Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2010 o 17:13, Tyler_D napisał:

Co to za wydanie HoMM II na pierwszej focie [ skąd, za ile, jaka wersja językowa? ] i
jak ci się podoba ArmA II?


Huhu ten HoMM ma ladne pare latek, niepamietam jaka edycja ale bylo pudlo w nim HoMM IV i wlasnie HoMM II z dodatkiem i HoMM I wszytko jest po pl. Arma II strasznie mi sie podobna, mnówstwo broni, maszyn (czolgi, samochody, samoloty, helikoptery). Fajne tryby gry od kampanii w coopie do przez misje zabezpieczenia terenu po tryb warfare (jakby rts z perspektywy dowódcy) + kampania single i kilka misji i edytor który pozwala robic nam misje do multi. Realizm wysoki i troche bugów ale to dalej swietna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Arma II strasznie mi sie

Dnia 22.06.2010 o 17:30, Zatha napisał:

podobna, mnówstwo broni, maszyn (czolgi, samochody, samoloty, helikoptery). Fajne tryby
gry od kampanii w coopie do przez misje zabezpieczenia terenu po tryb warfare (jakby
rts z perspektywy dowódcy) + kampania single i kilka misji i edytor który pozwala robic
nam misje do multi. Realizm wysoki i troche bugów ale to dalej swietna gra.

Ale to bardziej coś w stylu zręcznościowego MoHa czy CoD czy realistyczno - taktycznego Operation Flashpoint? Bo słyszałem że ArmA to taka kopia CoDa nijak się mająca do OF''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o Arma II oczywiscie jest jak taktyczny Operation Flashpoint i naprawde osoby porównujace Arme do CoDa powinny sie puknac w czolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 09:53, Czarek188 napisał:

> >>.........


Chciałeś premierówkę Vice City? Znajomy ma na pilną sprzedaż. Chcesz kupić to pisz do mnie na gg: 8339104.
Wersja premierowa przypominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 15:42, Byl napisał:

> Bezi_113
> Wymieniłem za złotą kolekcję DoWa ;)

Mmmmm... Ładnie, bardzo ładnie :) Drakensang spoko (a ja mam EK :PP), GW też :))

EK sprawie sobie, jak będę miał kasę, narazie tylko wymieniam ;)
@Zatha
Skromnie, ale ładnie ;)
Gratuluję Battlefieldów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 17:03, Zatha napisał:

Zatha

Moja skromna aczkolwiek wystarczajaca kolekcja :3


BF:2142 - jedna z moich najbardziej lubianych strzelanek. Nie ma "NAJ" grafiki, ale ma niesamowitą grywalność. Przyznam, że jesteś drugą po Budo, osobą która gra w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 19:45, NintendoPassion napisał:

Będę musiał wygrzebać moją premierową edycję GW. Wiem że gdzieś leży. Gratki :)


Ty bodajże masz Edycję Kolekcjonerską Prophecies,a jesteś w posiadaniu w pozostałych tzn.Factions i Nightfall EK.
P.S-Jeśli byś miał czas i byłbyś tak dobry zrobiłbyś foto jak wygląda na serio Prop EK zwartosc? Byłbym wdzięczny,bo mam chrapkę na EK,mimo,że niedługo GW 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 20:47, Bartex69 napisał:

> Będę musiał wygrzebać moją premierową edycję GW. Wiem że gdzieś leży. Gratki :)


Ty bodajże masz Edycję Kolekcjonerską Prophecies,a jesteś w posiadaniu w pozostałych
tzn.Factions i Nightfall EK.
P.S-Jeśli byś miał czas i byłbyś tak dobry zrobiłbyś foto jak wygląda na serio Prop EK
zwartosc? Byłbym wdzięczny,bo mam chrapkę na EK,mimo,że niedługo GW 2:D


A skąd Ty to pamiętasz!? Dziw bierze. To prawda, mam Limited Edition. Myślałem nawet o powrocie do grania. Jak tylko znajdę wkleję ją tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 21:08, NintendoPassion napisał:

A skąd Ty to pamiętasz!? Dziw bierze.

Aj tam dziw - jak masz takie cuda, o których nam się nie śniło, to na pewno masz "tylko" kolekcjonerkę Prophecies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 21:33, zajacisko napisał:

> A skąd Ty to pamiętasz!? Dziw bierze.
Aj tam dziw - jak masz takie cuda, o których nam się nie śniło, to na pewno masz "tylko"
kolekcjonerkę Prophecies:)


W któryms ze swoich wpisów wsadziłem zdjęcie wszystkich trzech EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 01:08, natanadler napisał:

> > A skąd Ty to pamiętasz!? Dziw bierze.
> Aj tam dziw - jak masz takie cuda, o których nam się nie śniło, to na pewno masz
"tylko"
> kolekcjonerkę Prophecies:)

W któryms ze swoich wpisów wsadziłem zdjęcie wszystkich trzech EK:)


No kto jak kto, ale Ty masz dostęp do takich rzeczy z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 09:18, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion

Soul Calibur IV Xbox 360 panele frontowe. Można poszukać na eBay tutaj: http://bit.ly/9wqA88

Nie pamiętam jak je zdobyłem.

Takie cóż to trzeba jechać do kogoś co się na tym wkładaniu tego zna,czy można sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 09:33, Bartex69 napisał:

> NintendoPassion
>
> Soul Calibur IV Xbox 360 panele frontowe. Można poszukać na eBay tutaj: http://bit.ly/9wqA88

>
> Nie pamiętam jak je zdobyłem.
Takie cóż to trzeba jechać do kogoś co się na tym wkładaniu tego zna,czy można sam ?


Każde panele frontowe do Xbox 360 można zamontować samemu. Panel jest z założenia wymienialny. Mocowany na zatrzaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się