Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2011 o 19:52, crash807 napisał:

Wreszcie mi się udało dostać maskotkę :D Jeszcze trochę popracuję nad półką itd., żeby
się ogólnie ładnie prezentowało ^^

Fajnie ma te brwi zrobione :P. Świetna sprawa, ładnie komponuje się w tle z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 19:52, crash807 napisał:

Wreszcie mi się udało dostać maskotkę :D Jeszcze trochę popracuję nad półką itd., żeby
się ogólnie ładnie prezentowało ^^


Łorzerz ty człowieku,zarąbista maskotka ;) Ach,pójść z tym takim czymś do łóżka... :D Chyba dużo wybuliłeś,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :D
MasterOfBlaster Crasha Basha mam ale został mi przysłany z wyblakłą okładką więc na razie się nim nie chwalę ^^ Czekam aż sprzedający przyśle mi nową okładkę ^^ Mimo, że Basha nie robiło już Naughty Dog to bardzo mi się podoba i w zeszłym tygodniu specjalnie dla niego kupiłem multitap :D

A co do ceny to właśnie o dziwo dostałem go za niewielką kwotę - 41zł z wysyłką :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 16:19, Michal_Raven napisał:

Tadam, Mortal Kombat w edycji kolekcjonerskiej na Xboxa 360.

Pięknie, użytkownicy i recenzje okrzykują jako najlepszy MK z całej serii. Wierzę im i sam dorwę swoją kopię, ale niestety muszę trochę poczekać. Graty zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 18:55, Mafioso_PL napisał:

To samo powiedziałem znajomemu gdy zagrałem u niego w NFS na PS3 ;)


mówię akurat tylko o bijatykach. w gry wyścigowe też gra mi się lepiej na DS3. za to w strzelanki tylko pad od 360. uzywam 2 konsol ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 16:19, Michal_Raven napisał:

Tadam, Mortal Kombat w edycji kolekcjonerskiej na Xboxa 360.

Unboxing: http://www.youtube.com/watch?v=WK-QIrTIXjY
Prezentacja art booka: http://www.youtube.com/watch?v=Qp868wWSAqs


Ja wczoraj właśnie zamówiłem tyle że na PS3, nie mogę się doczekać. Ale oglądałem unboxing z ign i oni w edycji kolekcjonerskiej mieli takie "podstawki" za książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarden

Mały update kolekcji:)

Part 1

Odrazu odpowiem dlaczego MK na X360 (bo takie pytanie na pewno padnie) a nie PS3.
Otóż z moich trzech znajomych którzy mają konsole tylko jeden ma PS3 i do tego od premiery Soul Calibur IV się zabiera za jego kupno z marnym jak narazie skutkiem, dlatego też wybrałem platformę na której mam szanse z którymś znajomym zagrać:)

20110421211209

20110421211218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się