Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 19:53, Prekor2 napisał:

Oto moja kolekcja na PC i Xboxsa.


Imponujący zbiór. Gratuluję. Widzę, że masz SW:RC. Podczas premiery gry rozdawali książkę. Warto poszukać, bo dobra akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:51, NintendoPassion napisał:

> Oto moja kolekcja na PC i Xboxsa.

Imponujący zbiór. Gratuluję. Widzę, że masz SW:RC. Podczas premiery gry rozdawali książkę.
Warto poszukać, bo dobra akcja.

Dzięki za słowa uznania.Ale do Ciebie to mi jeszcze "trochę" brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:02, Prekor2 napisał:

> > Oto moja kolekcja na PC i Xboxsa.
>
> Imponujący zbiór. Gratuluję. Widzę, że masz SW:RC. Podczas premiery gry rozdawali
książkę.
> Warto poszukać, bo dobra akcja.

Według mnie kolekcja gier nie jest jakimś wyścigiem, w którym przydałoby się być lepszym od kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 18:32, kaczek93 napisał:

Według mnie kolekcja gier nie jest jakimś wyścigiem, w którym przydałoby się być lepszym
od kogoś innego :)

Nie ilość, a jakość, bądź też ekspozycja. Osobiście większe wrażenie wywierają na mnie kolekcje ciekawie dobranych gier, którym poświęcone jest jakieś konkretne miejsce na półce, bądź też inna interesująca kompozycja. Ludzie miewają szafy i szuflady zawalone grami i sprzętem, nawet różnymi rarytasami, ale osobiście wolę popatrzeć na coś w stylu tego co zrobił Lfdracon z Wiedźminem.

Sam patrzę na swoją kolekcję - konsole, tj. PS2, PSP, NDS, to większość tytuły, które sobie naprawdę cenię. Patrzę potem na zbiór PC i... "meh", myślę sobie, bo z pewnymi wyjątkami większość to jakieś gry z promocji, reedycje w paskudnych pudełkach, bądź inne pozycje, które otrzymałem w taki czy inny sposób, a których nawet nie wyjąłem z folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 18:32, kaczek93 napisał:

> > > Oto moja kolekcja na PC i Xboxsa.
> >
> > Imponujący zbiór. Gratuluję. Widzę, że masz SW:RC. Podczas premiery gry rozdawali

> książkę.
> > Warto poszukać, bo dobra akcja.
Według mnie kolekcja gier nie jest jakimś wyścigiem, w którym przydałoby się być lepszym
od kogoś innego :)

Też tak uważam.Po prostu kolekcja Mario bardzo mi imponuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:55, Harrolfo napisał:

Gratki, teraz możesz grać w Gearsy, Alana Waka oraz Unchartedy, inFamousy, Heavy Rainy,
... :)



Taaa :) dokładnie :)
Musze tu pochwalić żonę, że dała mi zgodę na taką zabawkę :D
Cudowna jest no nie ? ;)


Ps - teraz zauważyłem, że na TV jest menu PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:56, Jagged napisał:

Cudowna jest no nie ? ;)

Żona czy zabawka? ;)

Jak będziesz mógł, to opisz potem na swoim gramsajcie wrażenia z obcowania z Kinectem.

>Ps - teraz zauważyłem, że na TV jest menu PS3 :P
Moje wprawne oko to dostrzegło, stąd wiedziałem, że masz PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:57, Harrolfo napisał:

Żona czy zabawka? ;)

Oczywiście, że żonka moja :)

Dnia 15.05.2011 o 09:57, Harrolfo napisał:

Jak będziesz mógł, to opisz potem na swoim gramsajcie wrażenia z obcowania z Kinectem.

Dam znać :) Dodam, że grałem chwilę w grę dołączoną do Kinecta i szczerze powiem, że zabawa lepsza niż z movem :)

Dnia 15.05.2011 o 09:57, Harrolfo napisał:

Moje wprawne oko to dostrzegło, stąd wiedziałem, że masz PS3 :)

O tym chyba wiedziałeś dawno, rozmawiałem z Tobą o PS3 na gygy już jakiś czas temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:18, Harrolfo napisał:

No, kurier przyniósł kolekcjonerkę!
Głowa jest w idealnym stanie, nie licząc zabrudzenia na górze :)



A gdzie podziekowania dla mnie za odstąpienie numerowanego egzemplarza? :D:D
Fajnie, że się nie zmarnowała ta sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:33, Chlorofil napisał:

A to moja kolekcja...


A gdzie półeczka do ekspozycji? A gdzie miejsce honorowe dla wieśka? :P Pięknie, pięknie. Na podłodze przechowujesz gry? Ja z pewnością potknąłbym się o jakąś z nich. A po zupie chmielowej różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:23, NintendoPassion napisał:

> A to moja kolekcja...

A gdzie półeczka do ekspozycji? A gdzie miejsce honorowe dla wieśka? :P Pięknie, pięknie.
Na podłodze przechowujesz gry? Ja z pewnością potknąłbym się o jakąś z nich. A po zupie
chmielowej różnie bywa...


Nie :D Po prostu chciałem jakoś pokazać wszystkie gry a zdjęcie samej półeczki by nie wystarczyło ponieważ mam jakby dwa wgłębienia na półce :D Te starsze tytuły z tyłu półki, a te nowsze z przodu. Jakbym zamieścił takie zdjęcie to byście mili Panowie nie zobaczyli wszystkich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze nabytki ,Mass Effect w brzydkiej edycji ale chciałem sobie jedynie odświeżyć przygodę po usłyszeniu smakowitych nowości w trójce .Bardziej oburzony jestem zawartością drugiej gry ,za 130 zł kupiłem pozbawiony jakiejkolwiek książeczki czy bonusów produkt .Rozumię że teraz odchodzi się od papieru (ekolodzy) no ale za taką cenę można się czegoś domagać ,dałbym 10 zł mniej i miałbym wypasionego Wieśka ale nic PORTAL 2 musi być dobrą grą ....

20110516194107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:00, barth89 napisał:

Dzisiejsze zakupy :)

Smacznie :P. Krajzis 2 bardzo dobry według mnie, przy przechodzeniu polecam się nie śpieszyć. Fajnie się przechodzi na "cichca". Wiesiek 2 obowiązkowo, Brink mnie nie zachęcił w ogóle. Daj znać czy to dobre jak znajdziesz czas. I dzięki za przypomnienie mi, że są jeszcze te wszystkie medale w jednym opakowaniu, też sobie muszę sprawić. Nie ma to jak ponownie lądowanie na plaży Omaha po kilku dobrych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:00, barth89 napisał:

Dzisiejsze zakupy :)


Jeżeli to by nie było problemem, mógłbyś wypakować tą edycję premium Wieśka i wstawić zdjęcia? Do EK jeszcze mi trochę kasy brakuje a nie wiem czy jeszcze w ogóle jakaś jest więc myślę na tą zwykła edycją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się