Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Instrukcja do MP2 jest "prawdziwa", czy to tylko wkładka z klawiszologią? Bo ta lekkość pudełek jest podejrzana, a sam jeszcze nie miałem okazji ich posiąść. :P No i gratki zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 13:14, JayL napisał:

Instrukcja do MP2 jest "prawdziwa", czy to tylko wkładka z klawiszologią? Bo ta lekkość
pudełek jest podejrzana, a sam jeszcze nie miałem okazji ich posiąść. :P No i gratki
zakupów.


Taka "dwustronna". Klawiszologia, menu, tryby gry i tyle. Chcesz to daj maila mogę Ci foty dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie przez poczte,poprostu te gry pewnie byly wczesniej w jakims sklepie w ktorym na gry daja takie biale plastikowe paski(nie wiem po co to,ale daja) jeden w pionie i jeden w poziomie i one tak lekko zaginaja kartonowy box.Mialem tak z np. MotoGP 07 kupionym w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2009 o 21:41, Zarajev napisał:

oO Ktoś tu lubi managery. Osobiście grałem tylko w CM4, który spodobał mi się nieziemsko.

pozdrawiam


CM:season 03/04 lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 22:11, Dandelion1 napisał:

Ostatnio miałem chęć na Rosomaka, ale po przejrzeniu cen na Allegro spasowałem. Niemniej
gratuluję udanego zakupu.


Właśnie ją sprzedaję po ukończeniu. 100 zł i jest Twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:44, AssaxoN napisał:

AssaxoN

Postaraj się następnym razem wrzucać lepsze fotki.
Mało, mało gierek i większość dziwaczna. Ja z tych co masz posiadam tylko jedną - Jade Empire:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Widzę Croc''a! 8D Yeyz, kocham. Widzę też dużo gier związanych z piłką nożną. Ja takich nie lubię, ale cóż. Nawet niezła kolekcja. Plusik za platynowego Titan''a. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W tym miesiącu raczej już nic nie dojdzie, więc zrobiłem podsumowanie roku mojej kolekcji. Tak, brak x''a, ale prawdopodobnie w połowie stycznia będę miał coś dużego i czarnego :)

MaccCry

20091221200528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się