Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2009 o 08:11, LittleBigLegend napisał:

Powiedz ilu (...) ogólnie graczy ma prawo jazdy -większość graczy to przedział 10-18 a reszta to już mogą
mieć.

Srednia wieku graczy to juz sie dawno podniosla, pogoogluj sobie to sie czegos dowiesz ciekawego na ten temat.

Dnia 02.07.2009 o 08:11, LittleBigLegend napisał:

Czyli że jak nie mam prawo jazdy (zmieni się to już za 2 lata) to nie moge powiedzieć własnego
zdania że Fuel to gra ze spieprzonym modelem jazdy, skoro wychowałem się na Colinie i
Gran Turismo to wiem jak wygląda dobry model jazdy. Ale każdy ma swoje zdanie więc nie
chce u ciebie jego zmieniać. Pozdro.


Pojezdzic samochodem sie przydaje dla zwyczajnego porownania jak to sie ma wszystko do rzeczywistosci. Sam juz z dekade temu zdeobylem ten swistek i niejednym autkiem pojezdzilem a niekoniecznie ma to duzo wspolnego z wiekszoscia gier. Zeby nie bylo, to stoi u mnie w salonie Playstation z GT, XBox z Forza a i na Piecyku sie kilka dobrych gierek znajdzie od GRIDA i TD po pierwszego Colina, a nawet gdzies tam dyskietka z zabytkowym Stunts lezy, nawet kierownice sie gdzies tutaj walaja.
Jak to mawiaja "des gustibus non disputantum est", zajrzyj wiec do slownika i zobacz co to znaczy, a sama gra to ma dostarczac wrazen pozytywnych i takowych emocji, niezaleznie od tego jak realistyczna lub fikcyjna by nie byla. FUEL wlasnie wedlug mnie takich emocji dostarcza mi wciaz po kilku godzinach obcowania chociaz nie jest to zaden Colin. Model jazdy do najgorszych nie nalezy, technicznej stronie gry nie mam nic do zarzucenia i po prostu dobrze sie bawie, a widoki jaki ta gra czasami serwuje to zrywaja berecik z glowy...
Tyle w kwestii FUEL, w ktorego sobie z przyjemnoscia grywam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 10:42, Lukass20 napisał:

i na xboxa
Lukass20

Na X360 jest niezła. Ale brakuje mi tu jednego tytułu.

Gdzie jest Gears of War 2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 11:07, Slappy napisał:

> i na xboxa
> Lukass20
Na X360 jest niezła. Ale brakuje mi tu jednego tytułu.

Gdzie jest Gears of War 2? :)


Grałem w jedynkę na pc i jakoś mi nie podeszła.
Może kiedyś kupię, ale na razie mam kilka innych tytułów w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 06:23, NintendoPassion napisał:

/ciach/

Pięknie się prezentuje to metalowe pudełeczko. Gratki.



Dziękuję wam wszystkim za dobre słowo i obiecuje ,że jak przyjdzie mgs1 to zrobię fotki i wstawię je tutaj. :P

A to jeszcze dołączę fotki Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (gra zakupiona była w lutym/marcu) :

PS.Zdjęcia nie są mojego autorstwa.

20090702111533

20090702111544

20090702111555

20090702111610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja. Mass Effect i Wiedźmin...mówiąc krótko to wszyscy muszą mieć na półce. Age of Conan zawsze chciałem w to grać, ale nie będę płacił abonamentu...jeszcze teraz jest promocja!!!

