Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

/.../
Fajny dywan. Gratki Shift''a 2. CS. nie lubię dlatego,że tak wyzywają, mnie raz wyrzucił Admin za zabicie go i na tym skończyłem. Portali nie trawię [ale gratki]. Skejt hmmm... Ciągle mi czegoś za mało,ale sam nie wiem czego. Ale i tak gratki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzeba mi Waszej opinii na jeden temat :)

Otóż w przyszłym miesiącu szykuję naprawdę spory up. Od ostatnich fotek dojdzie kilkanaście gier, w tym kilka naprawdę świeżych i ciekawych :) Ogólnie rzecz biorąc to uwielbiam mieć pełne serie (obecnie do GTA IV +EfLC brakuje mi pozostałych części GTA, a do Age of Empires 3 z dodatkami brakuje AOE 1 i 2 i w sumie to wszystko).

No właśnie, ale tu jest kwestia jednej gry - Medal of Honor. Tej z 2010. Mam ją, a nie mam pozostałych części. Jak byście zaliczyli najnowszego MoH? Jako nową serię, która, żeby dobrze wyglądała na półce, nie potrzebuje starych drugowojennych gier, czy raczej są niezbędne?

Swoją drogą to myślicie, że w PKK znajdzie się GTA Trylogia + Vice City ? I jak myślicie, kiedy San Andreas wejdze do PKK (wiem, że bieda, że kupię to z PKK, ale wolę mieć tak niż w ogóle :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 21:15, barth89 napisał:

Swoją drogą to myślicie, że w PKK znajdzie się GTA Trylogia + Vice City ?

Jak dla mnie to bardzo, bardzo wątpliwe. Trylogia sprzedaje się bardzo dobrze, samo Vice City tam samo. Większość graczy jeżeli nie wszyscy zaopatrzyli się już w to co chcieli i jeżeli już to kupowaliby imo osobne tytuły których nie mają a nie takie miksy w których są gry które już mają. Zresztą taki zabieg jest bardziej opłacalny tak dla wydawcy jak i gracza.
>I jak myślicie,

Dnia 08.05.2011 o 21:15, barth89 napisał:

kiedy San Andreas wejdze do PKK (wiem, że bieda, że kupię to z PKK, ale wolę mieć tak
niż w ogóle :P ).

Przecież nie tak dawno SA spadło to Premium Games a przeleżało w premierze ile ... nie wiem ile ale na pewno kilka lat. Więc mało prawdopodobne jest to by nagle z tych 60-70 złotych spadła do eee 20paru czyli ile tam kosztuje PKK. Ja mam w premierze i jeżeli miałbym kupować to brałbym wersję Premium Games, bogatsza, ładniejsza a te opakowania PKK takie niefajne imo są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 21:25, Tyler_D napisał:

Przecież nie tak dawno SA spadło to Premium Games a przeleżało w premierze ile ... nie
wiem ile ale na pewno kilka lat. Więc mało prawdopodobne jest to by nagle z tych 60-70
złotych spadła do eee 20paru czyli ile tam kosztuje PKK. Ja mam w premierze i jeżeli
miałbym kupować to brałbym wersję Premium Games, bogatsza, ładniejsza a te opakowania
PKK takie niefajne imo są.


Fakt, ale są też tańsze. A np. taki Batman spadł do PKK bardzo szybko jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zapewnie ktoś będzie chętny pochwalić się swoim EK Wiedźmina 2. Mam taką prośbę ,jeśli nie kłopot. Proszę o "przedstawienie" grubości wraz z Wiedźminem "1" pudełkiem. Czyli takie porównanie,czy wersja Standardowa Wiecia 2 jest takiej samej grubości ,czy ciut chudsza. I oczywiście chętnie obejrzę jak ktoś ładnie złożył figurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:52, donard napisał:

> Jeszcze aktualna kolekcja PC-towa ;)
Where is underground 2?


Oj wybacz, ale miałem kiedyś i przy przeprowadzce gdzieś się zagubiła niestety ;d Teraz w ps3 inwestuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:52, donard napisał:

> Jeszcze aktualna kolekcja PC-towa ;)
Where is underground 2?


Oj wybacz, ale miałem kiedyś i przy przeprowadzce gdzieś się zagubiła niestety ;d Teraz w ps3 inwestuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:41, sliski_wojtas napisał:

Świeżo kupione ps3 320 gb slim. Na razie tylko 3 gierki w swojej kolekcji posiadam ;D


cashconverters... świetne miejsce na gry za darmochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:42, NintendoPassion napisał:

> Świeżo kupione ps3 320 gb slim. Na razie tylko 3 gierki w swojej kolekcji posiadam
;D

cashconverters... świetne miejsce na gry za darmochę.


Kumpla brat w Anglii siedzi i odkupiłem od niego tego Pes''a ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:25, Michal_Raven napisał:

Wiedźmin 2 Edycja Kolekcjonerska numer 8976.

Więcej na filmach:

Unboxing: http://www.youtube.com/watch?v=lka9huGuHEQ
Prezentacja artbooka: http://www.youtube.com/watch?v=RH8jeiOIVoU
Unboxing i krótka prezentacja oficjalnego poradnika: http://www.youtube.com/watch?v=ifiRvg6lGic

Teraz czekam do poniedziałku.

Super.Też dostałem właśnie swoją kolekcjonrkę Wiedzmina 2.Wieczorem postaram się wstawić fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się