Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Witam,

Mała aktualizacja kolekcji.
Pokuszę się o mini recenzję.
Gra niestety ma całe mnóstwo bugów, glitchów i błędów. Po prostu jest niedopracowana pod tym względem. Gra nieraz zacina się np. po cut scence czy nawet w środku rozgrywki, jednym możliwym sposobem jest wtedy zamknięcie gry z poziomu menu, i odpalenie na nowo. Multiplayer jest dużo lepszy od tego z GTA, ale niestety nie wiem czy jest to wina mojego połączenia, czy jak myślę, znów niedopracowanie, bo każda gra na którą wchodzę albo wywala mnie z niej na początku, w połowie a raz zdarzyło mi się że miałem disconnecta w ostatniej sekundzie gry, gdzie miałem dostać punkty....
Nieraz znajdzie się grę, gdzie można zagrać kilka meczy, ale najczęściej (90% przypadków) wywala z rozgrywki. Inne gry online hulają dobrze, np w MAG-u zero lagów, czy rozłączeń.
Wracając do single playera, mam jakieś 60% gry, i niestety robi się nudno. Można powiedzieć, że misje są zróżnicowane, ale w ogólnym rozrachunku polegają na tym samym. Soundtrack jest strasznie krótki, starcza na około godzinę słuchania, później słyszymy wciąż to samo. Brakuje mi tu świetnych stacji radiowych z GTA, wiadomo Dziki Zachód, ale mogli dodać np w menu radio z piosenkami, żeby nie było nudno podczas eksploracji.
Fabuła wg. mnie jest przewidywalna i dość cienka.
Spadków frameratu nie ma, grafika jest bardzo dobra, na pudełku jest napisane wyświetlane w 720p, więc nie wiem czy to nie full-hd na PS3 to prawda.
Wg. mnie GTA IV jest dużo lepsze od RDR, więcej opcji, lepszy klimat, lepsza fabuła, postacie, które zapadają w pamięć, obie gry mają świetne dialogi i cut scenki, ale niestety GTA wygrywa o milę.

Ocena IMO: 8/10


20100528093840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to i tak graty z posiadania gry bo co by nie mówić głośny tytuł i na pewno odniesie sukces.

Sam jeszcze nie kupiłem ale wstrzymam się. Bugi i glitche jakie pokazują, IMO nie są warte by kupować grę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 14:48, Michal_Raven napisał:

Update kolekcji.

Szkoda tylko, że Batek ma nieźle zarysowaną i ubrudzoną obwolutę...

Dodam też foty praktycznie całej kolekcji (bez nowych tytułów).



Dużo ścigałek i gier sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doświadczałem takich ciągle, od zacinek po żałosną akcje w forcie, gdzie nie mogłem zejść z drabiny , i dopiero po chyba minucie odblokowałem się i spadłem z hukiem na dół, ledwno przeżywając. Raz przeskoczyłem przez barierkę na ziemię i odległość była ja wiem coś koło 1 metra, a postać zaczęła się trzymać za głowę jakby coś ją ogłuszyło i się przewróciła...
Nie mówiąc już o donkey women, czy innych bugach jakie znalazł ten koleś na Youtubie :).
Grę kupię jeszcze raz pewnie pod koniec roku, jak naprawią bugi, i multiplayer. Jak narazie rozgrywka jest wkurzająca, zwłaszcza zacinki podczas misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, czy w wydaniu PS3 jest mapa Dzikiego Zachodu?

Dnia 28.05.2010 o 16:32, BzykuPL napisał:

Nie mówiąc już o donkey women, czy innych bugach jakie znalazł ten koleś na Youtubie

The Infamous Cougar Man i komentarze gościa, który to nakręcił ownią wszystko. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:43, Lex napisał:

Powiedz mi, czy w wydaniu PS3 jest mapa Dzikiego Zachodu?

> Nie mówiąc już o donkey women, czy innych bugach jakie znalazł ten koleś na Youtubie

The Infamous Cougar Man i komentarze gościa, który to nakręcił ownią wszystko. ;p


Tak, jest mapa świata gry, a na odwrocie jest plakat z Bonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, grę skończyłem. Końcówka na prawdę była super nudna, ale zakończenie nawet dobre, i za to podnoszę oczko w mojej mini recenzji. Podobał mi się patent że prawdziwe zakończenie musiałeś sam znaleźć. Tak jak pisałem, jeśli załatają wszystkie babole to może być to dość poważny kandydat do gry roku, no chyba że ludzie będą głosować na Super Mario Galaxy 2...
Miałem kilka teorii na zakończenie gry, i jedna sprawdziła się połowicznie, nie było to takie zaskoczenie jak w Bioshocku

Spoiler

"Would you kindly?"