GRATULACJE! Ładna kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co dostałeś kubek ?
Ja miałem numer 69 (niezły "numerek" ;) ) ale bez kubka.
Co do samej kolekcjonerki to trochę lipna -

Spoiler

piersiówka mała,
skrzynka mała,
COJ 1 sama płytka,
Kapelusz XL ale i tak mi ledwo na łeb wchodzi - generalnie spoko ale na ulicę nie wyjdę w nim chyba ;)
Koszulka - standard
Zapalniczka działa
A gra była rozfoliowana - czy to standard w EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 12:48, Rogalik88 napisał:

Rogalik88
A oto moja kolekcja. Zabrakło na niej tylko CoDa4 i Medievala II. Z najnowszych nabytków
mam Empire i Age of Conana :)


Kolekcja fajna, nawet brdzo Mass Efect i Wiedzmin to chyba juz podstawa ;] A tak z ciekawosci to AoC i Empire''a masz z wPLNomani ? ;> Chcialem sie skupic ale niestety na drugi dzien po zrzucie juz tych najlepszych tutulow nie bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 18:18, Treize napisał:

Dla tych co kubka nie dostali

Jakoś odjechanie nie wygląda, ale z pewnością warto taki posiadać : ). Ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 17:01, Evil_Khan napisał:

No i co dostałeś kubek ?
Ja miałem numer 69 (niezły "numerek" ;) ) ale bez kubka.
Co do samej kolekcjonerki to trochę lipna -


A orientujesz się czy zapalniczka była tylko w wersji Techlandowej z WirtualnegoPunktu czy EK w Empikach też ją będzie posiadała :)? Bo przyznam szczerze, że to gadżet, który najbardziej przypadł mi przypadł do gustu.

Dnia 02.07.2009 o 17:01, Evil_Khan napisał:

piersiówka mała


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:32, Backside napisał:

> No i co dostałeś kubek ?
> Ja miałem numer 69 (niezły "numerek" ;) ) ale bez kubka.
> Co do samej kolekcjonerki to trochę lipna -

A orientujesz się czy zapalniczka była tylko w wersji Techlandowej z WirtualnegoPunktu
czy EK w Empikach też ją będzie posiadała :)? Bo przyznam szczerze, że to gadżet, który
najbardziej przypadł mi przypadł do gustu.

chyba to standard w EK

Dnia 02.07.2009 o 19:32, Backside napisał:

> piersiówka mała

:)

Nie serio mała - ja rozumiem że stary koń jestem i wypić mogę więcej (teoretycznie) niż 12-14-latek do którego gry są dedykowane - ale myślałem że chociaż na narty się nada - a tu taka na 1-2 grzdyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:36, darth_16 napisał:

Co do zapakowanych w folie gry - ja wszystkie miałem zapakowanye(np. Fallout 3, Gears
of War, Medieval II) :P

Ja też ale ta była rozfoliowana - skrzynka była z taśmami białymi jak z marketu ale gra była bez folii - jak u reszty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:36, Evil_Khan napisał:

chyba to standard w EK


To jutro się przekonam biorąc grę z Empiku :). Swoją drogą brawa dla Techlandu - to jest kolejna EK, która robi fantastyczne wrażenie. EK Drakensanga zamówiłem z marszu (koszulka i smycz na klucze służą, reszta odpoczywa w pudełku :), a ta wydaje się jeszcze lepsza... zły jestem na siebie, że dopiero teraz się zorientowałem i nie załapałem się na pierwszy pre-order.

Dnia 02.07.2009 o 19:36, Evil_Khan napisał:

> > piersiówka mała
>
> :)
Nie serio mała - ja rozumiem że stary koń jestem i wypić mogę więcej (teoretycznie)
niż 12-14-latek do którego gry są dedykowane - ale myślałem że chociaż na narty się nada
- a tu taka na 1-2 grzdyle ;)


To może czas zainteresować się EK nowego NFS-a :)? http://www.gamezilla.pl/content/need-for-speed-shift-z-piersiowka-w-prezencie-piles-nie-jedz-osmiolatku

Ale sprawdziłem teraz na Ultimie, to już skasowali info, że gadżetem będzie piersiówka - pewnie EA dostało niesamowitej gorączki jak to zobaczyło i zainterweniowało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:32, Evil_Khan napisał:

> Dla tych co kubka nie dostali
miał być termiczny chyba - szkoda że zamówiłem za późno


Termiczny można dwojako rozumieć w każdym razie ma podwójne dno i ścianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się