Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2009 o 21:39, Prosiaq napisał:

Nie znam się, bo nie siedzę w konsolach (jestem pro-PC i to się nie zmieni przez długi
czas) :]. Po Batmana muszę sięgnąć i zapewne kupię sobie kolekcjonerkę. A jeśli za te
konsolówki po 40 zł... To ja pierdziu, nie muszę się znać, żeby wiedzieć, że cena jest
"lekko" promocyjna ;]


Rozumie, sam przez długi czas bylem "tylko" PC-towym graczem:)
Batmana polecam, na prawdę wciągająca, ciekawa i o dziwo nie nudząca się gierka.
Conan''a od jakiegoś czasu chciałem kupić bo mało jest "w miarę dobrych" sieczek na konsole,Lost Planet mniej więcej jak wyżej a w Lost Odyssey kiedyś grałem i mi się spodobało mimo że nie bardzo lubię turowe japońskie rpgi ale za tą cenę było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 28.08.2009 o 13:49, mistshoo napisał:

Fajnie to wygląda, można wiedzieć z jakiego aparatu korzystasz?


Taki hybryd, Canon S5 iS 8mp. Bardzo go lobię, a że moje zdolności fotograficzne są amatorskie, więc mi w zupełności starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 23:51, DoomnY napisał:

Kauczu, aż miło mieć Cię na liście przyjaciół PSN, ale żeby nie było tak miodowo to te
czerwone, brytyjskie osiemnastki na obwolucie pudełek trochę drażnią :P

Mnie także drażnią ;]
Daviochlebak - gry kupuje raczej na allegro - choć czasami zdarzy się jakaś oferta w sklepie, więc lecę w podskokach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za taką kolekcję nieźle dostałbyś kasy, naprawdę sporo masz tytułów większość to są nowiutkie gry które wciąż mamy w sklepach po wysokiej cenie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Przed wami kolejny update kolekcji na X350.Pierwsze zdjęcie przedstawia moje najnowsze nabytki na X360.Drugie natomiast pokazuje moją 4- miesiączną kolekcje na X360 razem.Miłego oglądania.

20090901130711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 19:40, SegaPL napisał:

Witam ;]


Zdjęcie mojego "Skarbka", którego mam dwa razy ;] Złapałem go na Gamescom 2009:


Ummmm jakie to ładne :D ile za to ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:09, Ace1974 napisał:

Witajcie.
Przed wami kolejny update kolekcji na X350.Pierwsze zdjęcie przedstawia moje najnowsze
nabytki na X360.Drugie natomiast pokazuje moją 4- miesiączną kolekcje na X360 razem.Miłego
oglądania.

Ale jest tylko jedno zdjęcie :) Mimo wszystko pokaźna kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:18, Zagul napisał:

> Witajcie.
> Przed wami kolejny update kolekcji na X350.Pierwsze zdjęcie przedstawia moje najnowsze

> nabytki na X360.Drugie natomiast pokazuje moją 4- miesiączną kolekcje na X360 razem.Miłego

> oglądania.
Ale jest tylko jedno zdjęcie :) Mimo wszystko pokaźna kolekcja.

Dzięki.
Miałem drobne kłopoty techniczne zaraz dam tą drugą fotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OutFit? Co to za gra?
Ah z twoje kolekcji bardzo bym chciał zagrać w lost odyssey, mass effecta, fable 2, star warsy (już poluje na nie) i jednak to przeklęte halo 3 ;p (Girosów nie lubie zbytnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 14:00, Kaucz napisał:

OutFit? Co to za gra?
Ah z twoje kolekcji bardzo bym chciał zagrać w lost odyssey, mass effecta, fable 2, star
warsy (już poluje na nie) i jednak to przeklęte halo 3 ;p (Girosów nie lubie zbytnio)

Dzięki.Prawdę powiedziawszy nawet nie miałem okazji pograć w Outfit.Dopiero co otrzymałem tą przesylkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 14:00, Kaucz napisał:

OutFit? Co to za gra?
Ah z twoje kolekcji bardzo bym chciał zagrać w lost odyssey, mass effecta, fable 2, star
warsy (już poluje na nie) i jednak to przeklęte halo 3 ;p (Girosów nie lubie zbytnio)

Outfit to taka chyba strategia od Relica (z tym, że raczej słaba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę sie starymi grami z kolekcji brata (oh nie wiedziałem że kolekcjonował) - jest tu parę hitów na które kolekcjonerzy polują. Ktoś chętny na Toy story lub na kolekcje MDK? ;p

20090901154457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 15:46, Kaucz napisał:

A i cała kolekcja.


Masz parę tych rarytsów ;D I gier za które dostałbyś sporo pieniedzyy... (chodzi mi głównie o platformę PSX)...

PS: Widze że masz każdą konsolkę od Sony ;P Na PSP cos ubogoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna,ale skoro masz np.crysisa to znaczy,ze masz mocnego kompa,wiec po co kupiles fallouta 3 na ps3 skoro jest drozszy od PC-towego?
Chyba,ze trafiles na jakas okazje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się