, ale ogólnie też daje radę.
Także kupcie jak już wszystko załatają, chyba że macie wysokie parcie na gierkę. Ja już swój egzemplarz sprzedałem, bo skoro z multi mnie wywala, to co tam więcej robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 19:13, Tyler_D napisał:

Najnowsze zamówienie z Empiku, odebrane dzisiaj bo wczoraj mi się nie chciało. ;-P


też chciałem to kupić ale kasy mi było szkoda moze jak jeszcze bedzie gdzies to kupie hehe ale gra zarejbista podobno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

donard
Mam jeszcze kilka smyczek (mgs4, gram.pl,pure i jeszcze sporo innych), 5 plakatów (pure, wow:wotlk, wiedźmin, gulid wars factions i mass effect), koszulki (lockerz, wiedźmin, ac2, pure i 2 z gram.pl). Ta duża nakleja z wiedźmina to była podkłada pod mysze :P PS. Sorka za jakość 3 zdjęcia Mam jeszcze sage o wiedźminie :P

20100529175603

20100529175609

20100529175613

20100529175617

20100529175621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę posucha w temacie od kilku dni.
Postanowiłem zrobić zdjecie tego co oryginalne w mojej kolekcji.
Pominąłem płyty z clicka/playa.
Nie zrobiłem również piersiówki z Call of juarez a w tym tygodniu zapewne dojdzie figurka Little Sister z Bioshocka 2
To co na dole, od Drakensanga do Piratów z Karaibów jest na sell, podobnie tajne akta 2 u góry, w folii.

kaczek93

20100604211724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 21:18, kaczek93 napisał:

Trochę posucha w temacie od kilku dni.
Postanowiłem zrobić zdjecie tego co oryginalne w mojej kolekcji.
Pominąłem płyty z clicka/playa.
Nie zrobiłem również piersiówki z Call of juarez a w tym tygodniu zapewne dojdzie figurka
Little Sister z Bioshocka 2
To co na dole, od Drakensanga do Piratów z Karaibów jest na sell, podobnie tajne akta
2 u góry, w folii.



Gratulację kolekcji, największe brawa za wydanie Najdłuższej Podróży też taką chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie ozwie się grom luda mówiących, że Oblivion to gówno, nawet nie będące cRPG. Dla mnie to jednak świetna gra z niebanalną [choć też niespecjalnie originalną] fabułą, satysfakcjonującą walką, wielkim, wspaniałym światem i ogromem rzeczy do zrobienia. Sam spędziłem przy niej bez mała 100h i czasu tego nie żałuję. Jednym słowem: tak, ta gra jest kozacka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:42, JayL napisał:

Zaraz pewnie ozwie się grom luda mówiących, że Oblivion to gówno


Mylisz się bo mam o Oblivionie podobne zdanie :P No ale co poradzić na to że gra rzeczywiście się świetnie. Oczywiście nie jest to gra bez wad, bo do tych na pewno mogę zaliczyć te zamykanie wrót otchłani i ten kompas ze strzałeczką prowadzący gracza za rączkę do celu, ale poza tymi mankamentami widzę już same plusy. Jednak mimo to wyżej sobie cenię starszego Morrowinda.

DonSzabla --->

Do Obliviona polecam jeszcze dwa oficjalne dodatki, a zwłaszcza Shivering Isles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 21:52, dave03 napisał:

> Zaraz pewnie ozwie się grom luda mówiących, że Oblivion to gówno

Mylisz się bo mam o Oblivionie podobne zdanie :P

Właśnie aż dziwne, że nie ma jeszcze burzy. Widać mało osób tu zagląda. :P Kiedyś to się toczyły bitwy między fanbojami oldchoolowych cRPG, a przedstawicielami "nowej generacji", nie to co teraz... ^^

MaccCry

No co? Fabuła nie jest jakoś super oryginalna [ratowanie świata po raz n-ty], ale swoje dobre momenty ma, z bitwą na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się