Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2010 o 15:45, Pomidor napisał:

Pomidor
Wakacyjne nowości (i ku chwale Imperium!)...

Graty. :) Robi wrażenie. Zwłaszcza górna część fotki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 15:45, Pomidor napisał:

Pomidor
Wakacyjne nowości (i ku chwale Imperium!)...


No ku chwale Imperium... GZ zakupu! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre zakupy. Sam muszę KOTOR`y kupić, bo aż wstyd w to nie zagrać. No, a jeszcze świetne Fahrenheit, Bad Company 2, Kane&Lynch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załapałem na stoisku:

PLAY Extra #01/2009 za 19.99zł
- GTA IV Poradnik Brady Games w wersji polskiej
- 4 pełne gry: Loki, Icewind Dale II, Port Royale 2 i Twierdza Krzyżowiec

Pragnę dodać, że sam poradnik kosztuje 29.99zł. Gr mają łączną wartość około 60-80zł. Zacząłem grać w Loki. Mój lapek radzi sobie z nią całkiem dobrze. W ID2 zagram później. Całkiem dobry zakup z 20zł.

20100722114155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie jeszcze gdzieś to dostać ? Bo przegapiłem to, a ładnie to wygląda ;)

Dnia 22.07.2010 o 11:45, NintendoPassion napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 11:49, NdysH napisał:

Idzie jeszcze gdzieś to dostać ? Bo przegapiłem to, a ładnie to wygląda ;)
>


Był jeszcze jeden egzemplarz w lokalnym Kolporterze. Musisz szukać, bo jak pewnie zauważyłeś czasopismo jest ze stycznia 2009 roku.

[offtop] Wybacz, że nie skontaktowałem się z Tobą na jakimś komunikatorze, ale byłem zmęczony strasznie. Wezmę od Ciebie namiary i zgadamy się kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No to do autobusomobilu i na miasto w poszukiwaniach :D

[Napisz mi na gs''ie w pw z czego korzystasz i poprostu sie dostosuje.. ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 11:45, NintendoPassion napisał:

Pragnę dodać, że sam poradnik kosztuje 29.99zł.


Teraz wznowili sprzedaż po 19,90zł. Sam nabyłem jakiś czas temu po nowej cenie.Z tego co się nie sprzedało zrobili nowy rzut z naklejoną nową ceną na miejscu tej starej. U mnie w Empiku tego jeszcze z 8 egzemplarzy leży. Ze 3 do Pieca i 5 na X''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:09, NintendoPassion napisał:

O! To świetna wiadomość! Mam nadzieję, że najdzie się kilku chętnych na tą publikacje.
Warte 20 zeta.


Swoją drogą to powinno być więcej poradników BRADY GAMES u nas wydawanych. Ale koniec już offtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. Ja kupiłem na premierę za 29.99 zł i jakoś nie żałuję mimo, że jeszcze nie miałem okazji użyć poradnika w grze. Trzeba wspierać polski rynek, oby więcej tego typu publikacji zalało nasze sklepy!
W środku jest też bardzo fajny plakat. Ogólnie jakość wydania stoi na bardzo wysokim, znanym z innych poradników Brady poziomie. Jest jak na zachodzie... ;)

__
Ostatnio i tak robi się w tym aspekcie w naszym kraju coraz lepiej. Książki z Dragon Age mieliśmy bez żadnych większych opóźnien względem reszty świata. Teraz wchodzi pierwszy tytuł z uniwersum Mass Effect. Wszystko to zmierza w dobrym kierunku.


__
Ed: Gen_Radius jaki offtop? Przecież od tego jest ten temat. Rozmowy na tematy związane z kolekcjonowaniem gier. Nie widzę tu żadnego offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie posiadam obie książki ze świata DA i jest zadowolony, ostatnio także u nas w polsce wyszedł Komiks ze świata Mass Effect 2 chciałem kupić ale wygrałem w konkursie i narazie czekam. Może za kilka lat i u nas poradników będzie w brud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:16, NdysH napisał:

Właśnie posiadam obie książki ze świata DA i jest zadowolony, ostatnio także u nas w
polsce wyszedł Komiks ze świata Mass Effect 2 chciałem kupić ale wygrałem w konkursie
i narazie czekam. Może za kilka lat i u nas poradników będzie w brud...

Jest to bradzo prawdopodbne. Ilość graczy w Polsce w wciąż rośnie. I mówię tu o graczach, którzy gry kupują w sklepach, nie na torrentach. Dlatego możemy liczyć na upodabnianie się naszego kraju pod kątem branży gier do reszty świata, a konkretniej mówiac do bardziej rozwiniętego zachodu. Ja tam czekam na wypożyczalnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polscy gracze są nieobyci z różnorakiego dodatkowymi dobrami związanymi z grami, bo ich po prostu nigdy nie było. A kolekcjonowanie wiąże się z wydatkami. Mam nadzieję, ze więcej takich poradników w Polsce przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to fajnie ,że na polskim rynku zaczeły się ukazywać dodatkowe dobra związane grami.Sam bym się zaopatrzył z wiekę checią w drukowane poradniki do Dragon Age i Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i_dont_know
Aktualizacja kolekcji :)
Playstation 3 udało mi się kupić na promocji za 649zł, z gwarancją na dwa lata, pełnym okablowaniem i jedną grą.
Wyjątkiem był brak pada, ale tak czy siak się opłacało :P.
Na pierwsze fotce jest Uncharted, ale w rzeczywistości jest to NFS:Shift ;-(

link:do reszty
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=23851

20100722135633

20100722135642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się