Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 22:27, Jan3d napisał:

Chłopaki teraz mnie olśniło że nie mam artbooka w me2 kupiłem go w empiku jakiś miech
temu co mam zrobić ?


Miałem to samo tylko z czymś innym. Na początku sierpnia kupiłem Call of Juarez Więzy Krwi i 2 inne gry. Podczas gry wyszedłem ze sklepu w domu przeczytałem całość i okazało się, że na fakturze było napisane CoJ + koszulka, a koszulki nie dostałem. Teraz chyba nic nie da się już zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 22:27, Jan3d napisał:

Chłopaki teraz mnie olśniło że nie mam artbooka w me2 kupiłem go w empiku jakiś miech
temu co mam zrobić ?


Mówisz o EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 22:48, NdysH napisał:

Jeśli masz paragon to idziesz i mówisz że nie dostałeś przy zamówieniu artbooka i odbierasz
go w empiku.

A jeżeli ja nie dostałem tej koszulki w ME też mam szanse na to, że dostane tą koszulkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary to mnie nie pytaj tylko przedzwoń tam, przejdź się czy coś. Nie jestem obieżyświatem żeby ci w ciemno mówić co masz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:48, Dandelion1 napisał:

Walić szczegóły! Gra jest boska!

Graty :D. Ja właśnie otrzymałem paczkę z moją EK. Jak dam radę to dzisiaj wrzucę fotki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 10:16, DonSzabla napisał:

Posiadam Obliviona i moim zdaniem gra jest strasznie nudna.
Po godzinie grania sobie odpuściłem.

Gra jest genialna, ale częste bugi i wywalanie do pulpitu zniechęciło mnie po 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś felerna wersja...ja mam premierowego Obliviona i błędy zaczęły mi się pojawiać po tym jak zacząłem wgrywać mody. Przy czym te błędy to też pojawiają się raz na ruski rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 11:52, Bambadil napisał:

To jakaś felerna wersja...ja mam premierowego Obliviona i błędy zaczęły mi się pojawiać
po tym jak zacząłem wgrywać mody. Przy czym te błędy to też pojawiają się raz na ruski
rok...

No ja mam z kolekcji klasyki, zaktualizowanego do patcha 1.2
Już raz miałem problem, ponieważ wywalanie do pulpitu uniemożliwiło mi wykonanie głównej misji, zrobiłem reinstalla, pomógł, ale bardzo często przy wczytywaniu save''a czy nawet otwieraniu drzwi wyskakują błędy
btw. mam jeszcze jedno pytanie. Czy wymiana gier w serwisie GameTrade opiera się tylko na zaufaniu, że ktoś nam wyśle daną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 11:52, Bambadil napisał:

To jakaś felerna wersja...ja mam premierowego Obliviona i błędy zaczęły mi się pojawiać
po tym jak zacząłem wgrywać mody. Przy czym te błędy to też pojawiają się raz na ruski
rok...

Mnie nawet co kilkunasto minutowe crashe gry nie zniechęcają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zrobiłem drugie podejście do Halo, żeby być może kupić Reach, i tak jak wtedy po trzech misjach już po prostu nie mogę dalej... Ale będę grał, żeby mi ktoś nie powiedział, że nie grałem do końca.
Kampania to jakaś porażka, jest tak ekscytująca, że prawie bym zasnął siedząc na fotelu. Po prostu nic się tam nie dzieje, biegasz od punktu A i B, Master Chief zrób to, zrób tamto. Np. w Modern Warfare, widać że jest to bitwa, kule latają koło ciebie, otoczenie się niszczy, są jakieś odłgosy wojny, a tutaj biegasz jak na sielance strzelając z tych śmiesznych broni.
Multiplayer też mi nie przypada do gustu, nie wiem czemu ale cholernie nie trawię tej gry, grając w kampanię czuję się jak Angry Video Game Nerd ze słynnym "God, I can''t fucking stand it".
Niech miliony się jarają ja próbowałem, ale nie potrafię.

20100827124127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się