Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2011 o 19:48, barth89 napisał:

Nowe zakupy


Ładnie, ładnie, a czy DLC do Bordera wrzucili w końcu na płytę czy nadal trzeba ściągać?


Pietro87-> Aleś wypatrzył, głodnemu chleb na myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2011 o 20:01, darkwind21 napisał:

Pietro87-> Aleś wypatrzył, głodnemu chleb na myśli:)



Nach czystej nie pije [no ok piję jak muszę, tj jakieś toasty, urodziny/imieniny znajomych... kiedyś jak byłem smarkiem ledwo co 18ltenim tak się zatrułem, że mnie czysta odrzuca.. oprócz może 2-3 gatunków] obecnie only whisky xD


Niedługo dokupuję szafkę na gry, bo już nie mam gdzie opychać, jak kupie, zamontuję i ustawie kolekcję jak należy wrzucę jakieś fotki, bo od ostatniego wrzutu trochę się pozmieniało [pewnie po premierze Dead Island coś zapodam co by i tym nabytkiem "zaszpanować" :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:01, darkwind21 napisał:

> Nowe zakupy

Ładnie, ładnie, a czy DLC do Bordera wrzucili w końcu na płytę czy nadal trzeba ściągać?



Trzeba ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 21:18, Harrolfo napisał:

Bardzo dobre zakupy.
Batman to bardzo dobra gra z rewelacyjnym klimatem i genialnie zagranym Jokerem, Borderlands
- idealna gra do co-opa.


Batmana kiedyś już przeszedłem, ale sprzedałem... A z racji tego, że dostanę od dziewczyny Batmana Arkham City to chciałem do kolekcji mieć pudełko z pierwszym batmanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wydaniu BL jest zawarty cały pakiet dodatków ?
Tzn ten z wyspa truposzy i te inne ? Bo tak myślę kupić coś żeby zabić czas do premiery DE3, a chętnie bym postrzelał do zombiaków w takiej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 16:11, Siriondel napisał:

A tymczasem - inFAMOUS 2 w nie wydanej w Polsce wersji Hero Edition.


Gratulacje, bardzo ładne wydanie:)
Ile dałeś i w którym sklepie zamawiałeś?
Mam dokładnie takie samo podejście, niemal wszystkie gry na PS3 zamawiam z UK bo nie mogę znieść jak Sony kaleczy polskie wydania dziwacznymi tłumaczeniami i wielkim na pół pudełka napisem "PL".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Nic innego ciekawego u siebie nie znalazłem. Może jeszcze najwyżej kupię Goblins 4, tak z sentymentu do oldskulowych przygodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 16:56, Skaterka885 napisał:

Mamy xboxa od miesiąca.

No proszę, miło zobaczyć więcej zielonych dvdboxów w temacie. Sama dobre i bardzo dobre tytuły. Nie wiem jak Skate3, ale ja mam 2 i grało mi się rewelacyjnie. Niech ta kolekcja się rozrasta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skate 3 niewiele różni się od 2, mimo wszystko jest lepszy i przyjemnie mi się w niego grało, choć po dłuższym czasie zanudził mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 16:11, Siriondel napisał:

Siriondel
Dostałem dwa tygodnie temu. To obok premierówki Final Fantasy 8 na PSX największy (i
na pewno najdroższy) bajer w mojej kolekcji. Sprowadzona z UK głownie ze względu na oryginalny
tytuł na pudełku a nie to okaleczone coś co umieścił polski wydawca. Jeżeli ekipa Sony
Polska dalej będzie okaleczać gry, mojej kasy nie dostaną.

A tymczasem - inFAMOUS 2 w nie wydanej w Polsce wersji Hero Edition.


Świetna ta edycja Niesławnego - można wiedzieć ile na nią wydałeś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:11, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
No i dotarł. Wszystko jeszcze świeżutkie. Podziękowania dla gram.pl za dostarczenie na
dzień premiery. Nareszcie koniec sezonu ogórkowego.


Więcej naklejek się nie dało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:33, NdysH napisał:

Więcej naklejek się nie dało ?

Te na szczęście tylko na folii. Przy okazji znaczek polskiej wersji przypomina mi trochę znak polskiego lotnictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bardzo przebolałem gdy były naklejki na Mass Effect 2. Jakieś popierdółki typu,że CDA poleca, czy ,że to gry dystrybutorem PL jest EA i że użyczył głosu Zbrojewicz.... Masakra.

@Damianuss - Gratuluje ! :) Niech ci ta gra dobrze powodzi ;]. Za pierwszym razem przechodzisz w formie skrywania i bez zabijania, czy odrazu masakrę robisz ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się