Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 20:58, Pomidor napisał:

Pomidor
Malutki update.
Muszę powiedzieć że bardzo wahałem się z kupnem ME i żałuje że zrobiłem to... dopiero
teraz :]

Przeszedłem kilka tygodni temu, ale wciąż leży na dysku. Czasem lubię sobie jakąś czasówkę włączyć i ot, pobiegać. ;)

Slappy
IMO świetna gra. Gratki zakupu. ;)

DoomnY
Ekhem, 8/10 to b. dobra gra, więc gdzie niby ten czas pryska? Choć ja stawiam jej 9+. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:08, Kaucz napisał:

Mam prośbę. Grałeś już w Demon Soul''s? Jak tak, to napisz mi coś o "sejwowaniu" w grze.
Jak je się robi. Bo słyszałem wiele opinii i większość wydaje mi się bredniami.


Gra robi savea automatycznie, nie ma mozliwosci ręcznego saveowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że dobra, ale na oceny 9.5/10 nie zasługuje zupełnie. Takie noty otrzymują gry wprowadzające cokolwiek nowego, a MW2 to odgrzewany kotlet z tymi samymi błędami co wszystkie poprzednie CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 19:45, mistshoo napisał:

Ja bym dał MW2 6/10, czemuś nie kupił np. Dragon Age-a albo Uncharted, nie wiem może
masz ale MW2 to w tym roku kiepski wybór.

Uncharted 2 już mam nawet specjalną edycję.
A MW2 za 100zł praktycznie kumpel ją tylko z 2 razy do konsoli włożył. Myślę że chyba złapałem okazję.

Co do Dragon Age, ta gra nie widzi mi się na konsoli. Na PC może ją nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 15:36, Slappy napisał:

Używka za 100zł od kumpla, mu się gierka nie spodobała.
Powiem tak.
Staram się nie myśleć o tym całym hype. Wtedy naprawdę gierkę można polubić. Ale jak
pomyślę stosunek hype a jakość no niestety są to 2 odrębne rzeczy. Ale nie myśląc o tym
jaki hype ta gra miała to naprawdę dobry shooter.

Cholipa, za stówkę przyznam zrobiłeś jeden z interesów życia ; ] Może masz jeszcze w znajomych kogoś kto chciałby sprzedać mw2 w tak zadowalającej cenie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 19:30, DoomnY napisał:

Pewnie, że dobra, ale na oceny 9.5/10 nie zasługuje zupełnie. Takie noty otrzymują gry
wprowadzające cokolwiek nowego, a MW2 to odgrzewany kotlet z tymi samymi błędami co wszystkie
poprzednie CoD.

Wiesz dla mnie nie liczą się nowości. Jeśli jakaś gra pokazuje po raz setny to samo, ale robi to tak, że co kilka minut dostaje się orgazmu, to dam jej 10. CoD aż tak mocny nie był, ale w kilku momentach autentycznie gapiłem się w ekran z opadniętą szczęką, dlatego tak wysoka ocena. Ale każdy ma swój gust, nie na wszystkich działa to aż tak mocno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jak wiele gier grasz powiedzmy rocznie, ale ja po tym co zobaczyłem w Batman: AA, Uncharted 2 czy Killzone 2 nie jestem poruszony zupełnie dziełem Infinity Ward. Celowo wymieniłem gry z tego roku, a nie z 2008, bo może w żadną z nich jeszcze nie grałeś. MW2 to zwykły shooter jak każdy inny i oceny 95/100 czy nawet 100/100, które dostaje są moim zdaniem kupione przez wydawcę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to tylko taki jednorazowy pewnie interes.

Mój kumpel kupił bo MW1 mu się strasznie spodobał. Ale podobno się zawiódł. Ja tam nie wiem. Dla mnie się liczy że korzysta oferta dla mnie. A gierka nawet nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 19:25, Kaucz napisał:

> Gra robi savea automatycznie, nie ma mozliwosci ręcznego saveowania.
A savy są często? Bo jak na HC produkcje to lepiej aby były ;]


Dosyć często gra się zapisuje ale tak na prawdę to bez większego znaczenia gdyż jeśli zginiesz to i tak lądujesz na początku levelu, jedyne co się zmienia to to że tracisz zebrane dusze, jeśli zdołasz dotrzeć do miejsca swojego zgonu to możesz je odzyskać, jeśli w międzyczasie zginiesz drugi raz to musztarda po obiedzie i zbieranie dusz od nowa Cię czeka:)
Po twoim zgonie przeciwnicy się respawnują więc tak na prawdę to save się przydaje po odblokowaniu jakiegoś przejścia oraz przed starciami z bossam.
Za dusze kupujesz nowy ekwip, naprawiasz stary oraz kupujesz statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:20, DoomnY napisał:

Nie wiem w jak wiele gier grasz powiedzmy rocznie, ale ja po tym co zobaczyłem w Batman:
AA, Uncharted 2 czy Killzone 2 nie jestem poruszony zupełnie dziełem Infinity Ward. Celowo
wymieniłem gry z tego roku, a nie z 2008, bo może w żadną z nich jeszcze nie grałeś.
MW2 to zwykły shooter jak każdy inny i oceny 95/100 czy nawet 100/100, które dostaje
są moim zdaniem kupione przez wydawcę i tyle.

single w MW2 nie ma nawet prawa się równać z tym z K2, czy o zgrozo U2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:49, krak2610 napisał:

> Nie wiem w jak wiele gier grasz powiedzmy rocznie, ale ja po tym co zobaczyłem w
Batman:
> AA, Uncharted 2 czy Killzone 2 nie jestem poruszony zupełnie dziełem Infinity Ward.
Celowo
> wymieniłem gry z tego roku, a nie z 2008, bo może w żadną z nich jeszcze nie grałeś.

> MW2 to zwykły shooter jak każdy inny i oceny 95/100 czy nawet 100/100, które dostaje

> są moim zdaniem kupione przez wydawcę i tyle.
single w MW2 nie ma nawet prawa się równać z tym z K2, czy o zgrozo U2!


Prawda, U2 ma świetny single. A K2 nawet nie dokończyłem, nie podobał mi się, kwestia gustu, dla mnie był po prostu nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 10:30, Damianuss1 napisał:

Ładnie. Książka moim zdaniem średnia. Podobają mi się opakowania od pomarańczowej kolekcji.
Są takie same jak od gier z PS3?


Tak kształt ten sam ale nie jestem pewien czy ten sam rozmiar, a książka ? Dobra mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 10:15, NdysH napisał:

Konkursy i dzisiejsza Biedronka :P

Miałeś szczęście ze Starngleholdem, że trafiło Ci się wydanie Topseller, a nie zwykłe pudełko na cd z białą kartką zamiast okładki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się