Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2012 o 15:24, oOoHeszt napisał:

A co powiecie o mojej kolekcji jestem ciekaw waszego zdania link jest wyżej :)


Niby fajnie, fajnie, ale jest wyzerowana z klasyki. A klasykę cenię 100x bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem wielkim fanem wiedźmina :P A assassyna mam 2x przez przypadek wygrałem jednego więcej na licytacji :/ A tak serio z wiedźminem kupiłem pierw edycje zwykłą a potem żałowałem i dokupiłem kolekcjonerkę :P i teraz muszę sprzedać wiedźmina 2 jednego :P ale jakoś nie mam czasu go wystawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:43, Mafioso_PL napisał:

A Gothic II, czy pierwszy CoD/MoH To pies? :P

Sory ale nie wiem o co chodzi ''''Pies'''' ":p jak możesz objaśnij mi co to znaczy czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, jeden kraj a tyle "języków" :)
Oznacza to tyle co nic (dosłownie), czyli "A Gothic, czy pierwsze CoD/MoG to nic nie warte gry?"

Przepraszam jeśli ktoś poczuł się tym urażony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest klasyka Gothic II moim zdaniem najlepszy z gothiców :) cod 2 też bardzo fajny co nowszy cod to gorszy :P taka bolesna prawda jedyne co to Assassyn moim zdaniem coraz lepszy :) Bo wiele się nie zmienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście klasyką Gothica II nie nazwał, pierwszego może już tak. Oczywiście mam Gothici 1-3, ale jakoś nigdy mi te gry nie leżały. Dopatrzyłem się tam teraz Morrowinda na przykład, to już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 17:46, Harrolfo napisał:

Moja obecna kolekcja gier na PC i PS3 (cyfrowe, z pudełkowych mam Guitar Hero: Metallica
i Assassin''s Creed 2).

Harrolfo

Z twoich gier podoba mi się chyba najbardziej mafia II bardzo fajna gra :) a ty w co najczęściej grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 19:35, Harrolfo napisał:

Mafia II bardzo mnie rozczarowała, nic specjalnego.
Najczęściej chyba w Batmana: Arkham City.

A ta gra Deus EX to jest RPG tak :P ? o co tak miej więcej tam chodzi czy jest to fajna gra godna polecenia :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, RPG. Można grać jak w skradankę (polecam!) albo jak w strzelankę. Możemy ukończyć grę zabijając tylko kilku bossów.
W skrócie (wielkim ;) chodzi o złapanie terrorystów odpowiedzialnych za pewien zamach. Ale później oczywiście sytuacja się komplikuje.
Gra jest ZDECYDOWANIE godna polecenia! Jest to jedna z najlepszych gier, w jaką grałem i wystawiam jej dyszkę. Dodatkowo rozwijanie postaci jest ciekawie wyjaśnione i odpowiednie augmenty mają wpływ na roz(g)rywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 21:03, Harrolfo napisał:

Tak, RPG. Można grać jak w skradankę (polecam!) albo jak w strzelankę. Możemy ukończyć
grę zabijając tylko kilku bossów.
W skrócie (wielkim ;) chodzi o złapanie terrorystów odpowiedzialnych za pewien zamach.
Ale później oczywiście sytuacja się komplikuje.
Gra jest ZDECYDOWANIE godna polecenia! Jest to jedna z najlepszych gier, w jaką grałem
i wystawiam jej dyszkę. Dodatkowo rozwijanie postaci jest ciekawie wyjaśnione i odpowiednie
augmenty mają wpływ na roz(g)rywkę.

A Skyrim ci się podobał :P ? bo mi osobiście bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się