Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 20:26, barth89 napisał:

Czy ktoś mam oże pusty/niepotrzebny karton do Mafii 1? ;> Bo kurde kiedyś wyrzuciłem
i żałuję, bo mam sam DVD box...



full gra w kartonie z dodatkami na allegro chodzi po ok 100zł, sam karton wart pewnie jakies 20zł i mało kto to ma więc raczej nie znajdziesz:)

BTW, ja mam takowy karton z całą resztą nówkę z porwaną folią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:31, Citkowsky napisał:

> Czy ktoś mam oże pusty/niepotrzebny karton do Mafii 1? ;> Bo kurde kiedyś wyrzuciłem

> i żałuję, bo mam sam DVD box...


full gra w kartonie z dodatkami na allegro chodzi po ok 100zł, sam karton wart pewnie
jakies 20zł i mało kto to ma więc raczej nie znajdziesz:)

BTW, ja mam takowy karton z całą resztą nówkę z porwaną folią:D


TO gratulejszyn :P No ja zrobiłem straszne głupstwo, wyrzucając kiedyś (z 5 lat temu) ten karton... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:00, Perry_Cox napisał:


Fajny jest AitD na PS2? Jak wypada w porównaniu z wersją na nextgeny?

Nie narzekam. Grafika prezentuje się przyzwoicie, efekty również, otoczenie ładnie zaprojektowane.
Zagrałem godzinę i gra mi się strasznie podoba. Nie słuchać recenzentów tylko brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanio ;) No i nie wiedziałem, że najnowsze Alone in the Dark wyszło na czarnulkę. Skoro tak, to będę musiał sobie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:44, Ancient_Lord napisał:

Tanio ;) No i nie wiedziałem, że najnowsze Alone in the Dark wyszło na czarnulkę. Skoro
tak, to będę musiał sobie zakupić.

Teraz gry na PS2 są do kupienia dosłownie za grosze. Co do zakupu polecam ;)
PS: Chodzi mi po głowie jeszcze nowy Driver. Za jakieś 25zł powinienem dostać nówkę sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parallel Lines? Ciekawa gra, grałem chwilkę na PS2 i oczywiście mam ;) Nie bierz jednak mojej opinii do siebie - mi podobają się wszystkie gry sandboxowe pokroju GTA - nawet niesławny Driv3r mi podszedł.

Myślę jednak, że za takie pieniądze PL powinien być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:52, Ancient_Lord napisał:

Parallel Lines? Ciekawa gra, grałem chwilkę na PS2 i oczywiście mam ;) Nie bierz jednak
mojej opinii do siebie - mi podobają się wszystkie gry sandboxowe pokroju GTA - nawet
niesławny Driv3r mi podszedł.

Parallel Lines muszę mieć chociażby dla zasady :) Grałem we wszystkie części Drivera łącznie z pierwszymi na PSX-ie. Dlatego Parallel Lines musi być w mojej kolekcji.
PS: Niestety mam Driv3r-a ale optymalizacja mnie odstraszyła (mam na myśli wersje PC-tową). Na konsoli jest zdecydowanie lepiej.

Dnia 13.08.2010 o 14:52, Ancient_Lord napisał:

Myślę jednak, że za takie pieniądze PL powinien być ok.

Co do tego nie mam wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:26, Kirabaxior napisał:

Parallel jest na gogu. Jeśli masz jakieś kody z gier CDP, to zarejestruj i weź tą grę
w CDPROgramie. Prawie za free.

Tak wiem. Jednak w takie gry wolę grac na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale gdzie tu jakaś gra ? Bo ja widzę same zeszyty. Temat nosi nazwę "Kolekcje gier - zdjęcia" a nie "Kolekcje zeszytów" albo "Kolekcje zeszytów związanych z grami". Może jestem ślepy i ograniczony, ale ja tu gry nie potrafię dostrzec, mimo szczerych chęci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej o tym mówiliśmy :)
''''kolekcje gier'' to także figurki, koszluki, gadżety, książki, komiksy, plakaty z nimi związane, więc fotki'' wszystkiego'' co z grami związane mile widziane!"
Swoją drogą zeszyty fajne, widziałem w Biedronce zeszyty z motywami z gier są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się