bo o pre-orderze dowiedziałem się dopiero po tygodniu. Widząc numer poniżej 300 miałem cichą nadzieję, licząc, że może sporo osób zamówiło podstawową wersję licząc na darmową koszulkę. Jak się okazało nie dość dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 12:00, vBoguSv napisał:

> Hmm to ciekaw jestem czy ja się załapię.
>
> Czym to wysyłali pocztą??

ciach

ja mam nr 42 - paczki jeszcze nie dostałem. Zastanawiam się czy 42 da mi jakiś dodatkowy gadżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje nowe cacko :

"Metal Gear Solid 3: Snake Eater (Limited Edition , Metal Box)"

Wersja droższa tylko o 20 zł ,a jest w metalowym pudełku i ma kilka wspaniałych dodatków.

PS.Zdjęcia były robione na szybkiego.

20090701174522

20090701174533

20090701174542

20090701174558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę....;(

Co za cudo, ah, takie mieć na półce, kolegom oczy by zbielały. :P

A tak a propos, co to jest na pierwszym zdjęciu od razu z prawej strony z napisem "Exposed", wygląda mi na jakąś szmatkę czy coś, ale z drugiej strony zbyt prostokątne. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 17:54, Leber16 napisał:

Ja też chcę....;(
Co za cudo, ah, takie mieć na półce, kolegom oczy by zbielały. :P


Nie przejmuj się może kiedyś sobie kupisz. xP

Dnia 01.07.2009 o 17:54, Leber16 napisał:

A tak a propos, co to jest na pierwszym zdjęciu od razu z prawej strony z napisem "Exposed",
wygląda mi na jakąś szmatkę czy coś, ale z drugiej strony zbyt prostokątne. ^^


A to z napisem "Exposed" to reklama ,która znajdowała się w pudełku z grą. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, kupię, czy nie kupię, jak sobie walnę coś równie dobrego, to się pochwalę, ale nie będę papugował.

A co do tej szmatki, tak to stary wyglądało, skąd mogłem wiedzieć, że to kawałek papieru? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:45, LittleBigLegend napisał:

Beznadziejna gra niestety ocena 5/10 , 6/10 mówią za siebie - model jazdy i techniczna strona gry to dno.

Masz chociaż prawo jazdy, żeby pieprzyć takie pierdoły, albo próbowałeś kiedyś jeździć na quadzie? Sugerowanie się ocenami z gazet też nie daje dużo, bo często jest tak, że trzeba samemu spróbować. PURE jest jak najbardziej dobrą grą, oczywiście o wiele lepiej prezentuje się na TV, a jeszcze lepiej na konsoli i padem w dłoni. Z każdą kolejną nową grą można się przypieprzyć do modelu jazdy, bo nie odpowiada komuś, ponieważ w poprzedniej części jeździło się inaczej. Możesz sobie sprawdzić jak wygląda sprawa z NFSami albo GTA nawet.

Ja grze mogę dać bez problemu 8,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 12:01, natanadler napisał:

> > Hmm to ciekaw jestem czy ja się załapię.
> >
> > Czym to wysyłali pocztą??
>
ciach

ja mam nr 42 - paczki jeszcze nie dostałem. Zastanawiam się czy 42 da mi jakiś dodatkowy
gadżet :)

ja miałem coś około nr 45 , wczoraj dostałem razem z kubkiem ale nie widziałem, żonka odebrał i sprawdziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 01.07.2009 o 21:36, FPSProjekt napisał:

> gadżet :)
ja miałem coś około nr 45 , wczoraj dostałem razem z kubkiem ale nie widziałem, żonka
odebrał i sprawdziła ;)


No to czekam zniecierpliwiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to ty pieprzysz pierdoły. Powiedz ilu użytkowników gram.pl lub ogólnie graczy ma prawo jazdy -większość graczy to przedział 10-18 a reszta to już mogą mieć. Czyli że jak nie mam prawo jazdy (zmieni się to już za 2 lata) to nie moge powiedzieć własnego zdania że Fuel to gra ze spieprzonym modelem jazdy, skoro wychowałem się na Colinie i Gran Turismo to wiem jak wygląda dobry model jazdy. Ale każdy ma swoje zdanie więc nie chce u ciebie jego zmieniać. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 08:11, LittleBigLegend napisał:

Heh to ty pieprzysz pierdoły. Powiedz ilu użytkowników gram.pl lub ogólnie graczy ma
prawo jazdy -większość graczy to przedział 10-18 a reszta to już mogą mieć. Czyli że
jak nie mam prawo jazdy (zmieni się to już za 2 lata) to nie moge powiedzieć własnego
zdania że Fuel to gra ze spieprzonym modelem jazdy, skoro wychowałem się na Colinie i
Gran Turismo to wiem jak wygląda dobry model jazdy. Ale każdy ma swoje zdanie więc nie
chce u ciebie jego zmieniać. Pozdro.

No właśnie model jazdy opierasz na grach, taki model jazdy to ja sam potrafię zrobić :) Jeśli mam się opierać co do modelu jazdy pomiędzy grami, to nie widzę w nim nic złego. "Wychowałem się" na Colinie i NFSach pierwszych nie mówiąc o Lotusach, Lamborhini, Test Drive''ach i innych przedpotopowych produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było w tym wątku (jakieś pół roku), więc przyszła pora żeby pochwalić się tym co doszło do mojej rozrastającej się kolekcji ^^
Trochę się pozmieniało, ponieważ w marcu kupiłem x-a na spółkę z bratem i i przystopowałem z kupowaniem gier na pc.
A więc:

Lukass20
Gry na PC

20090702103825

20090702103845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się