Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2010 o 21:52, Arumantis napisał:

Do pięciu gier sam zrobiłem, reszta to z vgboxart.com, a do drukowania używam program
UnderCoverXP, tam odrazu można rozmiar dopasowany do PS3 wybrać :)


Sorry, że wygrzebuję starego posta, ale... drukowałeś też drugą stronę okładki (tj. tą co widać od środka przez ściankę)? Bo sam się przymierzam do zamiany okładek z platinum na premierowe, ale mam problemy właśnie z szukaniem tej wewnętrznej strony.
Aha, i ten program UnderCoverXP drukuje obie strony czy trzeba samemu się męczyć z mierzeniem kartki?

I jeszcze: używałeś papieru kredowego czy zwykłego i na jakiej drukarce drukowałeś? Laserowej? :)
Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:17, crash807 napisał:

Czy ty takie cacka kupujesz bo jesteś kolekcjonerem i masz je dla czystej przyjemności
czy grasz na nich?


Gram na emulatorze. Ale Famicoma podpinałem do TV i grałem. Wspominałem kiedyś że nawet moje NES z szalonym 8-bitem jest podpięty do mojego LCD. Ogólnie zawsze wszystkie konsole mam podpięte, lub gotowe do grania. Tą grę kupiłem z czystych walorów kolekcjonerskich. Ten kontroler jest trudny do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:22, NdysH napisał:

Jak to dobrze czasami pojechać do supermarketu :P 19,90zł w carrefourze...

NdysH


Jak zwykle gratki. Sam nie jestem dobry w ścigówkach, aczkolwiek załapałem się na beta NFS World. Nie było takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak powiesz, że nie grałeś w burnout''a to ci jaja urwe.. kupuj na dowolną platformę auto i tak samo za ciebie jeździ ;) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:36, NdysH napisał:

Chłopie jak powiesz, że nie grałeś w burnout''a to ci jaja urwe.. kupuj na dowolną platformę
auto i tak samo za ciebie jeździ ;) Dzięki


A nie, właśnie w to grałem. W jedynkę dokładnie. Nie pamiętam u kogo, ale już coś tam raz napomknąłem. Faktycznie, bardzo dobra gra. Zarąbiste wypadki. No i może arcade-style driving.

O! Przepraszam, Mario Kart! A z automatów to Sega Out Run! Tutaj się kończy moja wiedza na temat ścigówek. Większa przyjemność sprawia mi granie z kimś w pokoju niż na necie. W końcu można przeciwnikowi poprzeszkadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście uwielbiam split screen''a. Najchętniej to do każdej gry bym split screen''a wrzucił :P A swoją drogą tryb party rządzi. Jazda po zakręconej uliczce z odpalonym dopalaczem i gazem nonstop ? Kocham. Driftowanie wokół fontanny z odwróconym sterowaniem ? Hell Yeah :D Naprawdę polecam. Żałuje tylko że nie ma split''a w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:49, NintendoPassion napisał:

Pytam bo nie wiem, czy na oryginalnym X-klocku był system link?


Hmmm... oj nie wiem, nie posiadam owej produkcji... Swoją drogą Burnout Paradise: The Ultimate Box kosztuje na allegro jakieś 30-40zł na PS3/X360.

Przesiądźmy się na jakiś komunikator bo troche tu spamujemy. Napisz mi w PW na gramsajcie z czego korzystasz i się jakoś dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 00:02, Tyler_D napisał:

>19,90zł w carrefourze...
Jakaś uberpromo? O czymś nie wiem?


Nie pytaj... sam wolałem nikogo nie pytać bo jeszcze cene by zmienili.. Ale podejrzewam to że chcieli premierki wyprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 00:02, Tyler_D napisał:

>19,90zł w carrefourze...
Jakaś uberpromo? O czymś nie wiem?

O tej promocji czytałem już jakiś czas temu (ściślej to tak z miesiąc) i podobno było można trafić jeszcze na m.in. Crysisa, Command & Conquer: Reda Alert 3 czy Mirror''s Edge i to wszystko było wówczas za... 10zł (!!!). Co ciekawe wszystkie te tytuły były w edycjach premierowych, a na takowe już dzisiaj niesamowicie trudno w sklepach trafić. Niestety, Carrefour w moim mieście jest tak biedny, że nawet nie mam co w nim szukać jakichkolwiek gier :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:54, laki13 napisał:

@laki13

Gry zakupione w sobotę w radomskim MM.


No to pogratulować. Nasycisz się BioWare''rowskimi produkcjami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, ME 1 już ukończyłe, ME 2 jestem w środku, a DA:O dopiero zacząłem. Z ważniejszych pozycji BioWare zostały mi chyba tylko KOTOR`y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:53, laki13 napisał:

Nom, ME 1 już ukończyłe, ME 2 jestem w środku, a DA:O dopiero zacząłem. Z ważniejszych
pozycji BioWare zostały mi chyba tylko KOTOR`y.


No w sumie to mi też KOTOR 2 został i DA:O to zagrania... Ale sobie kupię za niedługi czas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:49, NintendoPassion napisał:

Pytam bo nie wiem, czy na oryginalnym X-klocku był system link?

Z tego co ilie mnie pamięć nie myli to w orginalnym Xboxsie był wlasnie początkowo sytem link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się