Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2010 o 14:11, Citkowsky napisał:

>>.........

ze 2 lata temu miałem 2 nówki sztuki w tym wydaniu tej gry;) Sprzedałem po 15zł jak pamiętam
bo to nie moje klimaty;) Duże boxy rządzą;)

Teraz byś po 120zł pewnie puścił.

Jak ja ostatnio sprzedawałem niepotrzebne gierki w pierwszych polskich wydaniach to aż się zdziwiłem, że są ludzie chętni dać takie pieniądze za takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:19, Citkowsky napisał:

120zł to ledwo Mafia 1 jest warta.

A B G&E jest porównywalnym klasykiem albo nawet i większym, bo jest uznawana za jedną z najlepszych gier w historii w swoim gatunku. Zapewniam cię, ze za 100zł bym tą grę sprzedał już teraz, a gdy poczekam do premiery drugiej części, to bym sprzedał na pewno za 140. Nie to żebym chciał to sprzedawać, bo kupiłem dla siebie, tak tylko mówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Sprzeczał się nie będę:) Gra kompletnie mnie nie interesuje a więc nie dałbym nawet 10zł za to:) Ale skoro są fani tej gry to miło jak chcą dać taką kasę za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:40, Citkowsky napisał:

Sprzeczał się nie będę:) Gra kompletnie mnie nie interesuje a więc nie dałbym nawet 10zł
za to:) Ale skoro są fani tej gry to miło jak chcą dać taką kasę za to.

Ja bym dał 10zł za to, choć juz mam, choćby po to by to znowu sprzedać za 10x więcej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

To kupuj. Znalazłem za 12zł polską edycję premierową czyli warte to to tych 120zł nie jest jak po minucie szukania znalazłem za 1/10 tego co pisałeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:50, Citkowsky napisał:

To kupuj. Znalazłem za 12zł polską edycję premierową czyli warte to to tych 120zł nie
jest jak po minucie szukania znalazłem za 1/10 tego co pisałeś;)

To daj linka, bo ja nie widzę.
Jest warte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 15:04, Citkowsky napisał:

Poszedł PW na twoim gramsajcie. Zakończmy już ten offtopic w tym temacie;)

Same płytki. Wiedziałem. :PP :)

Gra w tej edycji jest niesamowicie ciężka do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 22:55, Bambadil napisał:

Bambadil
Część 3

11. Smycz Diablo III/World of Warcraft: Cataclysm (niestety nie udało mi się zrobić lepszego
zdjęcia ;/)
12. Smycz Diablo III/World of Warcraft: Cataclysm
13. Plakat WoW - przód
14. Plakat WoW - tył
15. Niech będzie i gra (też z Kolonii, ze stoiska Valve ;]) - Left 4 Dead (mam też kody
na Portal i Half-Life 2 + Lost Coast).


Podpisy wymiatają. Też chciałbym takie. Trudno i długo zajęło ci zdobycie ich ?? Jeśli gdzieś będzie spotkanie z twórcami ja poproszę też o swoją kopie. Jestem w stanie zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 18:38, Grodhar napisał:

I tak już rzuciłem granie więc nawet mnie nie obchodzi to że połowy nie widać, niebieskie
pudełko pełne jest płyt z czasopism, mała kolekcja CDA, planszowy wow, 3 gry na psp których
nie udało mi się sprzedać, klasyki z lewej, z prawej premierówki i jakieś tam edycje,
kolekcjonerska mediavala II, HoMM V, nad nia jakieś strzelanki typu airborne i brother,
in arms, pudełka po pre paidach, baldur w boxie :D Hehe... kupi ktoś coś ^^ ? Jak zrobię
porządek i zdobędę lepszy aparat wstawię nową fotę;]


Bardzo ładna kolekcja. A co do planszówki to widzę że nie jestem sam na forum też mam polską edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........
Citkowsky

Ok, to zaczynamy:P

Doszła dzisiaj paczka z Niemiec a dodatkowo wieczorem po korepetycjach jadę odebrać gry które wczoraj okolo północy zauważyłem na pewnej stronce i za psie pieniądze będę miał je jeszcze dzisiaj:)

Tak na dobry początek, gwóźdź programu i główna gra z tej paczki zostanie zaprezentowana jak skomentujecie te;)

Road Challenge to anglik który sobie zostawiam, pozostałe 2 gry idą na sprzedaż bo nie lubię takich wydań.

20100825133514

20100825133548

20100825133627

20100825133645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, sam chciałbym posiadać takie klasyki jak need for speed Road Challenge. Pamiętam jak świetna część nfs była Porshe Unleshead 2000 czy jakoś tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie kojarzę tego NFSa. Tak czy inaczej z pewnością jest to perełka do kolekcji. Strzeliłbyś kiedyś taką fotkę ze wszystkimi aktualnymi NFSami :). Jak znajdziesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:49, Damianuss1 napisał:

Kompletnie nie kojarzę tego NFSa. Tak czy inaczej z pewnością jest to perełka do kolekcji.
Strzeliłbyś kiedyś taką fotkę ze wszystkimi aktualnymi NFSami :). Jak znajdziesz czas.


Dzisiaj wieczorem po powrocie;)

Na razie komentujcie te nabytki a przed wyjściem (ok 16.00) wrzucę fotkę największego rarytasika jaki mi dzisiaj doszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:55, Citkowsky napisał:

Na razie komentujcie te nabytki


Taaa, komentujcie ludzie, komentujcie bo Citkowsky chce komciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się