Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

sylwasss
Oto moja skromna kolekcja, oczywiście nie dałem wszytskiego jak narazie tylko premierówki :)
Jak mi się aparat naprawi to dam znacznie więcej :)

20100201185506

20100201185527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 18:55, sylwasss napisał:

sylwasss
Oto moja skromna kolekcja, oczywiście nie dałem wszytskiego jak narazie tylko premierówki
:)
Jak mi się aparat naprawi to dam znacznie więcej :)

Ładnie jak na razie. Bardzo dobre tytuły. Trylogia Stalkera prezentuje się super no i obie części ME. Pogratulować. Szkoda tylko że Zew Prypeci ma cienkie pudełko i nie bardzo komponuje się z resztą jakby tak popatrzeć z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba największa kolekcja jaką do tej pory widziałem na tym forum i w ogóle :O. Nolf''y, NFS''y i ta cała reszta, niesamowite. Wszystko to jakby zliczyć musiałoby kosztować sporą ilość kasy. Gratuluję szczerze takiej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 00:40, BlazejGB napisał:

Taka tam skromna kolekcyjka...

Zdjęcia z Picasy, niestety 2 MB to za mało na wszystkie fotki - poza tym to forum dziwnie
liczy, fotka waży trochę ponad 200 KB a tu pokazuje że ponad pół mega...

http://picasaweb.google.pl/BlazejGB/Kolekcja#

Enjoy :)


Aaa i zapomniałbym - trochę o samej kolekcji:

Folia - Halo 2, Unreal Universe, Stalker Clear Sky, Stalker Zew Prypeci, Lost Planet Colonies, Timeshift, Battlefield 2142 Northern Strike, Brithers in Arms Earned in Blood.
Kolekcjonerki - Far Cry 2, Bioshock, Stalker Shadow od Chernobil, Stalker Clear Sky, Frontlines: Fuel of War, Crysis, Brothers in Arms Hell''s Highway
Uwagi -Far Cry jest w okładce z Far Cry 2, obok Bioshocka jest artbook


Folia - Sniper Elite
Kolekcjonerki - GTA Vice City
Uwagi -Mam też zwykłą wersję Vice City która od kolekcjonerki różni się jedynie pudełkiem. Brak GTA San Andreas - pożyczyłem go


Folia - Obscure 1 i 2, Bloodrayne 2, Cryostasis, Blacksite, Silent Hill Homecomming, Penumbra
Uwagi - Nightmare Creatures - okładka z jevel case, Silent Hill z PSX, Silent Hill Origins z PS2


Folia - Second Sight, Splinter Cell Double Agent


Folia - NFS 2 SE, NFS Most Wanted, NFS Undercover, Burnout Paradise, Race Złota Edycja, GT Legends, Toca Race Driver 2, GRID, Colin Mcrae DIRT
Kolekcjonerki - NFS Most Wanted Black Edition, NFS Carbon, Toca Race Driver 3
Uwagi - kod na samochód do NFS Shift w folii


Kolekcjonerka Heroes of Might and Magic V i World of Splinter Cell


Folia - Warhammer Universe, Age of Mythology, Twierdza Krzyżowiec Extreme, Settlers Narodziny Imperium, Settlers Wschodnie Królestwa, Supreme Commander, World in Conflict Soviet Assault, Act of War High Threason, Tropico 3
Kolekcjonerki - Red Alert 3


Folia - Heroes V Dzikie Hordy


Folia - Shivering Isles i Knights of The Nine, Mount & Blade, Wiedźmin, Jade Empire, Gothic Ubniverse i Złota Kolekcja, Mass Effect, Sacred Podziemia, Dungeon Siege, Dungeon Siege 2, Space Siege
Kolekcjoinerki - Elder Scroll''s Oblivion


Folia - Sinking Island, Broken Sword Anioł Śmierci, Dark Messiah, Blood Omen 2, Mirror''s Edge
Kolekcjonerki - Assassin''s Creed, Prince of Persia, Tomb Raider Lara Pack
Uwagi -Soundtrack z gry Prince of Persia, Artbook z gry Prince of Persia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję premierówki Punishera, Prince of Persia 3 (teraz to juz unikat...), Spliinter Cella, Vice City i ogólnie kolekcji - musiałeś sporo w nią władować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
OMG WOW! Jaka kolekcja, tylko pogratulować. Ile tu całych serii! Co to za wydanie Stalkera po lewej od Clear Sky? Czyżbyś nie miał czasu grać w gry, które masz w folii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 10:58, kaczek93 napisał:

/ciach/
OMG WOW! Jaka kolekcja, tylko pogratulować. Ile tu całych serii! Co to za wydanie Stalkera
po lewej od Clear Sky? Czyżbyś nie miał czasu grać w gry, które masz w folii?


Co do folii - tak, czasami nie mam jak w te gry grać więc nie rozpakowuje ich - bo i po co ?

A ten Stalker po lewej to Stalker Radiation Edition - Angielska kolekcjonerka w metalowym pudełku. Coś takiego:

http://img293.imageshack.us/img293/4206/STALKERRadiationCollectorsEdition004.jpg

http://img293.imageshack.us/img293/7888/STALKERRadiationCollectorsEdition010.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, ledwie 365 tytułów [o ile się nie pomyliłem, a pomyliłem się na pewno]. ^^ Wielki szacunek dla Ciebie, sam marzę o tak ogromnej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:52, JayL napisał:

Ee tam, ledwie 365 tytułów [o ile się nie pomyliłem, a pomyliłem się na pewno]. ^^ Wielki
szacunek dla Ciebie, sam marzę o tak ogromnej kolekcji.


Pomyliłeś się - zawyżyłeś mi kolekcje o 7 gier ;) Chociaż z tym co pożyczyłem i co mi przyszło jest już 361 tytułów.

Nie liczę gier z CDA których mam wszystkie pełniaki od 22 numeru w górę. Czyli zdrowo jakieś 300-400 tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 16:58, natanadler napisał:

maleńki dziś update.

Sorka ale zdjęcie z komórki.

Pozazdrościć takiego tytułu :D. Polecam też film animowany dla dodatkowego smaku. I przy okazji, czy to niebieski copperhead od razera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:09, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Mały update oraz reszta kolekcji. Kilka pozycji ubyło, kilka przybyło:

PS

Tak, mam 2 wersje NFSa Porsche;)
Oprócz tego co na zdjęciach to mam jeszcze Battlezone w premierowej wersji:)


Ech, co ja bym dał za ten kod na Nissana... może być nawet użyty ;) Miałbym pełną kolekcję NFS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się