Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dziś odbyło sie spotkanie z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem. Spotkanie było krótkie, mało treściwe i ogólnie o dubbingowaniu prawie nic nie powiedzieli. Za to można było zgarnąć fanty ;) Donard (sorka za jakość ale zdjęcia robione komórką)

20111222194321

20111222194334

20111222194339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 19:51, JayL napisał:

Nie chcesz przypadkiem pozbyć się tej koszulki? ^^

Koszulek było w piz**, tako rzecze HomoNomo
Czarne, szare, ciemno szare. Trzeba było przyjśc. Bo w sumie poza fantami i gameplayem nic fajnego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:13, HomoNomo napisał:

> Nie chcesz przypadkiem pozbyć się tej koszulki? ^^
Koszulek było w piz**, tako rzecze HomoNomo
Czarne, szare, ciemno szare. Trzeba było przyjśc. W sumie poza fantami i gameplayem
nic fajnego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 19:43, donard napisał:

Dziś odbyło sie spotkanie z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem. Spotkanie było
krótkie, mało treściwe i ogólnie o dubbingowaniu prawie nic nie powiedzieli. Za to można
było zgarnąć fanty ;) Donard (sorka za jakość ale zdjęcia robione komórką)

Kurde szczerze powiem. Zazdroszczę :P [odrobinkę] ale jednak fajnie by było mieć taką koszulkę no i plakat fajny by klimat dodał w pokoju no i podpisy Pana Piotra i Henryka na Skyrim...

PS: A czy przed wyruszeniem w drogę [na spotkanie] zebrałeś dużynę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2011 o 23:48, Braveheart napisał:


PS: A czy przed wyruszeniem w drogę [na spotkanie] zebrałeś dużynę ? :D

Fronczewski się spóznił, sala uznała że z powodu strzały w kolano lub za długiego zbierania drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 14:57, Citkowsky napisał:

> >>...................

Citkowsky

UPDATE
No i nadszedł dzien triumfu gdyż otrzymałem dzisiaj paczke z moją ukochaną grą Mafia
w edycji premierowej zakupionej na allegro za jedyne 60zl z wysylką:)

Stan jest idealny. Na tym duzym pude3ku jest jeszcze oryginalna folia. Wewnątrz oczywiście
3CD z grą w kopertach, 1CD Jazz, idealnie utrzymana instrukcja, pude3ko w formacie DVD,
w przepieknym stanie mapa miasta i plakat a także nie wype3niona karta rejestracyjna
i nawet jakaś ulotka reklamowa ówczesnego numeru Clicka! :)

Stan gry przeszed3 moje najśmielsze oczekiwania. Nie sądzilem, że ktoś moze przez tyle
lat trzymac folie na pudelku i nie uzywac ani mapy ani instrukcji która jeszcze byla
tak pozlepiana (kartki pozlepiane jak od drukarni by wyszla dopiero co)

Na dole zdjecia mojego klejnotu:)

Wieczorem zapodam fotki mojej calej kolekcji po małym upgradzie.


Za ten zestaw to naprawdę byś zgarnął kupę kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 12:47, barth89 napisał:

> > >>...................
>
> Citkowsky
>
> UPDATE
> No i nadszedł dzien triumfu gdyż otrzymałem dzisiaj paczke z moją ukochaną grą Mafia

> w edycji premierowej zakupionej na allegro za jedyne 60zl z wysylką:)
>
> Stan jest idealny. Na tym duzym pude3ku jest jeszcze oryginalna folia. Wewnątrz
oczywiście
> 3CD z grą w kopertach, 1CD Jazz, idealnie utrzymana instrukcja, pude3ko w formacie
DVD,
> w przepieknym stanie mapa miasta i plakat a także nie wype3niona karta rejestracyjna

> i nawet jakaś ulotka reklamowa ówczesnego numeru Clicka! :)
>
> Stan gry przeszed3 moje najśmielsze oczekiwania. Nie sądzilem, że ktoś moze przez
tyle
> lat trzymac folie na pudelku i nie uzywac ani mapy ani instrukcji która jeszcze
byla
> tak pozlepiana (kartki pozlepiane jak od drukarni by wyszla dopiero co)
>
> Na dole zdjecia mojego klejnotu:)
>
> Wieczorem zapodam fotki mojej calej kolekcji po małym upgradzie.
>

Za ten zestaw to naprawdę byś zgarnął kupę kasy :)

Czy ja wiem, czy to byłaby taka prawdziwa"kupa" kasy. Swoją Mafię (co prawda bez folii, ale w stanie idealnym) dostałem za 40 złotych razem ze Scarface''em i także premierowym BioShockiem, więc na fortunę bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 21:34, Longer napisał:

Prawie cała kolekcja ;)

Longer

Piękna kolekcja zarówno gier na PS3 jak i PCtowych RPGów.
Nic dziwnego, że nie masz wystarczającej ilości czasu na to wszystko :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 21:34, Longer napisał:

Prawie cała kolekcja ;)

Longer



Pozazdrościć. Rpgowiec pełną gębą. Też kiedyś zaczne kolekcjonować tylko jeden gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 22:30, kaczek93 napisał:

Co zrobiłeś z kartonowymi obwolutami od niektórych PCtowych gier? :)


Leżą w kącie i kurzą się, nie ma miejsca dla nich, ale nie wyrzuciłem;p . Najwyższy czas chyba kupić większą półkę ;)

Braveheart

Dzięki, o coś takiego mi właśnie chodziło. Książki mają podobną półeczkę;)

Skaterka885

Xboxa360 kupiłem w sumie bratu, pomału zbiera kolekcję a ja jako, że lubię Gears of War to nie mogłem nie kupić pozostałych części ;)

kryst90

Dzięki. Erpegi zawsze były moim ulubionym gatunkiem jednak, że ostatnio gier na to miano pojawia się coraz mniej to przeniosłem się na jRPG''i które fabularnie równie są dobre o ile nie lepsze od tych zachodnich;)

Renzov
Uwierz mi, że gdyby nie praca za granicą to wszystko byłoby zaliczone a tak to rzeczywiście nie ma na to czasu. Najlepszym przykładem jest God of War 3 które kupiłem w dniu premiery i jako wielki fan serii przeszedłem go dopiero wczoraj;) Musiałbym zatrzymać czas na około 2 lata i byłbym na bieżąco z nowościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GoW 1 masz na xbox''a czy tylko na kompa? Bo chętnie bym pograła z kimś, w różne gry. A wiesz może jaki nick na xboxie ma twój brat? Szukam ludzi do grania, głównie do Fify 11 i GoW, chociaż inne gry też mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się