Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

O chłopie. Tymi zdjęciami to podniosłeś mi ciśnienie i pewnie wielu innym gramowiczom. Teraz małe pytanko. Jak byś teraz całą swoją kolekcję GTA wyceniał to tak na ile? 1000 zł? Może więcej? Wiesz bo jak byś kiedyś sprzedawał (nic nie sugeruje :)) to ja jestem kupcem #1. Z zazdrości aż mi się ciepło zrobiło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Dzięki za takie słowa, aż chce się dalej uzupełniać kolekcję i dalej w tym trwać:)

Co do sprzedaży to w najbliższym czasie nie planuję sprzedaży ani kolekcji GTA ani Need For Speeda;)
Te 2 serie gier mam zamiar jeszcze przez długi czas kompletować bo za oceanem piękne wydania powychodziły;)
Co do wartości to nie mam pojęcia, powiem w ten sposób, że więcej mnie to czasu i nerwów kosztowało aniżeli kasy choć i ta mała nie była i coś to warte chyba jednak jest lub będzie;)

Natomiast resztę będe systematycznie sprzedawał aby mieć na jakieś kąski z wymienionych powyżej serii;)

Dosłownie za 10min wrzucę 2 fotki zbiorcze: kolekcji GTA i NFS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :)

Aby uzupełnię portfel to zabiorę się za GTA. Chociaż takie klasyki jak ty masz trudno będzie dorwać...
I dawaj szybko te foty. Jestem ciekaw jak te imponujące zjawisko wygląda ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 16:45, NintendoPassion napisał:

A co do mnie się tyczy, to nic nowego. Inom przywiózł mały regał, na którym wrzuciłem
kilka rzeczy które mam w domu. TV powieszony na ścianie i na razie śmigamy w Wii Sports.
Jesteśmy w procesie zakupu wysokich regałów. Gdzieś te moje śmieci muszę zacząć eksponować.

Ja na twoim miejscu zakupił bym Mariana Galaxy 2 i śmigać z kimś :) Ograłem dójkę i jest dużo bardziej genialna od jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 16:36, Bambadil napisał:

> Podpisy wymiatają. Też chciałbym takie. Trudno i długo zajęło ci zdobycie ich ??

To zwykły plakat ;p Napisy są wydrukowane od razu ;p


A gdzie go kupiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Citkowsky

Proszę bardzo, oto aktualna kolekcja NFSów i GTA:)

Na chwilę obecną nie czekam na żadną paczkę także przez jakiś czas stan kolekcji nie ulegnie zmianie;)

20100825222212

20100825222223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak się na to popatrzy chwilę to łezka się w oku kręci ;))

Ale dziwi mnie jedno. To GTA SA. W tekturowym opakowaniu? Nie widziałem jeszcze takiego... To Polska edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:22, Citkowsky napisał:

>>...........

Citkowsky

Proszę bardzo, oto aktualna kolekcja NFSów i GTA:)

Na chwilę obecną nie czekam na żadną paczkę także przez jakiś czas stan kolekcji nie
ulegnie zmianie;)

Nie jestem fanem wyścigów ale muszę przyznać że ta kolekcja NFSów wygląda bardzo ładnie. A do tego również wszystkie części GTA jakie wyszły na PC i to w najlepszych wydaniach. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

To pierwsze wydanie dostępne w Polsce które kosztowało jakąś kosmiczną kwotę.
Stąd też pudełko jest takie tekturowe a wewnątrz wysuwa się przewodnik po San Andreas w twardej oprawie w formie książki i wewnątrz tejże książki jest mocowanie na płytę z grą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:33, Czarek188 napisał:

Heh, jak się na to popatrzy chwilę to łezka się w oku kręci ;))

Ale dziwi mnie jedno. To GTA SA. W tekturowym opakowaniu? Nie widziałem jeszcze takiego...
To Polska edycja?


To SA było premierowym wydaniem w naszym kraju. Coś w rodzaju EK i chodziło za ciężką kasę na początku. Około 250 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze nie znalem wowczas nikogo, kto by nabyl wtedy oryginala SA za ta cene, nawet wsrod osob, zbierajacych same oryginaly :PP

@Citkowsky

Ladna kolekcja NFS''ow. Nie wszystkie premierowki, ale i tak niezle. Najciekawszy jest pierwszy NFS, nigdy takiego nie widzialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 23:11, kuba9876543210 napisał:

Pamietam, ze nie znalem wowczas nikogo, kto by nabyl wtedy oryginala SA, nawet wsrod
osob, zbierajacych same oryginaly :PP


E bez przesady:) Ja miałem w dzień premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

@ Kaucz

Nie ma takiej możliwości. Mieszkanie za małe i ledwo jedna osoba może śmigać w Wii.

@ Citkowsky

Znowu powalasz. Zawstydzasz. A co do kolekcjonowania, to prawda, kolekcjoner w zakresie swoich możliwości finansowych stara się złapać każde wydanie. Jedynie nie rasują mnie wydania ekonomiczne, tzw. "jewel case".

@ natanadler

Już wspomniałem Ci wcześniej. Przez Twoje ręce przeszło wiele takich wydań :) Ja dzięki swojej pracy również zdobyłem nie jedną rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 10:21, natanadler napisał:

ciach

Ja się boję wyjazdu do NY. Ilość rzeczy jakie chce kupić przerasta moje możliwości kasowe:/


Każde zachcianki ZAWSZE będą przerastały nasze możliwości finansowe. Zapomnij o tym. Na eBay zawsze wszystko znajdziesz. Jeżeli masz możliwość to wybierz tylko TO co wg Ciebie jest najtrudniejsze do zdobycia. Osobiście inaczej już na to wszystko spoglądam i nie "panikuję". To czego szukasz zawsze jest i będzie. A przy odrobinie cierpliwości dopniesz swego. NY jest piękny i zamiast biegać za grami, zwiedź troszkę miasta i odwiedź Nintendo World Store. Wszędzie dojedziesz metrem. A z sklep jest blisko Time Square. Dojdziesz pieszo. Całe miasto podzielone na kwadraty, więc trudno się zgubić, a ulice nazywają się tak samo milami. Nie tak jak w Polsce (co mnie doprowadza do szału) co zakręt to inna ulica. Zwiedź miasto. Byłem dwa razy i zawsze mi mało (ale mieszkać nie chciałbym tam za żadne skarby świata). Bród i smród.

NAJWAŻNIEJSZE !!!

Obok NY masz NJ New Jersey i tam zlokalizowana jest mekka używanych gier wideo w USA, a mianowicie:

Digital Press VideoGames Store
387 Piaget Ave (Route 46 E),
Clifton, NJ 07011
Ph: 1 (973) 772-1111

Godziny otwarcia:

Monday-Thursday: 11am - 8pm
Friday & Saturday: 11am - 9pm
Sun: 12pm - 5pm

http://www.digitpress.com/store/

Koniecznie musisz zobaczyć TEN sklep. Byłem tam raz i umarłem. Wybul za taksówkę ALE POJEDŹ tam. Jeżeli mieszkasz w USA, albo jesteś w NY i kochasz gry wideo, a szczególnie retro to TO właśnie miejsce musisz zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 10:21, natanadler napisał:

Ja się boję wyjazdu do NY. Ilość rzeczy jakie chce kupić przerasta moje możliwości kasowe:/

Skąd ja to znam ;). Najgorsza zmora każdego gracza kolekcjonera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się