Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2010 o 03:20, Jakli napisał:

> Skromnie

Zasadnicze pytanie. Gdzie Baldur w takim razie ;)?


Nie grałem nigdy w baldura i jakoś mnie nie ciągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:03, Pablo_Querte napisał:

> Jak pisałem, teraz moja mikro-kolekcja gier na PSP
>
Peace Walker oczywiście już w drodze :P?


Jeszcze nie, na PSP gram sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Dzisiejsza aktualizacja mojej kolekcji:)
Gry jak zwykle w moim przypadku kupione za małe pieniądze a oba test Drivy wziąłem bo żal za taką cenę było tego nie wziąć i pójdzie na sell bo nie mają dużych tekturowych boxow a ja głównie komplety zbieram:) Obie są z polskiego wydania z polskimi instrukcjami.

Nascar również polskie wydanie co bardzo dobrze widać:)

20100927165534

20100927165634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 19:56, knopfler napisał:

Mój dzisiejszy nabytek. Gra jest po prostu cudna :).



Na jakim poziomie grasz? Kumpel dzisiaj przyszedł z grą rano i mi ją zostawił do jutra i tak gram cały dzień. Gram na hardzie tyle, że z automat. skrzynią na Logitech Momo i tym shitowym HRT na 6 GP tylko 2 razy byłem na punktowanym 10mscu a tak to okupuję pozycje ok. 18 bo na prostej wszyscy odjeżdżają i szans nie ma. Zaczyna mnie to trochę już denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 20:24, Citkowsky napisał:

Na jakim poziomie grasz? Kumpel dzisiaj przyszedł z grą rano i mi ją zostawił do jutra
i tak gram cały dzień. Gram na hardzie tyle, że z automat. skrzynią na Logitech Momo
i tym shitowym HRT na 6 GP tylko 2 razy byłem na punktowanym 10mscu a tak to okupuję
pozycje ok. 18 bo na prostej wszyscy odjeżdżają i szans nie ma. Zaczyna mnie to trochę
już denerwować.

Też gram na hardzie z automatem, na Driving Force GT. Dopiero ze 2 GP zagrałem to też się kręcę wokół 18 miejsca. Miało być realistycznie i jest, dopóki nie awansujesz do lepszego teamu (teraz jeżdżę w Virgin a jak wiadomo ich bolidy za szybkie nie są :P) to tak będzie że odjeżdżają wszyscy. Trzeba zagrać sezon i czekać na propozycję z lepszych teamów, tak podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 19:56, knopfler napisał:

Mój dzisiejszy nabytek. Gra jest po prostu cudna :).

Arghh, też strasznie na to czekam. Niestety muszę poczekać jeszcze na FIFA11 żeby wszystko poszło w jednej paczce. Wrrr, graty i miłej zabawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 20:29, knopfler napisał:

Też gram na hardzie z automatem, na Driving Force GT. Dopiero ze 2 GP zagrałem to też
się kręcę wokół 18 miejsca. Miało być realistycznie i jest, dopóki nie awansujesz do
lepszego teamu (teraz jeżdżę w Virgin a jak wiadomo ich bolidy za szybkie nie są :P)
to tak będzie że odjeżdżają wszyscy. Trzeba zagrać sezon i czekać na propozycję z lepszych
teamów, tak podejrzewam.


Jak można grać na kierownicy z automatem ? Przecież to nie ma żadnej zabawy. Chociaż niszczenie opon masz włączone ? Bo z tego co podpatrzyłem na filmikach z yt to na hardzie tej opcji nie ma włączonej trzeba sobie samemu załączyć. A to spore ułatwienie grać bez tego. I jak tam z pit stop bug ? Ignorowaniem niebieskiej flagi przez AI. Jak z przyczepnością w deszczu ? Bo słyszałem że na deszczówkach jest mniejsza przyczepność niż na slickach miękkich. (śmieszny bug) Czy pokazuje nasz czas w trzecim sektorze na tablicy stawianej na bolidzie ?
Ogólnie na takie błędy skarżą się gracze. Ja nie wiem czy występują bo gry nie mam, ale może ty zauważyłeś.
A i czy jest dużo ustawień naszego bolidu ? Bo to mnie w dużym stopniu interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to gram rekreacyjnie i nie mam siły się męczyć ze zmianą biegów, wole sobie po prostu pojeździć. Mam defaultowe ustawienia więc nie mam pewnie też niszczenia opon (trzeba będzie włączyć bo to akurat musi być). Co do pozostałych pytań to bardziej Citek będzie w stanie ci odpowiedzieć bo ja dopiero 2 GP zjeździłem i nawet wyścigu w deszczu nie miałem. Grałem dość krótko w sumie, jeszcze gry dobrze nie poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

no to zostało 7 dni do wyjazdu:)

Sklep Nintendo na pewno będzie odwiedzony tak samo jak sklep w NJ:)

A na zwiedzanie mam 9 dni więc myślę, że trochę zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 13:44, Szejkon napisał:

Mam pytanie. czy w heroes of might and magic kolekcja wszech czasów była karta rejestracyjna
do cdprojekt na punkty, czy wpln?


mam tą edycję i nie ma żadnej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 20:41, mara130 napisał:

> Mam pytanie. czy w heroes of might and magic kolekcja wszech czasów była karta rejestracyjna

> do cdprojekt na punkty, czy wpln?

mam tą edycję i nie ma żadnej karty

aha, dzięki za odpowiedź, myślałem, że tylko ja nie mam. a edycja wypasiona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się