Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 17:44, Tyler_D napisał:

Ile na to wszystko w przybliżeniu wydałeś?

Szczerze to nie wiem. Nawet w przybliżeniu mi trudno określić. Większość gierek przywędrowała do mnie w taki sposób. Jakaś gierka za kilkadziesiąt złotych, ukończona, pomęczona, wymieniona na inną, ta z kolei tak samo ukończona i pomęczona, znowu zamieniona na inny tytuł. Na pewno nie są to takie wysokie kwoty jak może się wydawać. Poświęciłem się i policzyłem w przybliżeniu. Na to co widać to wydałem gdzieś z 1100 zł licząc z grami, które kupowałem w dzień premiery, lub przed jej datą. Taki Battlefield BC2(limitka)+ fifa 10 WC i L4D 2 to prawie 400zł Nie liczę tutaj ceny gierek, które wymieniałem na inne gierki. No i AC II to tylko pudełko i figurka, bo samą grę wymieniłem wraz z Gears of War 2 na CoD''a MW2 i ME2, które są na zdjęciu. ;) No i DJ Hero też nie liczę, bo się nie da. Za komplet kontroler do gry i gierka dałem 220zł.

Pozdro.

Ps. Gierki się zaczęły zbierać na półce od grudnia 08r.

Ps2. Dzięki, że mnie o to zapytałeś. Miałem okazję do zastanowienia się ile wydaję na gry. Zawsze w sondach nie wiedziałem ile wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 17:43, Albii napisał:

Albii

A oto moja skromna kolekcja crapów na Xboxa. Niebawem letnia wyprzedaż i zakup Alana
Wake, Just Cause 2 i może RDR. ;]

Dobieraj gry staranniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 21:48, Kaucz napisał:

Dobieraj gry staranniej ;)

Crapów się nazbierało przez pierwszy rok użytkowania. Teraz staranniej dobieram gierki. :) Jak mówiłem, Alan wake, RDR itd. się szykują. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 21:54, Albii napisał:

> Dobieraj gry staranniej ;)
Crapów się nazbierało przez pierwszy rok użytkowania. Teraz staranniej dobieram gierki.
:) Jak mówiłem, Alan wake, RDR itd. się szykują. ;]

Chętnie bym pograł w crapisza ale także RDR + Just Cause 2 dodatki do GTA muszę kupić, może Final nowy wpadnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 17:43, Albii napisał:

A oto moja skromna kolekcja crapów na Xboxa. Niebawem letnia wyprzedaż i zakup Alana
Wake, Just Cause 2 i może RDR. ;]

Pieprzysz tam, crapów to tu prawie wcale nie widać. Piękna kolekcja, ogrom hitów i naprawdę porządnych gier. Gratulacje, man, oby tak dalej - bo kolekcji pozazdrościć, ja bym był dumny, a nie pitolił o crapach. Tak na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 18:03, natanadler napisał:

ciach
> Ja powstrzymuje się z zakupem RDR, bo właśnie poszukuję edycji specjalnej. Dostępna
tylko
> w UK?

na X360 jeszcze jest w Cenedze


No, wersja na 360 mnie nie interesuje, a na PS3 nie ma nawet zwykłej edycji. To limited edition jest najbardziej limited ze wszystkich gier jakie widziałem. Trzy dni po premierze i już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 22:09, MrGregorA napisał:

> ciach
> > Ja powstrzymuje się z zakupem RDR, bo właśnie poszukuję edycji specjalnej.
Dostępna
> tylko
> > w UK?
>
> na X360 jeszcze jest w Cenedze

No, wersja na 360 mnie nie interesuje, a na PS3 nie ma nawet zwykłej edycji. To limited
edition jest najbardziej limited ze wszystkich gier jakie widziałem. Trzy dni po premierze
i już nie ma.

W przypadku RDR nawet zwykła edycja jest Limited. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 22:09, MrGregorA napisał:

To limited edition jest najbardziej limited ze wszystkich gier jakie widziałem. Trzy dni po premierze
i już nie ma.

To mnie rozwaliło ;)
Co ciekawe, zavvi także limited nie posiada. Trza spojrzeć na resztę sklepów zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 23:03, Jan3d napisał:

Co ma dodatkowego limitka RDR ?

...czyli reasumując info ze strony Cenegi chcą za grę + soundtrack 40 zł więcej. Skandal, panie, skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PJ_MW
Ostatnio kupiłem sobie Call of Duty 2 i Splinter Cell: Chaos Theory, oto zdjęcia:

* CoD 2 za 40 zł
* SC:CT za 10 zł :)

20100526171818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:19, PJ_MW napisał:

PJ_MW
Ostatnio kupiłem sobie Call of Duty 2 i Splinter Cell: Chaos Theory, oto zdjęcia:

* CoD 2 za 40 zł
* SC:CT za 10 zł :)

Czuję,że trochę przepłaciłeś za CoD2 :P No ale gratki ;) Miłego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batarang robi wrażenie. W dodatku gierka świetna, to czego chcieć więcej ? ;) Gratuluję zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 19:13, Tyler_D napisał:

Najnowsze zamówienie z Empiku, odebrane dzisiaj bo wczoraj mi się nie chciało. ;-P

Miałem dokładnie to samo :D

Albii --->
>Batarang robi wrażenie.

Owszem, batarang robi wrażenie... ale tylko na zdjęciach. W praktyce wygląda on niestety dużo gorzej (słaba jakość wykonania i użytych materiałów). Nie podoba mi się też sposób pakowania płyt - digipacków nie lubię, bo łatwo je jakoś uszkodzić, a na dodatek zostają na nich ślady palców i to nawet w przypadku gdy mamy suchą rękę... O wiele bardziej bym wolał tutaj zwykłe pudełko DVD. IMHO wyjściowa cena (200zł jeśli mnie pamięć nie myli) jest w tym przypadku rodem z kosmosu i nie jest adekwatna do zawartości, ale 70zł można już dać.
Przy okazji moje nabytki z ostatnich 2-3 miesięcy.

dave03

20100526214338

20100526214354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się