Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 19:54, Tyler_D napisał:

Mały apdejt, może na dniach uda mi się zebrać wszystko do kupy i pokazać cały zbiorek.


Tyler_D / Kłejk

Fota taka sobie bo z komórki.


Zaraz będzie: ile, ile i czemu tak drogo? Będziesz miał czas grać? ... a no tak, wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:17, NintendoPassion napisał:

Zaraz będzie: ile, ile i czemu tak drogo? Będziesz miał czas grać? ... a no tak, wakacje.

Wakacje nie, mnie już szkoła jako taka nie obejmuje. Urlop jest, to fakt a gierczyć staram się cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:21, Tyler_D napisał:

> Zaraz będzie: ile, ile i czemu tak drogo? Będziesz miał czas grać? ... a no tak,
wakacje.
Wakacje nie, mnie już szkoła jako taka nie obejmuje. Urlop jest, to fakt a gierczyć staram
się cały rok.

A ja ostatnio w nic nie gram. Dwie konsole w domu, a tv jeszcze nie przywiozłem. Może coś na lapek wrzucę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komputer i dwie konsole i nei ma w co grać... wszystko przeszedłem co mnei interesuje eh tylko muce w tego bad company 2, a ostatnio mnie zainteresował Torchlight :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to kupuj na steamie za 4€-16zł około. Ja kupiłem dawno temu i nie żałuje ponad 60h spędziłem bardzo przyjemnie i chyba znów wróce do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 22:52, NeMo-PL napisał:

komputer i dwie konsole i nei ma w co grać... wszystko przeszedłem co mnei interesuje
eh tylko muce w tego bad company 2, a ostatnio mnie zainteresował Torchlight :)


Gry są. TV nie ma. W nowym mieszkaniu brak całego dobytku, w tym również gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 11:17, MaccCry napisał:

Ten smok z pudełka jest identyczny co w Dragon Ball (oczywiście nie chodzi mi o tego
magicznego smoka).


Niestety nie znam się zbytnio na Dragon Ball. Czyżby inspirowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 11:17, MaccCry napisał:

Ten smok z pudełka jest identyczny co w Dragon Ball (oczywiście nie chodzi mi o tego
magicznego smoka).

Bo Toriyama był (nie jestem pewien czy nadal jest) odpowiedzialny za design postaci z DQ. Przy okazji zaprojektował okładkę (okładki?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:12, Lex napisał:

> Ten smok z pudełka jest identyczny co w Dragon Ball (oczywiście nie chodzi mi o
tego
> magicznego smoka).
Bo Toriyama był (nie jestem pewien czy nadal jest) odpowiedzialny za design postaci z
DQ. Przy okazji zaprojektował okładkę (okładki?).

On po za mangami, to bawił się właśnie w projektowanie postaci do gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:38, NintendoPassion napisał:

> Co prawda to anglik ale premierowy:)

Czy dla Ciebie wpływa to na wartość gry?



Dokładnie;) Pełen ideał dla mnie to pełne polskie wydanie ze wszystkim co dodawali w momencie premiery. A do colina 2.0 w Polsce był duży tekturowy box którego żałuję, że nie mam:)
Taki już ze mnie wymagający kolekcjoner;P

Tak dla ścisłości ja tych starych gier nie kupuję po to żeby w nie grać, chodzi mi tylko o ich posiadanie i cieszenie oczu plus chęć zatrzymania wspomnień sprzed kilku lat gdy grało się w te gry całymi nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyler_D

Part I

Tak jak mówiłem, cały zbiorek na dzień dzisiejszy chyba że gdzieś mi się zapodziało jakieś pudło. Zdjęcia takie sobie bo chwilowo brak cyfraka, robione komórką i do tego jeszcze pomniejszone żeby nie zajmowało po 1,5 MB.

Oprócz tego co na fotach posiadam jeszcze edycje kolekcjonerskie ale nie chciało mi się ich ruszać. :-P

- Batman Arkham Asylum
- The World of Hitman [ czarny box ]
- The World of Splinter Cell [ czarny box ]
- Fallout 3 [ metalbox ]
- Heroes of Might & Magic V [ drewniany kuferek ]

20100701133906

20100701133938

20100701134007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:45, Citkowsky napisał:

> > Co prawda to anglik ale premierowy:)
>
> Czy dla Ciebie wpływa to na wartość gry?


Dokładnie;) Pełen ideał dla mnie to pełne polskie wydanie ze wszystkim co dodawali w
momencie premiery. A do colina 2.0 w Polsce był duży tekturowy box którego żałuję, że
nie mam:)
Taki już ze mnie wymagający kolekcjoner;P


Ok. Zapytałem, bo nie wiem jak to wyglądało w Polsce. Samą grę dobrze pamiętam, chociaż nie gram w ''ścigówki. Zgodzę się, nie ma jak oryginalne, tekturowe pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się