Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 17:02, kryst90 napisał:

> > No to kiepska sprawa. Miałeś dość pokaźną kolekcję.
>
> Całę szczęście okradał mnie debił bo zostawił najwartościowsze rzeczy. z 2 strony
najłatwiejsze
> do namierzenia

Dobre i to. Ale kurcze trudno uwierzyć że w Polsce o tak o włamują się do domów. Ja mieszkam
w małym miasteczku i nigdy bym sobie takiego czegoś nie wyobraził.


W małych miasteczkach jest bezpieczniej. Taki mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom chyba jakoś przeszła chęć do chwalenia się. Jeszcze z rok temu ciągle ktoś tu coś nowego wrzucał, w tym ja, teraz nie ma prawie nic. Sam od ostatniego zdjęcia dokupiłem na oko z 10-20 gier, ale po prostu nie chce mi się tego pokazywać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 19:55, JayL napisał:

Ludziom chyba jakoś przeszła chęć do chwalenia się. Jeszcze z rok temu ciągle ktoś tu
coś nowego wrzucał, w tym ja, teraz nie ma prawie nic. Sam od ostatniego zdjęcia dokupiłem
na oko z 10-20 gier, ale po prostu nie chce mi się tego pokazywać. :P

Fakt, jeszcze dwa lata temu za każdym razem kiedy odwiedzałem to forum w tym temacie zawsze było co pooglądać :) Może wynika to z tego że ci co mieli coś do pokazania już po prostu to pokazali :) Chodzi mi tu o unikalne, niedostępne już edycje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 20:16, Damianuss1 napisał:

> Ludziom chyba jakoś przeszła chęć do chwalenia się.
Też przestanę chyba odwiedzać ten wątek :p humc.

A może to efekt tego że ostatnio znacząco posunęła się do przodu cyfrowa dystrybucja?
A może po prostu dawnym wyjadaczom stąd po prostu znudziło się kolekcjonowanie gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 20:52, kaczek93 napisał:

> > Ludziom chyba jakoś przeszła chęć do chwalenia się.
> Też przestanę chyba odwiedzać ten wątek :p humc.
A może to efekt tego że ostatnio znacząco posunęła się do przodu cyfrowa dystrybucja?

A może po prostu dawnym wyjadaczom stąd po prostu znudziło się kolekcjonowanie gier?



Możliwe. I trochę szkoda. Bo są pewne osoby które kupują każdą kolekcjonerkę jaka wyjdzie. Ja bym chciał zobaczyć jeszcze raz całe kolekcje wszystkich użytkowników lub część. IMO jeśli kiedyś ktoś wrzucił zdjęcia całej kolekcji to nie zaszkodzi wrzucić jeszcze razy bo cały czas kolekcje się powiększają. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 20:57, kryst90 napisał:

Możliwe. I trochę szkoda. Bo są pewne osoby które kupują każdą kolekcjonerkę jaka wyjdzie.
Ja bym chciał zobaczyć jeszcze raz całe kolekcje wszystkich użytkowników lub część. IMO
jeśli kiedyś ktoś wrzucił zdjęcia całej kolekcji to nie zaszkodzi wrzucić jeszcze razy
bo cały czas kolekcje się powiększają. Tak mi się wydaje.

Ja tam się nie dziwie że komuś mogło się po prostu znudzić. Sam sprzedaje teraz praktycznie wszystko co uzbierałem, choć nie był ze mnie żaden wielki kolekcjoner a do tego tak pół na pół pomiędzy czarną a jasną stroną mocy :) Przestałem widzieć sens trzymania tego i po prostu opylam. Nawet teraz mam w zamyśle taki plan aby kupić daną grę, przejść i odsprzedać póki będzie jeszcze na nią największy popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:02, kaczek93 napisał:

> Możliwe. I trochę szkoda. Bo są pewne osoby które kupują każdą kolekcjonerkę jaka
wyjdzie.
> Ja bym chciał zobaczyć jeszcze raz całe kolekcje wszystkich użytkowników lub część.
IMO
> jeśli kiedyś ktoś wrzucił zdjęcia całej kolekcji to nie zaszkodzi wrzucić jeszcze
razy
> bo cały czas kolekcje się powiększają. Tak mi się wydaje.
Ja tam się nie dziwie że komuś mogło się po prostu znudzić. Sam sprzedaje teraz praktycznie
wszystko co uzbierałem, choć nie był ze mnie żaden wielki kolekcjoner a do tego tak pół
na pół pomiędzy czarną a jasną stroną mocy :) Przestałem widzieć sens trzymania tego
i po prostu opylam. Nawet teraz mam w zamyśle taki plan aby kupić daną grę, przejść i
odsprzedać póki będzie jeszcze na nią największy popyt.


Ja tak miałem. Wszystkie gry na PC sprzedałem zostawiłem jedynie te które są pod steama oraz kolekcję warcrafta. A co do PS3 to jak na razie też sprzedawałem gry które przeszedłem z 9 zostały mi 3. I miałem przerwę od gier. Teraz zamówiłem sobie tego Batmana EK i zobaczę co będzie dalej. Ja osobiście jestem wielkim kolekcjonerem i uwielbiam wszystko co kolekcjonerskie. Dlatego często czekam aż gdzie ktoś wystawi na aukcji kolekcjonerkę gry którą chciałem sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić EK Batka ale jak zobaczyłem że płyta z grą nie ma zwykłego boxa tylko jest z tyłu artbooka to zrezygnowałem na rzecz zwykłej edycji tyle że ze steelbookiem. Kolekcjonerki to fajna sprawa tyle że drogie to i w sumie bezużyteczne :) Najfajniejszymi imo elementami są figurki i stylowe pudełka. Ale czasami trafiają się fajne promocje. Np. na wirtku jest EK Alone in The Dark za 30zł.
Co do sprzedaży gier na PC to niektórego crapu jest się strasznie ciężko pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:20, kaczek93 napisał:

Też chciałem kupić EK Batka ale jak zobaczyłem że płyta z grą nie ma zwykłego boxa tylko
jest z tyłu artbooka to zrezygnowałem na rzecz zwykłej edycji tyle że ze steelbookiem.
Kolekcjonerki to fajna sprawa tyle że drogie to i w sumie bezużyteczne :) Najfajniejszymi
imo elementami są figurki i stylowe pudełka. Ale czasami trafiają się fajne promocje.
Np. na wirtku jest EK Alone in The Dark za 30zł.
Co do sprzedaży gier na PC to niektórego crapu jest się strasznie ciężko pozbyć.


Trochę słabo z tą płytą ale ogólnie edycja całkiem fajna i imo bogata. Ale imo gry najszybciej schodzą, za pierwszym albo drugim razem. Wystawiałem także inne rzeczy np. filmy i jeszcze nikt nie kupił. A gry to praktycznie od razu jedynie Bioshock 2 Rapture Edition wystawiałem kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 20:52, kaczek93 napisał:

A może to efekt tego że ostatnio znacząco posunęła się do przodu cyfrowa dystrybucja?
A może po prostu dawnym wyjadaczom stąd po prostu znudziło się kolekcjonowanie gier?

Z tego nałogu tak łatwo się nie wychodzi. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 12:47, SamFiniszer napisał:

Szczególnie jakbym kupował pudełkowe to by wyszło no trochę dużo. Ale jedno boli - miejsce
wymagane na dysku - 40 GB :D.

Nie musisz wszystkiego naraz ściągać :). Szczerze mówiąc tonie jestem zwolennikiem dystrybucji elektronicznej ale ten pakiet z chęcią bym przygarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się