Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2011 o 17:14, barth89 napisał:

Mam pytanie do kolekcjonerów

Może to idiotyczne, ale ja np mam wszystko ...w koszulkach i workach foliowych. Płytka i tak musi się kisić w konsoli, a pudełka sobie leżą bezpiecznie, taa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 18:31, Damianuss1 napisał:

> Mam pytanie do kolekcjonerów
Może to idiotyczne, ale ja np mam wszystko ...w koszulkach i workach foliowych. Płytka
i tak musi się kisić w konsoli, a pudełka sobie leżą bezpiecznie, taa.


Ale każdą płytę osobno, czy wszystkie razem? Bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:08, barth89 napisał:

Ale każdą płytę osobno, czy wszystkie razem? Bo to różnica.

Każdy dvd box z płytką osobno, a później jeszcze w woreczek. Mam kilka gier, które są już w moich półkach kilka lat, a wyglądają jak nówki. Porysowane folie? Zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wstawiałem kiedyś zdjęcia kolekcji, co prawda w folie ich nie pakuje, ale stoją w specjalnie kupionym biurku ze szklanymi drzwiczkami, gdzie jest uszczelnione zamknięcie [więc środek jest stosunkowo hermetyczny i się nie kurzy] i tez wyglądają wszystkie jak nówki, więc to też jest jakaś metoda [tzn kupić sobie dobre biurko i je doszczelnić, tak, żeby się nie kisiło ani nie kurzyło]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:12, Damianuss1 napisał:

> Ale każdą płytę osobno, czy wszystkie razem? Bo to różnica.
Każdy dvd box z płytką osobno, a później jeszcze w woreczek. Mam kilka gier, które są
już w moich półkach kilka lat, a wyglądają jak nówki. Porysowane folie? Zapomnij.


To teraz zaczyna mi się wydawać, że jeśli normalnie trzymam pudełka z grami obok siebie to już o nie nie dbam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 15:15, barth89 napisał:

Nowe "dziecko", które dziś adoptowałem ;)


Co to w ogóle jest? Zamówiłeś pre-ordera i dostałeś to pudełko? Co ono daje i co jest w środku? :) Cholera nie jestem w temacie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woko27, Konrad512 --> to jest preorder do kupienia w MM i Empiku. W środku jest kod na Physical Warfare Pack. Wszystko dokładnie wytłumaczone jest w mojej sygnaturce, przedostatni wpis (drugi od góry) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek po szkole, udałem się w stronę salonu Empik i widziałem ów metal box. W rękach prezentuje się solidnie, a jest przede wszystkim stylowy. Mimo iż nie kupię BF-a 3 w najbliższym czasie (tj. przed Nowym Rokiem), to i tak nabędę pre-order. Choćby dla samego pudełka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,ja kupiłem za 3 dychy na allegro ;) Pure to bardzo fajna ścigałka z po prostu za[beeep]istymi akrobacjami w powietrzu ;) A Lego Batman,to dla mnie najsłabsza część serii,o wiele lepiej wspominam Lego Star Wars 2,i co-op z kuzynem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak się cieszę, że dość tanio, byłam troszkę zdziwiona kiedy kupowałam, że tak tanio. (kupione zostało w REALU)
A z tego co zauważyłam REAL, nie ma takich tanich gier ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 10:02, Materdea napisał:

W piątek po szkole, udałem się w stronę salonu Empik i widziałem ów metal box. W rękach
prezentuje się solidnie, a jest przede wszystkim stylowy. Mimo iż nie kupię BF-a 3 w
najbliższym czasie (tj. przed Nowym Rokiem), to i tak nabędę pre-order. Choćby dla samego
pudełka. ;)


Również tak zrobiłem - tzn. kupiłem dla samego pudełka, bo kupić i tak chcę Edycję Limitowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 21:58, barth89 napisał:

Również tak zrobiłem - tzn. kupiłem dla samego pudełka, bo kupić i tak chcę Edycję Limitowaną.


Zrobiłbym podobnie gdyby tylko to pudełko było wielkości BD, a nie pudełek DVD... Najwyraźniej geniusze z wydawcy nie pomyśleli, że PS3 ma inny box od PC i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 15:07, woko27 napisał:

> Również tak zrobiłem - tzn. kupiłem dla samego pudełka, bo kupić i tak chcę Edycję
Limitowaną.

Zrobiłbym podobnie gdyby tylko to pudełko było wielkości BD, a nie pudełek DVD... Najwyraźniej
geniusze z wydawcy nie pomyśleli, że PS3 ma inny box od PC i X360.


Cięcie kosztów produkcji ;) A poza tym - są w ogóle steelboxy od PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 15:47, barth89 napisał:

Cięcie kosztów produkcji ;) A poza tym - są w ogóle steelboxy od PS3?

Firma robiła tylko steelboxy pod bardziej większe tak na PC, czy Xbox. Więc nie przywiązała wagi do wersji PS3. Ogólnie wg. mnie pudełka od PS3 są szpetne i cieszę się,że nie zdecydowali się wydawać takich pudełek pod PS3 i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 15:47, barth89 napisał:

Cięcie kosztów produkcji ;)

No, chyba wręcz przeciwnie, bo boxy od BluRaya są mniejsze od tych na DVD. :P

Dnia 12.09.2011 o 15:47, barth89 napisał:

A poza tym - są w ogóle steelboxy od PS3?

Są. Niektóre edycje kolekcjonerskie (głównie exy od SCEE) na PS3 są w steelboxach, np. Killzone 2 czy LBP2.

BartexooN - pewnie kwestia przyzwyczajenia. Pudełka na PC są lepsze pod tym względem, że mają więcej dodatków (książeczki, poradniki, instrukcje i tekturowe etui [przynajmniej te stare wydania od CDP, teraz nie wiem jak jest, bo nie kupuję gier na pieca]). Ogólnie bardziej podobają mi się boxy na PS3 i generalnie na konsole, bo są zgrabniejsze (PS3) i poprzez schemat na grzbiecie pudełka fajnie gry wyglądają na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się