Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Ha, premierówka w cenie reedycji? Nice. Sama gra nie jest specjalnie zła, ale... Powiem tak: czas gracza jest fatalnie zagospodarowany. 1/4 to nużące podróżowanie po wyspach, reszta to bardzo fajne strzelaniny, które jednak po pewnym czasie zaczynają męczyć [ile razy można walczyć z tymi patrolami?!]. Ogólnie jednak IMO warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 18:57, Slayer_Watti napisał:

A oto mój najnowszy nabytek.Tekturowy box nieco zmasakrowany,ale jego zawartość na całe
szczęście nie tknięta.

Ahh świetny wybór :), ludzie bardzo chwalą tą część no i ten pokiwalker. Sam zamierzam nabyć tą wersję już niedługo. Graty.

Damianuss1

A tutaj mój mały update :).

20100414192007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2010 o 22:02, vale4694 napisał:

Jesteś chyba pierwszą osobą która to kupiła :P
Tak na serio to sobie nie wyobrażam Wii i Dead Space.


To wejdź na YouTube, nie wyobrażaj sobie ;]

@krak2610
Nie rozumiem do końca twojej wypowiedzi i co w niej robi wzmianka o DS. Ale odpowiem tyle że jak dla mnie prócz Resident Evil nie ma lepszych strzelanek na szynach. Jeśli RE jest w ogóle lepsze. Po za tym RE kosztuje ponad 120 zł, obie części.
Dead Space na ultima.pl za 70 zł. Nie można było nie skorzystać.

@kaucz
Jak na Wii to grafika jest przezajebista. Nie wiedziałem że Wii takie coś ciągnie. Ale porównując do dzisiejszych gier na Xboxa 360... Nie, nie porównujmy nawet.

@natandandler
Też polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 19:15, Kaucz napisał:

Nowy nabytek, pierwsze co powiedziałem to: "O w mordę, to jest boskie". Nigdy tak się
nie jarałem początkiem gry, nawet w Uncharted 2.

Niestety gra ustępuje trochę God of War 2 , ale i tak jest prze kozacka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja dostałem HeartGold jakieś 2 tygodnie temu (w prima aprilis :)), może wrzuce fotkę. Na szczęście pudełka nie mam tak rozwalonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:10, Konrad512 napisał:

Haha, ja dostałem HeartGold jakieś 2 tygodnie temu (w prima aprilis :)), może wrzuce
fotkę. Na szczęście pudełka nie mam tak rozwalonego :)


Ach,miałem kupować HG,ale doszedłem do wniosku,że jednak tym razem sobie spróbuję zagrać w SS (10 lat temu grałem w Goldy,więc trzeba było jakąś zmianę wprowadzić ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoomnY => pograłem już co nieco i według mnie nie jest to taka zła gra choć z początku może odrzucać.

Lukasz924 => nie wiem jak jest z innymi tytułami ale najwyraźniej tak.

Wujek-Alfred => tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 18:57, Slayer_Watti napisał:

A oto mój najnowszy nabytek.Tekturowy box nieco zmasakrowany,ale jego zawartość na całe
szczęście nie tknięta.

Gratuluje zakupu...gdyby nie to, że nie mam DS''a to kupiłbym nowe poki bez wahania...w końcu gold/silver to można powiedzieć wspomnienia z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:07, Inquis1t0r napisał:

> A oto mój najnowszy nabytek.Tekturowy box nieco zmasakrowany,ale jego zawartość
na całe
> szczęście nie tknięta.
Gratuluje zakupu...gdyby nie to, że nie mam DS''a to kupiłbym nowe poki bez wahania...w
końcu gold/silver to można powiedzieć wspomnienia z dzieciństwa.


No to nie pozostaje Ci nic innego jak zainwestować w DS''a i kupić nowe poksy ;p A co do samej gry to muszę stwierdzić,że wciąga bardziej niż ruchome piaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się