Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Nom zamówić premierówkę... Taa... Zamówiłem pół roku temu ER, kurier i czekam. Przychodzi połamane. Git w ogóle super. Mój błąd, następnym razem otworzę przy nim. Zamówiłem tydzień temu na 3kropki. Ładnie zafoliowane, folia z bąbelkami, tylko płyty brak. Ja se w łeb chyba strzelę. Mądry Polak po szkodzie.

Co do zdjęcia, to ja jeszcze w Prey''a nie grałem. To się nazywa wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:40, abbott123 napisał:

Nom zamówić premierówkę... Taa... Zamówiłem pół roku temu ER, kurier i czekam. Przychodzi
połamane. Git w ogóle super. Mój błąd, następnym razem otworzę przy nim. Zamówiłem tydzień
temu na 3kropki. Ładnie zafoliowane, folia z bąbelkami, tylko płyty brak. Ja se w łeb
chyba strzelę. Mądry Polak po szkodzie.

Jakiś pechowiec jesteś, ja nigdy nie miałem takich problemów z paczkami (a dostawałem ich wiele).

Dnia 24.09.2009 o 23:40, abbott123 napisał:

Co do zdjęcia, to ja jeszcze w Prey''a nie grałem. To się nazywa wstyd.

Żaden wstyd, średni shooter z paroma niecodziennymi pomysłami. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 22:15, Murith napisał:

>
Szkoda, że nie premierowe, bo jest ono 100-razy lepsze niż reedycja. No ale tak czy siak
gratuluje wspaniałej gry :)


A w czym jest lepsze bo nie wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 13:52, Damianuss1 napisał:

> A w czym jest lepsze bo nie wiem ;]
Lepiej opakowanie wygląda ...


Łahahaha

A coś jeszcze oprucz opakowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 00:30, MaccCry napisał:

> Co do zdjęcia, to ja jeszcze w Prey''a nie grałem. To się nazywa wstyd.
Żaden wstyd, średni shooter z paroma niecodziennymi pomysłami. Tyle.

A dla wielu najbardziej niedoceniona gra ostatnich lat... Bez urazy, ale tym postem wykazałeś swą karygodną ignorancję możliwości istnienia innej opinii od Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo można napisać o ludziach, co twierdzą, iż wstydem nie jest nie kupienie Wiedźmina, a to przecież bardzo dobry i do tego polski RPG. Każdy ma swoje zdanie. Dla Ciebie Prey to niedoceniona gra? Spoko, to twoja opinia, dla mnie niezły shooter z ciekawymi pomysłami. Nadal chcesz się wymądrzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet, wyluzuj. Ja zwyczajnie nie trawię ludzi, którzy piszą/mówią, jakby ich opinia była wyrocznią. Wyrażasz swoje i tylko swoje zdanie. I gdzie ja się wymądrzam, że pozwolę sobie spytać? Ja Cię tylko upomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upominać, to możesz swoje dzieci w przyszłości. Tylko wpieniają mnie ludzie tacy jak ty. Równie dobrze mogę napisać, że "tym postem wykazałeś swą karygodną ignorancję możliwości istnienia innej opinii od twojej", bo przecież dla wielu Prey jest średniakiem. Widzisz o co mi chodzi? Ja napisałem swoje zdanie, tyle. Dla Ciebie może być to gra wszech czasów, twoja sprawa, nic mi do tego, ale przestań pisać, że jestem pieprzoną wyrocznią. Jak piszę, że gra jest do bani, to jest moje zdanie i nikt nie musi się ze mną zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny mały udpate kolekcji. Gry to Wiedźmin i DMC4. Cóż, jeszcze szukam DMC3. Wczoraj zastałem w sklepie lecz z rozerwaną folią (edycja SS), pudełkiem i chyba coś w środku było też złamane. Mam jeszcze promyczek nadziei że gra ta wejdzie do serii Kolekcja Klasyki. Ha, tylko kiedy to się stanie... x] No i prócz gier wzbogaciłem o dość fajnego (w mojej opinii xp) padzika Saitek 2600 Rumble. ^^

Jazz5

20090925174921

20090925175154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Sam zastanawiam się nad kupnem Wiedźmina w platynce [premierowe wydanie już mam]. Głównie z powodu ponownego przejścia, ale tym razem w edycji rozszerzonej. No i fajnie mieć tak wszystko w jednym :). Graty bo to dobre zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś wstawie. Oto moje shity. Z chęcią sprzedałbym to wszystko bo przestało mnie już kręcić zbieranie pudełek, wątpie czy mi się odmieni. No ale z pewnych powodów zrobić tego nie mogę - brak jakiegokolwiek dostępu do jakiegoś konta bankowego. Zostawiłbym tylko płytki z CDA. Na tych zdjęciach są zarówno stare jak i nowe gry nazbierane przez jakiś czas. Kiedyś (kilka lat temu) się "przegrywało gry" a nie kupowało, dlatego ze starych czasów mam raczej więcej gier z czasopism niż w boxach, "tych przegrywanych" nie będę pokazywał bo po co :)
P.S: zdjęcia zmniejszyłem dlatego niektóre napisy są mało widoczne.
kaczek93

20090925192033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się